Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Susuz - Tombakkaya Yapılaşma ve Alt Yapı
« önceki   123 ... 444546

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 46
Alinur Özer
1 ay önce - Cmt 20 Mar 2021, 01:14

Sayın bykrmakt ruhsatın son aşamasındalar. Alır almaz inşaata başlayacaklar. Kanaatimce Haziran olmadan inşaat başlayacaktır.

bykrmakt
1 ay önce - Cmt 20 Mar 2021, 06:16

Sayın Alinur Özer verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim umarım kısa zamanda dairelerinize kavuşursunuz darısı diğer bekleyenlere

Lillith
3 hafta önce - Pzr 28 Mar 2021, 17:30

Selam herkese. Bir süredir ara ara takip ediyorum konuşmaları bilgi veren arkadaşlara teşekkürler... Bir soru sormak istiyorum ben. Konumdan anlayan kişiler düşüncelerini söylerlerse çok sevinirim. Susuz Köyü'nün tam arkasında konumlanan parseller için ne düşünüyorsunuz, yerleşmenin arkasında olması olumlu/olumsuz bir özellik midir?

bykrmakt
3 hafta önce - Pts 29 Mar 2021, 11:22

Sayın Lillith az çok konuma bilgi sahibiyim ve yapacağım yorumlar tamamen şahsi görüşümdür.
Köy arkası parseller yapılaşma için muhtemelen en son yapılacak parselledir.Bu sürenin ne kadar olacağını kestirmek çok zor arsa fiyatlarında da zaten köye yakın ada ve parsel fiyatları ile diğer parseller arsında malumunuz fiyat farkı var olumsuz olarak yapılaşması çok uzun vadede gerçekleşir olumlu tarafı fiyat olarak daha cazip ama köy arkasından örnek veriyorum 10 birime bir dairelik yer alıp 20 yıl beklemektense istanbul yolu yada çakırlar tarafında 15-20 birime arsa alıp 5-10 yıl arasında daire sahibi olmak bana göre daha mantıklı yine söylüyorum şahsi düşüncem bu yönde ama ben arsayı alırım süre önemli değil beklerim derseniz tabi ki olabilir ama her arsa yine de değerlidir.Tek sıkıntısı inşaat oluşma zamanı diye düşünüyorum
SAYGILARIMLA

mertgil
3 hafta önce - Pts 29 Mar 2021, 11:26

Yapılaşmaya fazla uzak olmayan 1 dairelik hisse tombakkayada kaça alınabilir sizce?

Bilgal
2 hafta önce - Pts 05 Nis 2021, 19:02

Bugünlerde 280000 TL civarında ödersiniz ortalama iki yıl içinde 4+1 daire alabileceğiniz bir imarlı arsa alırsınız.

Bilgal
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 14:07

Zaten süre garantisi olsa o rakam 790000 olur.

Yazdığım normal şartlarda, yapılaşma hızı + ülkenin ekonomik şartları + olası kirizler + geçmişte olduğu gibi olası dönemsel müteahhit yoğunluğu gibi verileri soyut değerlendirirsek ortalama olarak
iki yıl.

Elfeda
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 23:24

Bölgede başlayan yeni projeler var mi Zirveden Batı dışında bilgisi olan varsa yazabilir mi ildışındayım takip edemiyorum

bykrmakt
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 08:43

Sayın Elfeda bölgede yeni başlayan bir proje daha görünürde yok ama birkaç firma daha yer alıp ruhsat işlemleri için çalışma başlatıldığını duydum muhtemelen Zirveden batı konutları çevresindedir diye düşünüyorum zaten bölgeyi ayaklandıracak olan da bu proje gibi duruyor biraz da pandemi falan olduğundan işler ağır ilerliyor.

sayfa 46
« önceki   123 ... 444546
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet