Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 981
erixkar
2 hafta önce - Cum 02 Nis 2021, 14:24
DOGUKENT İLE İLGİLİ HABER

https://ilerihaber.org/icerik/artvinde-yangin-7-e ...24745.html

Alıntı:
MESLEK ODALARI BASKI ALTINDA

Belediyenin imar planının gerçekleşmemesine karşı adres gösterdiği meslek odaları, yüz binlerce konutun yapılması ile hak sahipleri arasındaki tek engelin kendilerinin açtığı iptal davaları olarak görülmesine tepkili. Doğukent Platformu ve Güney Ankara isimleri ile sosyal medya hesapları bulunan hak sahipleri, paylaşımlarında Şehir Plancıları Odası’nı hedef göstererek, takipçilerinden meslek odası yetkililerinin sürekli olarak aramalarını ve davayı çekmelerini isteme çağrısı yapıyor. Diğer taraftan Doğukent’teki hak sahipleri arasında Şehir Plancıları Odası çalışanlarının isimleri ve telefon numaraları paylaşılıyor.

BİLİRKİŞİLERİN İSİMLERİ İFŞA EDİLDİ

Tanyeli bey, Gazeteye çıkmışsınız haberiniz olsun

En son erixkar tarafından Cum 02 Nis 2021, 14:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

edmund honda
2 hafta önce - Cum 02 Nis 2021, 14:37

Tek sorumlu tabiki mimarlar odası bu planları kasaplar manavlar yapmadı planları yapanlar harita mühendisleri kurum görüşlerini verenler devlet kurumları ama ne hikmetse herşeyin doğrusunu kendisinin bildiğini iddia eden bir mimarlar odası var adında mimarlar sözünün geçtiğine bakmayın tamamen siyasi bir oluşum amaçları insanlara zarar vermek başka işten anladıkları yok

Kalecikakan
2 hafta önce - Cum 02 Nis 2021, 20:18
Bir birinden Karanlık ahlaksız iki oda

Bir gün yolum Ankara'ya düşerse kendisinden randevu alıp bu demeçteki niyet ve maksadını sormayı düşündüm açıkçası. Bana kimse kuponla kooperatif hissesi vermedi. Mesleğe başladığım ilk 3 yıl evlenmeden önce disimden tirnagimdan para biriktirerek aldım bir hisse. Aradan 25 yıl geçmiş ben o parayı dolara altına borsaya yada bankaya yatirsaydim. Şu an 2 daire parası etmişti ama ...
Dursunüstün ve onun zihniyetini taşıyan o iki karanlık odadaki insanlar yüzünden şimdi bugün hissemi satılığa çıkarsam 50 bin tl veren bile çıkmaz.
Beyefendiye göre biz rantçı oluyoruz.
Kendileri kamunun malını koruyan örnek insan...öylemi ahlaksız herif.
Nata vega da korusaydilar ya
Yada Ankaradan yarım saat uzaklıktaki batı istikametinde şehir gelişirken... kamu akıllarında yoktu tabi
Rüşvetin alasını ceplerine koyunca gıkları çıkmadı
güçleri dürüst insanlara yetiyor
Çünkü bizde onların ceplerini dolduracak kadar yeterince para yok .

edmund honda
2 hafta önce - Cum 02 Nis 2021, 21:15

Gerçekten utanmıyorlar planlar iptal edilince demeç veriyorlar tarım arazilerini kurtardık diyorlar atakuleye 10 dakika mesafede tarım mı yapılır ? Orada ki gariban köylüye sordun mu buğday ekmek ister misin diye zorla mı tarım yaptıracaksınız ? Bırakın köylünün de yüzü gülsün kendileri hangi semtte oturuyorlar çok merak ediyorum kendi oturdukları yerlerin planlarına itiraz ettiler mi acaba Mansur yavaş seçim öncesi verdiği sözleri tutsun bu iki odaya karşı dirensin açtıkları davalara müdahil olsun istiyoruz

sekizsaniye
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 21:35

Dogukente komşu Natavega çevresinde 40 küsür katli binalara
da ilgili odalar tarafindan tarıma destek için izin verildi, sanirim göremedigimiz çatı katlarinda tarim yapiliyor. Burasi köylünün oldugu icin güçleri yetiyor. Rant olsa, yandaş veya güçlü firma kişiler olsa bu halk 26 yildir uğraşirmiydi hayir. Adalet gariban ezilmesin diye vardir, adalet olmazsa her zaman kazanan güçlü olur. ABB, Mamak Belediyesi ve ilgili odalarin bu rezaleti çözmesi elzemdir. Buranin köylüsü olarak bizi bu durumlara itenleri Allah a havale ediyorum.

edmund honda
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 22:12

Mansur yavaşa özel mesaj bölümünden bu odaya karşı müdahil olmasını talep ettim vatandaşın hakkını savunmasını istedim bizzat kendisi mi okur yoksa görevlendirdiği kişiler mi okur bilmiyorum gelecek cevabı bekliyorum

Kalecikakan
1 hafta önce - Pzr 11 Nis 2021, 09:36
Karanlık odalara uyarı

Doğukent te ki gariban insanların ve çoluk çocuklarının 25 yıllık umutlarını geleceklerini bir kez daha karartmaya kalkarlarsa bu kez kendilerinin de geleceğinin kararcagını göze almalılar sanırım etme bulma dünyası...

sayfa 981
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet