Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 366
Hüseyin 26
2 hafta önce - Pts 05 Nis 2021, 08:31
Opera-Kumlubel

Opera-Kumlubel hattının açılış tarihi ile ilgili malumat sahibi biri var mı? Ben 23 Nisan tarihinden ümitliyim.

esesFURKAN
2 hafta önce - Pts 05 Nis 2021, 13:54

Alıntı:
Opera-Kumlubel hattının açılış tarihi ile ilgili malumat sahibi biri var mı? Ben 23 Nisan tarihinden ümitliyim.

Artık bir öngörüde bulunamıyoruz. deneme seferleri yapılalı 1 yıl oldu . bakmışız 2-3 gün sonra başlar , bakmışız 2-3 ay sonra. Bura ben dahil bir çok arkadaşımız zaman zaman tahminde bulunduk . ama tutturan olmadı. geçen yıl bugünlerde deneme seferleri yapılırken 1 yıl sonra açılacak denilse hepimiz itiraz ederdik . ama hala açılmadı işte.

opera kumlubel tarafında ikamet eden yada çalışan arkadaşlarımız konuya daha hakim olabilir.

Mehmet Akif Güngör
2 hafta önce - Pts 05 Nis 2021, 20:03

Alıntı:

10 yada 19 Mayıs 2021 olabilir belki.

26METİN
1 hafta önce - Pts 12 Nis 2021, 09:25

Alıntı:
10 yada 19 Mayıs 2021 olabilir belki.

Mayıs bitmez. yapılan açıklamalara göre 2019 mayıs ayında'da açılacaktı . 2 yıl geçti.

Kumlubel hattında eksiklikler varmı bilmiyorum . Ekal bey en son Metroray görevlileri reflektif yansıtıcılar montajlıyorlardı diye bir paylaşımda bulunmuştu. hat üzerinde bir değişiklik varsa Ekal beyden Fotoğraf yüklemesini talep ederim. hat üzerinde ve durakların son durumu nedir öğrenmiş oluruz.

Hbey
1 hafta önce - Sal 13 Nis 2021, 19:10

75. YIL / OGÜ Hattı seferleri bir ay önce başladı ama 75. yıl tramvayı ssk opera ve otogar gibi gibi yerlere de gitmesi lazım hatta çankaya çamlıca ve batıkent hattı ogü otogar opera şehir hastanesi gibi hatlarla da seferlerin başlaması lazım

Hbey
1 hafta önce - Çrş 14 Nis 2021, 00:15

inşallah ramazan bayramında seyahat yasağı olmaz çünkü ben bayramda bursa'da olacağım bu adına korona virüs denilen illet salgın hastalık yüzünden her şey yasaklandı umarım bayramda yasak olmaz

Hbey
1 hafta önce - Çrş 14 Nis 2021, 02:15

bayramda yasak olmaz ise tramvay ve belediye otobüsleri ücretsiz seferlerini sürdürürler bir tek dolmuşlar ve de minibüsler bayramda ücretsiz sefer yapmıyor. ah keşke ramazan bayramında ve de kurban bayramında dolmuşlar ve de minibüsler de ücretsiz sefer yapsalar ah keşke keşke

Hbey
1 hafta önce - Çrş 14 Nis 2021, 02:49

efendim ben şimdi yandex harita'dan cetvel seçeneği ile ölçüm yaptım eskişehir tren garının girişi ile espark ( ulus meydanı ) ( ulus anıtı ) tramvay durağı arasında tam tamına 660 metre mesafe var esparktan gara gitmek isteyenler için tıpkı şehir hastanesi durağındaki gibi ücretsiz ring otobüs hatları olsun gardan esparka esparktan gara bu ring otobüs hattı kullanılsın buna gerek yok o kadar mesafeyi yürüyemezler mi diyenler elbette çıkabilir karşımıza peki ama yürüyemeyen yaşlı amcalarımız teyzelerimiz ninelerimiz nenelerimiz dedelerimiz için bu ring otobüs hattı şart oldu.

aliiiiiiiii
1 hafta önce - Çrş 14 Nis 2021, 04:10

Tramvay durağı karşısından dolmuş ve otobüs geçiyor. Mecburi olanlar onları tercih edebilir. Tren biletini gösteren ücretsiz biner. TCDD bilete ek ücretle servis hizmeti verebilir, otobüs firmaları bunu yapıyor. Günde 3-4 sefer için 600 metrede ring hattı gereksiz, hastane ile farklı bir durum bu.

Hbey
1 hafta önce - Çrş 14 Nis 2021, 07:08

Alıntı:
Tramvay durağı karşısından dolmuş ve otobüs geçiyor. Mecburi olanlar onları tercih edebilir. Tren biletini gösteren ücretsiz biner. TCDD bilete ek ücretle servis hizmeti verebilir, otobüs firmaları bunu yapıyor. Günde 3-4 sefer için 600 metrede ring hattı gereksiz, hastane ile farklı bir durum bu.

şehir hastanesi durağı ile hastanenin girişine kadar ölçtüm haritadan 1.6 km mesafe var

sayfa 366
ANA SAYFA -> ULAŞIM