Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Merkez Ankara Projesi Tandoğan'daki EGO arazisinde Emlak Konut projesi
« önceki   123 ... 152153154   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 153
berk0620
1 ay önce - Pts 15 Mar 2021, 20:19

Merkez Ankara'nın değerlenme hızını yavaşlatan faiz artırımı oldu. Önünde sonunda faiz artırımları duracak hatta düşecek o zaman proje hak ettiği değerlere daha da yaklaşacaktır. Bunca faiz artırımına rağmen de fiyat artışı devam ediyor, zaten en sevindirici olan eski müşterilerine zarar ettirmeyecek şekilde fiyat belirliyor olmaları, sonuç itibariyle doğru bir yatırım yaptığım için mutluyum.

girginfatih
1 ay önce - Pzr 21 Mar 2021, 12:39

Bu projedeki en uzun yapı 301 metremi yoksa revize edilip kısaltıldı mi yeni görüyorum ilk projeler yapılsa efsane olacakmış ama yinede guzel bir proje Ankaraya renk katacaktır

sudkaldo
1 ay önce - Pzr 21 Mar 2021, 20:00

En yüksek kule 220m yüksekliğinde olacak. [/quote]

chariot26
3 hafta önce - Pts 29 Mar 2021, 14:43

Halâ c blok temeli atılmadı
Konutların camlar ortada yok
İçleri muamma
Peyzaj kuru beton...
Kısacası 2021 ekim teslim hayal
2022 Nisan en iyi ihtimal
2022 temmuz olmazsa problemler başlar...

Ender Esen8
2 hafta önce - Çrş 31 Mar 2021, 14:06

projeden ofis veya konut satın alanların pişman olacaklarını düşünmüyorum. bununla birlikte beklentiyi yüksek tutmamakta da fayda var. oturma, kullanma düşüncesi ile yapılan alımlarda değerlenme zaten çoğunlukla ikincil bir mevzu. oturduğunuz evin değerlenmesinin size direkt etkisi olmayacak. kira veya ileride satma düşünceniz varsa bunu kısa vadede geri dönüş beklentisine girmeden yapmakta fayda var.

hibot
2 hafta önce - Cmt 03 Nis 2021, 20:20

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

3virgul14
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 21:59

Proje`de son fiyatlar nasil bilgisi olan var mi?

Odeme zorlugu yasayanlar icin cikis opsiyonlari nelerdir mesela?

Biz emlak konutun odeme kosullarindan faydalandik 36 ay vadesiz ama virus durumu duzelmedigi icin isler acilmadi, ana odemeleri yaparken zorlanacagiz, bunlari kaydirmak vs mumkun mudur yoksa cok katilar mi bu konuda?

Bir cozum bulamazsak uygun fiyatla devredip cikis opsiyonu arayabiliriz gibi duruyor.

sudkaldo
1 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 15:18

Teslim alınmadan iade edebiliyorsunuz diye biliyorum. Sozlesmeyi kontrol edin. Cezası vardır muhtemelen. Umarım işleriniz düzelir

Mert27012
5 gün önce - Prş 15 Nis 2021, 20:54
Dış Cephe Kaplama

Arkadaşlar merhaba,
Dış cephe kaplamaları başladı mı bilgisi olan var mı

hibot
2 gün önce - Pzr 18 Nis 2021, 13:31

Fotoğrafları bugün çektim, çalışmalar devam ediyordu. Dış cephedeki asansörler malzeme taşıyor, ayrıca dış cephede de çalışanlar vardı. H blokta dış cephedeki 2 katı boyamışlar, sanırım renk nasıl duruyor diye görmek için. Dış cephede Beyaz renk olan yerleri katalogdaki renge boyayacaklar. Fotoğraflarda var.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 153
« önceki   123 ... 152153154   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet