Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
furkan3365
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 23:21


(+)

(+)

(+)

(+)


Fotoğraflar çok iyi değil ancak çalışmalar hakkında bir fikir vermesi için yüklüyorum. 07.03.2021


Efe Elaldı

1 ay önce - Pts 08 Mar 2021, 00:06

Çalışmalar baya ilerlemiş karşıda görünen binaların olduğu bölümde zaman içinde millet bahçesine katılmalı

temmuzonur
1 ay önce - Pts 08 Mar 2021, 00:47

Alıntı:
Fotoğraflar çok iyi değil ancak çalışmalar hakkında bir fikir vermesi için yüklüyorum. 07.03.2021


Teşekkürler.


arbas
1 ay önce - Pts 08 Mar 2021, 09:56

Efe Bey ;
karşıdaki beyaz bina yeni yapılan otel olması lazım. onun sağında kalan binalar proje alanı içinde ileride değerlendirilebilir. ancak altında kalan yapılar proje alanı dışında kalıyor ..


Serkan99
1 ay önce - Pts 08 Mar 2021, 18:52

- O köşede kalan binaları kamulaştırmadan işe başlamak Türk yapımı bir komedi olmuş yine...jasminn
1 ay önce - Pts 08 Mar 2021, 20:18

o iki ucube yapı için neyi diretirsin ki arkadaş. al paranı çık işte, kamu yararı var neticede.

arbas
1 ay önce - Sal 09 Mar 2021, 08:29

jasminn
doğanbey yapılırken bir sürü konut sahibi olmak varken ayak direttiler daha fazlası için, şimdi millet bahçesi dibinde tek başlarına kaldılar 4-5 ev. ilerde yıkılınca yeni imar da alamayacaklar büyük ihtimalle boş arsalarına bakarlar artık geçip geçip


mimar m. karakoç

3 hafta önce - Prş 25 Mar 2021, 13:43


(Hafriyat Kazı devam ediyor )

Alıntı fotoğraftır. Bilgi için paylaştım.


Berktuğ
site denetçisi

3 hafta önce - Pts 29 Mar 2021, 16:57

BURSA’DA ‘YEŞİL’ SEFERBERLİĞİ
Alıntı:
Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa’nın yeniden yeşille anılan bir kent olması hedefiyle yeşil alan düzenleme çalışmalarına ağırlık verirken, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı işbirliğinde yaptırılan Doğanbey Millet Bahçesi’nde çalışmalar hızla sürüyor.Bursa’yı daha sağlıklı ve yaşanılabilir bir kent haline getirmek amacıyla çevre yatırımlarına öncelik veren Bursa Büyükşehir Belediyesi, eski stadyum alanına yapılan Millet Bahçesi, Vakıf Kent Parkı, Bağlaraltı Parkı gibi projelerle Bursa’ya nefes aldırıyor. Büyükşehir Belediyesi’nin ‘yeşil’ seferberliğine büyük destek sağlayan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı da Doğanbey TOKİ Konutlarına nefes aldıracak Millet Bahçesi projesindeki çalışmaları hızla sürdürüyor. Bursa’da yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu Fevzi Çakmak Caddesi ile TOKİ Doğanbey Konutları’nı birleştiren bölgenin çehresi Millet Bahçesi ile tamamen değişecek. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı yıkılan İlbank’ın alanı ile Doğanbey Konutları’nın boş parsellerini kapsayan yaklaşık 17 bin 700 metrekare alana yapılan ve bünyesinde sosyal ve kültürel mekanlar ile 2 katlı yer altı otoparkının bulunacağı Millet Bahçesi, yapılaşma yoğunluğunun fazla olduğu bölgeye büyük bir değer katacak.

Bursa’ya nefes olacak
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa’nın yeşil kimliğini yeniden ön plana çıkarmak için yoğun çaba harcadıklarını, merkezi hükümetin bu konudaki desteklerinin de kendilerine güç verdiğini vurguladı. Haşim İşcan Caddesi, Fevzi Çakmak Caddesi ve Gazcılar Caddesi’nde yoğun yapılaşma nedeniyle yeşil alandan yoksun olduğunu hatırlatan Başkan Aktaş, “Fevzi Çakmak Caddesi’ne cepheli İlkbank binalarının yıkılmasının ardından boşa çıkan alan ile TOKİ konutlarını birleştiren alanda inşaatı devam eden park bölgeye nefes aldıracak. Hazırlanacağı üzere Bakanlığımız buranın ihalesini Ağustos ayında yapmıştı. İhalede işin süresi 400 gün olarak belirtilmişti. Yüklenici firma çalışmalarına hızla devam ediyor. Millet Bahçesi tamamlandığında Bursa’ya adeta yeni bir nefes olacak” diye konuştu.Video:


Kaynak: https://www.bursa.bel.tr/haber/bursada-yesil-sefe ...ligi-29907

Darısı Gökdere'nin başına...


Serkan99
2 hafta önce - Pzr 04 Nis 2021, 11:18

- Şu Bursa'da böyle projelerde kamulaştırılamayan binalar komik durmaya ve can sıkmaya başladı..

- Belediyenin bu binaları Ankara 'ya sert bir dille ifade edip (sonuçta hükümetin elinde kalan en büyükşehir Bursa şu anda ) çözmesi gerekir..

- Koskoca 5 yılda yalandan bir şehir hastanesi metro oda 4 duraklık bir eklenti zaten .. Bu mu Ankara'nın Bursa'ya hizmeti ???sayfa 2
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet