Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas Belediyesi şikayetler ve istekler
« önceki   123 ... 676869

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
sayfa 69
uğur5858
2 hafta önce - Cmt 03 Nis 2021, 18:13

MSTF58 şu an zaten net birşey yok ama kesin taşınacak yenişehir bölgesine zaten otobüsçülerin 249 aracın ve o 249 kişi haricinde bazıları şöförde çalıştırıyorlar onlarda dahil 450 kişi falan yapıyor de bu 450 kişi talebi üzerine yeniden yenişehire taşınıyor zaten otobüse biniyoruz hepimiz çarşıda iniyoruz üniversiteye gelmeden hemen medicanadan sonra otobüste kalıyor 4 kişi veya en fazla 5 kişi olduğu için o yüzden de zarar ettikleri için taşıyorlar büyük bir ihtimalle eski sistemde yine eski sistem gibi yaparlar meydanın arkasından kongrenin arkasından ve dikilitaşın oradan otobüs kaldırırlar yine heralde veya sadece tek bir noktadan otobüs kaldırırlar diye düşünüyorum yine günlük 30 araç çalışacak şekilde kaldırırlar diye düşünüyorum üniversiteye hastanede olduğu gibi kalır heralde diye düşünüyorum çünkü sonuçta giden yolcular belli otobüsler dolu oluyor o yüzden o hattı kaldırmazlar tek bileti diye düşünüyorum ama üniversiteyi kaldırırlar yeniden yenişehire toplanma merkezi yapıldığı anda üniversiteye hem meydan arkası hemde dikilitaş eski kalktıkları noktalar yerine tek bir yerden direk üniversiteye ulaşım sağlanır diye düşünüyorum

Novaplus
2 hafta önce - Pzr 04 Nis 2021, 21:33

Cok memnunuz belediyemizden. Allah razi olsn

MSTF58
1 hafta önce - Pts 12 Nis 2021, 09:53

İstiklal caddesi alt geçit ihalesi nisan 12 diye aklımda kalmıştı yanlışmıyım acaba.

eyup58
1 hafta önce - Sal 13 Nis 2021, 21:34

(+)
..
Fotokaynak:Sivasbelediyesi-Facebook Sayfası...Bugün S.Belediyesi tarafından yapılan açıklamada restorasyon işlemi bittikten sonra tarihi ''Jandarma Binası''nın Sivas Belediyesi'ne devrinin gerçekleşeceği açıklanmış...T.Jandarma binası hakkında uzun bir süre önce açıklama yapan başkan burayı Belediye Hizmet Binası yapmayı düşündüklerini ama henüz karar
verrmediklerini söylemişti..Bu açıklama ve paylaşımlardan sonra T.Jandarma Binası acaba S.Belediye Hizmet Binası olacak mı ?Bunu önümüzdeki günlerde göreceğiz..Buranın B.Hizmet Binası olarak düşünülmesi durumunda yeni Öğretmenevi Binasının da bundan sonra ne olacağı sorusu da gündeme gelecektir..

sayfa 69
« önceki   123 ... 676869
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler