Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Trafik Sorunları ve Çözüm Önerileri
« önceki   123 ... 404142

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 42
Burak ÇİÇEK
10 ay önce - Prş 11 Hzr 2020, 11:25

Alıntı:
Bu otopark beni çok umutlandırmıştı ama maalesef ücreti çok pahalı. Saati 3 liraydı, dün gittiğimde 4 liraya çıktığını gördüm. 6 saatten sonra her saat 1 lira sanırım, ona bakmadım işim kısa olduğu için.

Haklısınız otoparkın fiyatı çok yüksek. Istanbul ayarında bir fiyatlandırma yapılmış. Yani 7-8 saat aracınız kalınca 18-20 TL arasında bir ücret ödüyorsunuz. Eskişehir gibi park sorunu olan bir şehirde böyle olmamalı. Bir de otopark görevlileri isterseniz fiş veriyor. Yoksa vermiyor. Daha profesyonel bir yaklaşımla çalıştırılmalı.

hasana23
10 ay önce - Prş 11 Hzr 2020, 23:08

Alıntı:
Haklısınız otoparkın fiyatı çok yüksek. Istanbul ayarında bir fiyatlandırma yapılmış. Yani 7-8 saat aracınız kalınca 18-20 TL arasında bir ücret ödüyorsunuz. Eskişehir gibi park sorunu olan bir şehirde böyle olmamalı.

Zaten Park sorunu olduğu için fiyatlar yüksek.
Taşbaşında bulunan otopark ücreti. Çok daha fazla.
Yakın zamanda hizmete girecek olan millet bahçesi otoparkı ihtiyacı karşılar ve umarım fiyatları dengeler .

Mehmet Akif Güngör
2 ay önce - Cum 22 Oca 2021, 21:56

Bu şehrin trafik sorunu artık zor çözülür geçmiş yıllarda neredeyse imar düzenlemesi , yol genişletilmesi yapılmamış.
Son 10 -15 yıl içinde bir çok cadde de binalar yenilendi. Bu binalar yenilenmeden önce imar planı yenilenmiş olsaydı. Yol genişletilmesi yapılabilirdi.
Örneğin Yunus Emre caddesi.

Bunun dışında bir kaç noktada acil köprülü kavşak yapılmalı.

esesFURKAN
1 ay önce - Sal 02 Mar 2021, 16:38

Cumhuriyet Bulvarı üzerinde sanayi tarafından gelen araçlar için Maide Bolel huzurevi caddesine dönüşler kapatılmalı zaten eski hastane kavşağı var. az ileride hicri sezen caddesi kavşağı da var.
yine hicri sezen caddesinden gelen araçlar Cumhuriyet bulvarında sadece sanayi yönüne dönüşüne izin verilsin. şehir merkezine dönüş yapmamalı

böylece ışıkta bekleme süresi azalır.

ekal
3 hafta önce - Cmt 27 Mar 2021, 18:47

Nokta olarak söylüyorum Sütlüce -Yesiltepe sınirı İstiklal Cadde, Karadeniz Ekmek Fırını kavşağı .Çoğunuzun bildiği gibi tek yön ,Allah akıl-fikir ihsan eylesin, 200 metrede 3 tane araç ters yönden üstünüze üstünüze geliyor, korna ile uyarınca da hiçbir şey yokmuş gibi bakıyor .Birazcık medeniyet , ondan sonra niye kaza oldu niye böyle oldu belediye heykel yapsın falan... KOCAMAN TABELA VAR -TEK YÖN ORASI. ...

Ahmet baysal26
3 hafta önce - Cmt 27 Mar 2021, 19:11

Eskisehire hangi cevreyolu daha once yapilicak gecen ay ulastirma bakani guneycevreyolu icin mujde verdi herseyi hazir dedi kesikbas 1 sene sonra kuzey cevreyolu insaati baslar diyor hadi bakalim hayirlisi

sayfa 42
« önceki   123 ... 404142
ANA SAYFA -> ULAŞIM