Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Emrecinar61
1 ay önce - Çrş 17 Mar 2021, 20:33

Hocam sadece siz anliyosunuz sanirim trabzonu )

Burçak Sağlam

1 ay önce - Prş 18 Mar 2021, 08:29

Alıntı:
Futbol işi dinlence yerinde olmaz,malum seyirci sövüp gaz çıkaracak kadınlar,çocuklar için uygun bir yer olmaz ozaman sadece futbolun gogocularına yapsınlar orayı

Peki akyazı statının yanına şehir hastanesi yapılacak olması doğru mu?
Yavuz Selim konusunda ben de aynı yerinde kalmalıydı diyenlerdenim.[/code]

murad22
1 ay önce - Prş 18 Mar 2021, 08:44

Tabiki yanlış hastahanenin oraya yapılması.Futbol olmadan hayat olmuyormuki.Orası toplumun bütününün toplandıgı biryer olacak,futbol olan yerde milletin nasıl konuştugu çok iyi biliyorum kimse küfürün,bagırtının oldugu yere çoluk çocugunu,hanımını getirmez.Sadece futbol için yapabilirdiler orayı ozaman olurdu.Hem kütüphane yap,çoluk cocuk için yer yap hemde futbol sahası ve trıbün yap yanlış

Leecang
1 ay önce - Prş 18 Mar 2021, 08:59
Murad 22

Kardes millet bahcesi dediginiz yere pek ugrayan olmaz. Sahil 300 metrede ve bahceler ile dolu!!! Zagnos vadisi koskoca bir bahce ve o da 350 metre. Yani sadece mahalle sakinlerinin gelecegi bir yer millet bahcesi !! Genelde bos duracak !! Bu yuzden orada o futbol sahasinin olmasinin hic bir sakincasi yok tam tersine genclik icin cok iyi olur. Siz Yavuz Selim sahasini bilirmisiniz Murat bey?

Hamqaa54

1 ay önce - Pts 22 Mar 2021, 10:14

Millet bahçesinin boş durması imkansız etkinlik alanı olacak 4 mevsim konserler ramazan etkinlikleri olacak bu alanda dolup taşacak buz pisti kay kay pisti var Trabzon da hiç bir yerde yok gençler de gelecek oraya oranın halkı diyorsun ya fatih Yenimahalle İnönü faroz yesiltepe aydınlıkler halkı orda olacak yetmez mi

Burçak Sağlam

4 hafta önce - Pts 22 Mar 2021, 13:22

Kimsenin kaykay pistine buz pistine karşı olacağını sanmıyorum.
Bunları tabi ki yapalım:
Ama mevcudu koruyarak.
Yavuz Selim yerinde kalmalıydı.

gökhannn61
2 hafta önce - Prş 01 Nis 2021, 22:28

Alıntı

(+)

sayfa 7
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET