Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 583
Eren Baaaa
1 ay önce - Cmt 20 Şub 2021, 14:21

Ahmet bey bölge hakkında ihale süreci hakkında son durum nedir bilgilendirirmisiniz forumu

ERSİN Solfasol
1 ay önce - Cum 12 Mar 2021, 16:21
İmar Revizyon Durumu Hk.


Kuzey Ankara 2. Etap 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı


Merhabalar,

Şu ana kadar ihale sürecinde plan kaynaklı herhangi bir olumsuz durum yoktur. Süreç devam etmektedir. Söz konusu Plan Revizyonunun İhalesi yapılmış olup, iş sözleşmesi imzalanma aşamasındadır. İş sözleşmesi imzalandıktan sonra 2 ay süre içerisinde ilgili firma planları çizerek bize teslim edeceklerdir. Gerekli incelemeler sonrasında plan askı sürecini başlatabilmek için meclise havale edeceğiz. Alınan karara göre süreç devam edecektir. Şubat ayı ortası gibi askı sürecine dair tekrardan bilgilendirme yapacağım.

Ahmet bey son açıklamanızda plan ile ilgili şubat ayında bilgi verecektiniz. Mart ayına girdik. Son durum hakkında bilgi verebilirmisiniz.


kubi06
1 ay önce - Sal 16 Mar 2021, 14:07

Belediyeden Ahmet beyle görüştüm. Projeyi hazırlayan firma daha bitirmemiş. Bu ayın sonunda çizim bitecekmiş. Nisanın ilk haftası belli olacakmış.
Eğer bir problem olmazsa projede belediyede meclise sunacaklarmış. Ya da tekrar firmaya geri gönderceklermiş. Nisanın ilk haftası tekrar arayın bilgi alın dedi.


ahmetcskns
3 hafta önce - Çrş 24 Mar 2021, 15:31
Kuzey Ankara KDGPA 2. Etap


Merhabalar,

Kuzey Ankara KDGPA 2. Etap ihalesi Teknik Şartnamesi'nde ihaleyi alan firmanın imar planlarını hazırlayıp sunması için verdiğimiz 2 aylık süre bu ay sonu itibariyle doluyor. Gelecek çalışmayı inceledikten sonra uygun görülürse iş teslim yapılarak (gerekli yasal prosedürler yerine getirildikten sonra) meclise havale işlemlerini başlatacağız. Eğer değişiklik talep edersek de ek süre vererek düzeltmeleri bekleyeceğiz. Şu an için bir olumsuzluk yoktur. Nisan ayı ortasında bir aksilik olmazsa tekrar bilgilendirme yapacağım.


yildirim13
3 hafta önce - Prş 25 Mar 2021, 13:33
2.etap


Ahmet bey tesekkur ederız. İş teslimden anlamamız gereken sanırım imar planını uygun gormenız, meclise sevk edıldıkten sonra meclıs onaylarsa sanırım yenıden askı surecı olacak, 1 aylık sureden sonra da alt yapı calısmalarına mı baslayacak beledıye. sımıdıen cevabınız ıcın tskahmetcskns
3 hafta önce - Pts 29 Mar 2021, 09:07
Kuzey Ankara KDGPA 2. Etap


İş teslimi dediğimiz şey, ilgili firmanın çalışmasını bize yazı ile sunması demektir. İncelemesi yapıldıktan sonra 10 gün net ilave süre daha (evrak posta süresi-7 gün vs. hariç) verilir. İstenilen düzeltmeler en geç 10 gün içinde yapıldıktan sonra tekrar bize sunulacaktır. Meclise havale işlemleri ardından başlar.

Aysel196
3 hafta önce - Sal 30 Mar 2021, 07:21

Halen çok sayıda gecekondu benzeri yapı durmaktadır.

ahmetcskns
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 10:54

Merhabalar,

Kuzey Ankara KDGPA 2. Etap Plan Revizyonunda tarafımızca proje üzerinde bazı değişiklikler talep edilmiştir. İstenen düzeltmelerin yapılabilmesi içi ilgili firmaya yasal 10 gün ilave süre (+7 gün posta süresi) verilmiştir. Projenin son halinin sırasıyla Kontrol Heyeti ve Muayene Komisyonu tarafından kabul görmesi sonrasında Meclise Havale edilecektir. Mayıs ayı başında bir aksilik olmazsa tekrar bilgilendirme yapacağım.


yildirim13
1 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 15:37
bilgilendirme


ahmet bey bılgılendırme mesajınız ıcın tesekkur ederız.

ahmetcskns
1 saat önce - 10:03 (bugün)
Kuzey Ankara KDGPA 2. Etap


Kuzey Ankara KDGPA 2. Etap Planlarında son düzeltmeler yapılarak "Kontrol Komisyonu" onayı alınmıştır. Bugün yapılacak toplantının ardından son aşama olan "Muayene ve Kabul Komisyonu"nun onayına sunulacaktır. "Muayene ve Kabul Komisyonu" onayı sonrasında hazırlanan planlar bir karar alınmak üzere Ankara Büyükşehir Belediye Meclis'ine havale edilecektir. Onaylanırsa askı süreci başlayacaktır. Bir sonraki aşamaya geçildiğinde sizleri haberdar edeceğim.sayfa 583
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet