Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 413
muratmuratçelik

2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 02:18

Daha önce de o zamanki ismiyle 3. Lige kadar düşmüştük. Yine de ES ES taraftarı olmaktan vazgeçmedik ve vazgeçmeyeceğiz. Daha önce de belirtmiştim ES ES bizim ailemizin bir ferdi gibi sevdiğimiz o bizim. İnsan zorda kaldı diye sevdiğinden vazgeçebilir mi hiç. Sağlık olsun ES ES im. Bu da geçer YA HU...

engincl

2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 02:32

Alıntı:
Sağlık olsun ES ES im. Bu da geçer YA HU...

Cihan Yıldrım'ın "Efsane Nasıl Doğdu" kitabından
Alıntı:
Anadolu’nun futbol efsanesi Eskişehirspor. Yolu Eskişehir’den geçmiş, bu şehirde doğmuş ya da okumuş herkesin gönlünde ayrı bir yeri vardır. Eskişehirspor’un... Başarılarından yalnızca şehrimizde ve Anadolu’da övgüyle bahsedilmemiş; taraftarıyla, futbola kazandırdığı güzelliklerle, marşlarıyla, sloganlarıyla, bandosuyla Eskişehirspor tüm Türkiye’de yer etmiştir. Eskişehirspor futbolu biraz bilen her kesimin takdirini kazanmış, ülkemizin futbol tarihine adını altın harflerle yazdırmıştır.

Efsane devam edecek, hiç kuşkumuz yok.

Ihmar
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 14:30

Zezgin bu hafta oynamamış nedendir acaba

admszr

2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 14:32

Takım nerden nereye geldi yazık günah

esesFURKAN
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 16:21

Es-Es sevgisi bir başkadır. desteğimiz her zaman sürecek.

eses_65
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 17:57

Alıntı:
Cebeci İnönü stadı Pendikspor ile 2. lig play-off finali hiç unutmadım 2006 yada 2008 olması lazım

Vaay ne günlerdi be. Bu maçtaki tribün amigosu şuanda ki kulüp başkanı Mustafa Akgören.

zafer26
2 hafta önce - Sal 06 Nis 2021, 20:53

Yiğit düştüğü yerden kalkar. Bugünlerde geçecek eses suore ligde oynayacak.

Ihmar
1 hafta önce - Cmt 10 Nis 2021, 00:45

Adanademirspor’a karşı adeta kendini parçala sonra çık 10 kişi kalmış Giresunspor’dan 5 tane ye, bu arada Zezgin artık oynamıyor hayırdır Adanademirspor’a attı golü sonrada elini ayağını piyasadan çekti, acaba Demirspor için özel bir günmüydü onun için sormak lazım ona.

Ihmar
1 hafta önce - Cmt 10 Nis 2021, 14:28

Ah Zezgin ah hala o golü nasıl attın aklım almıyor, golü defalarca tekrarını izledim bir türlü aklım almıyor, düz koşmayı bile bilmeyen zikzak çizerek koşan Zezgin golü nasıl atar, ah Zubaz ah seni kaleci yapanın ben.

aliiiiiiiii
1 hafta önce - Cmt 10 Nis 2021, 16:10

Alıntı:
ah Zubaz ah seni kaleci yapanın ben.

Sorunun Eskişehirspor'un çocuklarından(18 yaşından küçükler çocuk kabul edilir.) kaynaklı olmadığını anlaman sevindirici.

sayfa 413
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET