Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas - Nuri Demirağ Havaalanı
« önceki   123 ... 646566   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 65
m_serbetci

4 ay önce - Pzr 06 Arl 2020, 13:51
Sunexpress

Sunexpresin Antalya-Sivas Sivas-Trabzon ucuslari nedir? Sitesinde yok ama ucus bilgilerinde var. Bilgisi olan var mi?

talha58
4 ay önce - Pzr 06 Arl 2020, 14:05

Valla Trabzon'da Trabzonspor-Sivasspor maçı var bu ara sadece

ismail özçelik
4 ay önce - Pzr 06 Arl 2020, 14:36

Özel uçakla Sivasspor gideceği için. Tarifeli bir uçuş değil.

WowSivas58
4 ay önce - Çrş 09 Arl 2020, 00:23

(+)

Hava muhalefeti nedeniyle özellikle kış aylarında sorun yaşanan Nuri Demirağ Havaalanı’nda CAT2 sistemi kurulacak. Böylece yaşanan iniş-kalkış sorunları son bulacak.

Ayşe Mine EĞÜZ

Devlet yatırımları ile Türkiye’nin önde gelen Havalimanları arasında yer alan Nuri Demirağ Havaalanı’nda kurulması gündemde olan CAT2 sistemi yatırım programına alındı. Uçakların iniş ve kalkışlarında büyük kolaylık sağlayan sistem ile birlikte hem muhalefet derdine son verilecek hem de verimlilik artacak.

“TAKİPÇİSİYİM”
Vali Salih Ayhan, yıllardır süren CAT2 sisteminin yatırım programına alındığının ve konuyu çok yakından takip ettiğini söyledi.
Konu ile ilgili yaptığımız araştırmada, havaalanına çoğu zaman uçakların görüş mesafesinden dolayı iniş yapmakta zorlandığını, hava şartları hafif bozulduğunda dahi birçok seferlerin iptal edildiği saptandı. Havaalanı için çok büyük bir handikap olarak dikkat çeken sorunun CAT2 sistemi ile ortadan kaldırılması planlanıyor.
Halihazırda CAT1 sistemi kullanan Havaalanında uçaklar 800 metre görüş mesafesi ile iniş yaparken, yeni sistem olan CAT2 ile bu görüş mesafesi yarı yarıya düşecek.

berat918
3 hafta önce - Pts 29 Mar 2021, 18:52
İzmir Uçuşları

Pegasus İzmir uçuşlarını yine mi iptal etti?
Flightradar24'te Sivas'ın uçuş noktası sayısı ikiye düşmüş ve rota listesinde İzmir gözükmüyor. Bilgisi olan var mı?

ismail özçelik
3 hafta önce - Pts 29 Mar 2021, 19:38

Berat Bey tarife düzenlemesi olabilir. Mayıs ayında direk satış görünüyor.

UğurSarissa
3 hafta önce - Pts 29 Mar 2021, 21:50

Alıntı:
İzmir Uçuşları

Pegasus İzmir uçuşlarını yine mi iptal etti?
Flightradar24'te Sivas'ın uçuş noktası sayısı ikiye düşmüş ve rota listesinde İzmir gözükmüyor. Bilgisi olan var mı?

İnşallah öyle bir durum yoktur. Keşke Antalya uçuşu da olsun derken İzmir de iptal olursa havalimanının cazibesi kalmaz .

Novaplus
3 hafta önce - Pts 29 Mar 2021, 22:15

Sivastan izmire ucak biletim var mayis ayi icin. Sanirim spekulasyon yapiliyor. Izmir ucusunhn iptal oldugu ile ilgili bilgi gelmedi bana. Ben yakin zamanda yurticinde antalya bursa ankara trabzon vandan, yurtdisinda da ıngiltere rusya almanya fransa avusturya belcika hollanda danimarka ve italyadan sivasa karsilikli seferlerin baslayacagini dusunuyorum. Yurt disinda yasayan sivaslilar sivasa gelmek icin resmen can atiyo. Sivasin yukselisi onlenemez

kürşad58
3 hafta önce - Sal 30 Mar 2021, 10:27

novaplus kovboy58'in bir uzantısı yada mutasyona uğramış halimi acaba

Novaplus
3 hafta önce - Sal 30 Mar 2021, 22:31

Kimsenin uzantisi veya mutasyonu degilim kardes. i dusunce ongoru ve beklentilerimi dile getiriyorum sadece

sayfa 65
« önceki   123 ... 646566   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM