Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
sivas projeler
3 yıl önce - Cum 20 Nis 2018, 19:32

Kitap otağı için 3-5 kez paylaşım yapıldı şayet bu eli yüzü düzgün olsaydı en az 10 kez paylaşılmıştı. Proje görüşülüyor diye 3 tane
Proje bitmek üzere diye 2 tane
Proje bitti diye 2 tane
Proje resimleri 2 tane
Ve en son da ihale edildi diye 1 tane.

Nerden mi biliyorum çünkü kent meydanı çevre düzenlemesi yanlış hatırlamıyorsam 5 kez paylaşıldı 1 tanesi başlayacak
3ü projeler üzerinde görüşüldü
Son olarak da bugün proje resmi başladı.

Şehre güzel bir değer katacak ama 15 tane binanın dış cephesi bu kadar çok paylaşılmaz. Ha bankalar caddesinden başlarsın, istasyonu da dahil edersin, şehre gelen insan buranın komplike bir meydan olduğunu anlar, günlük 20 kişinin geçtiği klas 2 nin arkası dolar taşar, o zaman isterseniz 100 kere paylaşın. Sivas'ın trafiğe kapalı ilk caddesinde buzdolabıci falan var. Buruciyenin sifaiyenin içi olacağına burası çay bahçeleri olmalı

Misafir 4d9

2 yıl önce - Pts 23 Nis 2018, 11:03

Bari estetik bir kopru olsa. Klasik beton viyaduk gorunumunde, hepsi birbirinin aynisi, beton ve ruhsuz bir suru kopru yapilmis kizilirmak uzerine. Bu sehri yonetenlerin hic mi estetik kaygilari yok! Cok para harcansin demiyorum, sadece mimarisi biraz farkli ve tarz sahibi olsun.

Paris’te saint nehri, Londra’da thames nehri uzerindeki koprulere bir bakin.

Karakas Mehmet

2 hafta önce - Cmt 03 Nis 2021, 08:40

Alıntı

58dk
2 hafta önce - Cmt 03 Nis 2021, 09:58

Hala anlam veremedim. Şehrin ortasından böyle bir nehir geçiyor ve sen şehrin simgesi olacak bir köprü yapamıyorsun.

uğur5858
2 hafta önce - Cmt 03 Nis 2021, 12:18

bende anlamıyorum böyle köprüleri neden önemsiz bir şekilde normal yaparlar da estetik olmaz enazından normal köprü gibi direkler falan yapın değişik birşeyler yapın ışıklandırın direkleri falan enazından bu halinden dahada güzel olur fatih sultan mehmet köprüsü gibi ışıklandırın direk koyun halatları ışıklandırın dahada güzel durur enazından köprülerin tamamını hem eğri köprünün oradaki köprüyü hem bu recep tacip tayyip erdoğan köprüsünü hem galericiler arkası karşıyaka ya giderken ki köprüyü hem normal karşıya köprüsünü yenileyin ışıklandırın dahada güzel dursun öyle yan taraflarına çevre yolları gibi sarı ışıklar olacağına daha güzel bir ışıklandırma yapın tam olsun mesela alt geçit ışıklandırması tarzında birşey yapabilirsiniz renk değiştirebiliren hem dahada güzel durur

58dk
2 hafta önce - Cmt 03 Nis 2021, 12:20

Zaten bu kızılırmağın boylu boylunca şehre katılması neden buğüne kadar olmamış oda bi soru işareti.

burak5866
2 hafta önce - Cmt 03 Nis 2021, 14:08

beyler burası sivas ne bekliyorsunuz ki? daha yapılan köprünün yolu açılamadı biz şehrin sembolü olacak köprü hayal ediyoruz. sizce de fazla hayalci değil miyiz? hangi proje zamanında yapılmış ya da istenilen seviyede kalitede yapılmış ki. Yapılanlar da sırf adı yaptım demek için yapılıyor. bkz. perakende sebze hali projesi, alt geçitler, neredeyse yapılan tüm kamu kurum binaları, stadyum vs. örneklerini çoğaltabiliriz. sivas büyükşehir belediye veya belediye mantığıyla değil köy muhtarlığı mantığıyla yönetiliyor.

sayfa 9
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET