Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
burak5866
2 hafta önce - Cum 02 Nis 2021, 20:14

Novaplus u dikkate alıp cevap yazmayın en sonunda bırakıp gidecektir. Her başlıkta kendisine söylüyorum ama yazmaya devam ediyor.

entrust
2 hafta önce - Cum 02 Nis 2021, 20:18

İyiye iyi kötüye kötü demek o kadar da zor değil, nasıl ki daha önce yapılan birçok işe iyi yapmışlar ellerine sağlık dediysek ve savunduysak şimdi de kötü yapıyorlar ellerine sağlık olmasın diyoruz. İnşaatın sonunda bölgenin önceki ve sonraki halini gösterip bak böyleydi böyle oldu demek te iş bilmez ve beceriksiz oldukları gerçeğini değiştirmeyecek, yaptıkları iş olsa olsa ölümü gösterip sıtmaya razı etmek olacak, bunu da şimdiden böyle bilsinler.

Novaplus
2 hafta önce - Cum 02 Nis 2021, 21:15

Hic de birakip gidip de meydani Sivas dusmanlarina birakma gibi bir niyetim yok

ismail özçelik
2 hafta önce - Cmt 03 Nis 2021, 08:17

Alıntı:
Hic de birakip gidip de meydani Sivas dusmanlarina birakma gibi bir niyetim yok

Sivas düşmanlığı yapan sizsiniz. Bence önce bunun farkına varmanız lazım. Her şey iyi mükemmel diyerek, Sivas'ı değil şu an ki yönetimi savunursunuz.

Zamanında İzzet Paşa Camii yıkılırken de sizin gibi savunanlar vardı, Aynalı çarşı yapılırken de. Sivas düşmanlığı budur.

İyi projeye iyi denir. Kötü projeye şehrini sevenler engel olmak ister, karşı çıkmak ister. Şehrini sevmeyen insan kötü bir projeye de iyi der.

Kablan58
2 hafta önce - Pts 05 Nis 2021, 20:51

Ya arkadaş ilk defa yorum yapıyorum Allah askına şehir skısmıs kalabalıklaşmış neden rahatlatmazsınız şehiri yermı yok kardesım onu oraya çakacaklar 50 sene Sivas’a çakacaklar orayı götürün başka yere orayı geliştirin insanlar oralara ev yapar dükkan yapar daha güzel olur ya bıraksınlar artık ya ben hale gıderken arabamı nereye park edecem sırf park yeri yok diye hale gitmıorum Sivas’a yazık ediyorlar

drenes
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 11:32

Ne zaman hale gitsem (ki arabayla gitmem park yeri aramaktansa yürümeyi tercih ederim) elinde poşetler yavaş yavaş gezerek alışveriş yapan yaşlı amcaları teyzeleri görürüm. Şimdi biz diyoruz ya şehri açın hali götürün şuraya yapın buraya yapın aslında olması gereken bu ama arabası olmayana yürüyerek evine gidip gelene de şehrin içinde bişeyler olmalı ki bu insanlar yollarda perişan olmasın.

sinan5858
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 13:18

Bu hal aslında komple taş yapı olarak tek katlı olacak şekilde mısır çarşısı gibi, kapalı çarşı gibi yeniden bölgesine yapılabilirdi. Hem tarihi bir Osmanlı çarşısı olurdu hem de düzenli sokakları olan bir üstü kapalı alan olurdu.

(+)

SİVASLI58
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 10:30

Altında otopark olmaması veya değerlendirilmemesi çok yazık gerçekten

Fatih C1
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 11:19

Dün otogarın yıkılıp aynı yere yapılmasını nasıl eleştirdiysek bu da Sivas için kayıptır. Şehir merkezinin en mezbelelik bölgesini düzenleme şansımızı çok çok ileri bir tarihe ertelemiş olduk. Olaya üç beş hal esnafının gözünden bakılarak tüm şehrin faydasına olan bir düzenleme şansı boşa gitti.

Eğer bugün genel bir düzenleme yapmaya şartlar el vermiyorsa aynı şekilde kalsa daha iyiydi.

Şartlar el vermiyor diyerek RTE Bulvarındaki köprüyü de sıradan bir köprüye çevirdik ama köprü tamamen atıl bir şekilde ne zamandır bekliyor.

Maalesef günlük karar verip günlük uyguluyoruz.

eyup58
1 hafta önce - Cmt 10 Nis 2021, 15:42

(+)

(+)

Kaynak: Facebook-Sivasbelediyesi Sayfası..

sayfa 5
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET