Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 20
ismail özçelik
1 ay önce - Çrş 17 Mar 2021, 20:31

Kaynak belirtilmeliydi diyen arkadaşı ihale dosyasıda kesmemiş yazık. İhale dosyasından ala kaynak mı var? Böyle saçma sapan zihniyetlerle Sivas zor gelişir.

Alıntı:
Burda görünen yer tapunun önü deyil galiba. Ceza evi falan görünüyor orda acaba benmi yanlış gördüm ben tapunun önü yapılacak diye biliyordum

Yön olarak cezaevi. Bilgisayardan bağlandığımda daha detaylı atarım ama tapunun oradaki kavşak.

sultanşehir
1 ay önce - Çrş 17 Mar 2021, 20:40

Bulvar yol boyunca,şehir girişinde DSI önünden 4 isletme kavşağında kadar sağlı sollu genisletilmeye müsaitken 3×3 hatta4×4 olacak şekilde düzenleme yapılabilecekken Doğan urgup Zamaninda 2×2 şekilde mevcut haliyle düzenlemeye gidildi, amannnn!!!!kim uğraşacak kamulaştırma ile onla bunla, sehrin geleceği mi ? Bosver gitsin günü kurtarsak yeter denildi.Simdi aynı kafa başka boyutta devam ediyor, bu zihniyet hal projesinde de günü kurtarma peşinde,İsimler değişiyor sonuç hep aynı..

burak5866
1 ay önce - Çrş 17 Mar 2021, 21:15

Alıntı:
Burda görünen yer tapunun önü deyil galiba. Ceza evi falan görünüyor orda acaba benmi yanlış gördüm ben tapunun önü yapılacak diye biliyordum

Resim tam belediye benzenliğinin önü işte. Diğer yukarı tekke alt geçidi ile birleşmiş gibi olacak ordan 2 şeritten gelen araçlar burdan tek şeritten geçerek devam edecek tam Sivas usulü olacak. Sivas Belediyesi satış tanzim müdürlüğü yazıyor yan tarafı da makine ikmal sahası resmin en sağında belediye benzenliği yazıyor dikkatli incelerseniz anlarsınız. Orası olduğu kesin de yapılan projeye bakın tek şerit 4m alt geçitte yan yolda. Çok mu zor buraya çift şerit yan yol ve alt geçit yapmak üstüne de büyük bir kavşak ve bu kavşağı hastane caddesine(Gökçekler caddesine) bağlamak. Özel mülk bile değil oralar hep devlet kurumu. İş yapılmışken tam yapılsa çok mu zor. Keşke hiç yapılmasa diyorum burası içinde eski evciler kavşağı içinde. İkisine de hiç başlamasalar.

58Ahmet58
1 ay önce - Çrş 17 Mar 2021, 21:59

Istiklal caddesinden sola dönüş yada tekkeden sağa alibaba semtine dönüş için mi alt geçit tek şerit düşünüldü acaba

ismail özçelik
1 ay önce - Çrş 17 Mar 2021, 22:25

(+)

Şimdi burada görüldüğü gibi yol 26 metre genişlikte hesaplanmış. Alt geçitte tek yön yol için ayrılan yer 5.5 metre. Normal şerit genişliği ise 3.5 metre. Dolayısıyla 3.5x2 tek yöne en az 7 metre artı sağda ve yolda 0.5 metre mesafe olması yeterli olacaktır.

(+)

Burada belediyenin imar planı, ben 30 metre sanıyordum fakat 35 metre genişlikte bir alan var. 35 metreye bu kavşak yapılmamalı. 3.5x6 toplam 21 metre yol genişliği olsa geriye 14 metre kalıyor. Yaya kaldırımı içinde refüj içinde, drenaj içinde fazlasıyla yeter...

Twitterdan başkana özel mesaj atmıştım, ilgileneceğini söyledi. Umarım hesabı kendisi kullanıyordur. Kendisi kullanıyorsa, bu hareketi çok kıymetli bulurum.

ismail özçelik
2 hafta önce - Cum 02 Nis 2021, 14:12

Bugün ulaşımdan sorumlu belediye başkan yardımcısı ile görüşme imkanım oldu. Bu altgeçit ile alakalı kendiside 2x2 yapılması gerektiğini düşünüyor ancak detayları hakkında farklı başkan yardımcısına bağlı olan plan ve proje müdürlüğü tarafından proje hazırlandığı için net bir bilgisi yok.

Kümbet kavşağında ise altgeçit karayollarının orayı kapsayacak şekilde yapılacakmış.

MSTF58
2 hafta önce - Cum 02 Nis 2021, 15:28

Bende bu gün tapu kavşağından geçtim. Bildiğim kadarıyla önümüzdeki günlerde ihale edilecek. 2*2 olması için özel idarenin bir kısmını alması lazım ve tam yolun kenarında özel idarenin tek katlı bir binası mevcut ve yıkılması lazım. Sonuçta devlet kurumu sorunsuz şekilde oranın bir kısmı yola dahil edilebilir İnşallah olmuşken düzgün birşey yapılır

sayfa 20
« önceki   123 ... 181920
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET