Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 930
oguzhancoskun
3 hafta önce - Pzr 21 Mar 2021, 12:36
Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı’dan özel çocuklara ziyaret

Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü nedeniyle Trabzon’da bulunan Zafer Özel Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.

Ziyarette Down Sendromlu çocuklarımızın yanı sıra Otizmli çocuklarımızla da bir araya gelen Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, tüm çocuklara forma hediye etti.

Down Sendromlu çocukların kendisine özel hazırladıkları hediyeleri de kabul eden Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, “Burada olduğum için çok mutluyum. Karşılamanız ve hediyeleriniz çok güzeldi. Hepinize sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

(+)

(+)

(+)

TRABZONSPOR KULÜBÜ Resmi Web Sitesi

Karaman Ahmet
3 hafta önce - Pzr 21 Mar 2021, 21:16

Trabzonluları kutlarım, bu haftanın kazananı Trabzonsporlular oldu. Böyle bir hafta daha Trabzonsporu tastamam şampiyonluk potasına sokar.

Burçak Sağlam

3 hafta önce - Pts 22 Mar 2021, 13:18

Puan durumuna bakınca insan üzülüyor.
Gerçi bu herkes için böyle ama bizim açıdan bakıyorum ben.
İlk 10 maçta alınan 8 puan aklıma geliyor.
verilen saçma sapan maçlar.
mesela en basiti fenere 2 defa nasıl kaybetik biz ya.
en azından 1 tanesini kazanmış olmalıydık.
çok saçma kayıplar yaptık.
Ama Abdullah hocaya gerçekten inanıyor güveniyorum.
Ne konuştuğunu bilerek açıklamalar yapıyor. İkna ediyor beni. Yaptıkları zaten ortada
Gelecek sezonun kadrosunu o inşaa ederse başka şeyler konuşabiliriz.

Dolmuşcu Sefer
3 hafta önce - Pts 22 Mar 2021, 13:57

- değil abdullah avcı , kloop veya pep'i getir , bu takımdan da , seneye kurulacak takımdan da hiç bir şey olmayacak . bu şehir , bu takım hiç bir zaman lig şampiyonluğu göremeyecek .

- "biz bu takımı şampiyon olsun diye sevmedik . " goygoyuna da ayrıca uyuz oluyorum .
ne için sevdin peki ? aksesuar olması için mi ? fonu tamamlaması için mi ? tavşan atlet olması için mi ?
bırakın bu polyannacılığı . gerçekler kabak gibi ortada işte .

- bir kere abdullah avcı'nın " yan oyna " konsepti , şehre , dinamiklere , doğaya , genetiklerimize ters . kromozomlarına " dik oyna" felsefesi işlenmiş bir camia , (ekim ayının başına kadar başarılı sonuçlar gelmez ise ) bu "yan oyna" konseptini alır , çöpe atar . abdullah avcıyı'da , başkanı da paketleyip , kargoya verir .

- ayrıca takımın oyun planı ile futbolcuların öne çıkan özellikleri örtüşmüyor . geride alan daraltma , toplu hücum , toplu defans anlayışı üzerine kurulmak istenen futbol anlayışı , saha içine uyarlanmak istediğinde , bir türlü o verim alınamıyor , alınamayacak . çünkü aldığın futbolcular ya mental olarak , ya da temel eğitim olarak yetersiz tipler . zaten yeterli olsalar turkiye liginde ne işleri var değil mi ?
winner , lige uzun süreli ambargo koyacak , performans dalgalanmasını çabucak atlatacak , maçı kopartacak , oyunu domine edecek , arma için kolunu bacağını sahada bırakacak futbolcularımız ya hiç olmadı , ya da bir , bilemedin iki tane oldu . onlar da takım leş olduğu için yok olup gitti .

- yönetimin zayıf , yoneticinin vizyonu dar , çevreye ve rakiplere ( federasyon dahil) etkisi yok . uzun sokaktan adam toplayıp , kulübün başına getirmeyle olmuyor o işler . hepiniz biliyoruz ki şampiyonluklar sahada değil , saha dışında kazanılır . en azından bu ülkede . senin yöneticinin bu basit kuraldan bile haberi yok . hala yok adalet ,yok terazi , yok hak hukuk , yok fairplay güzellemesi yapıyorlar . bu ülkede hakkın bu şekilde aranamayacağını , siyasete yapışmayanın bu ülkede başarılı olamayacağını , yoldan geçen kör hasan bile anladı da , bizimkiler hala anlayamadı .
saraya yapışacaksın . kapıdan kovsalar bacadan gireceksin . kapı eşiğinde yatacaksın . bazı şeylerden feragat edeceksin . kaz gelen yerden tavuğu esirgemeyeceksin . gerektiğinde çirkef olacaksın .
yani bu topraklarda oyunu kuralına göre oynacaksın .

yoksa böyle bi 40 sene daha cırmalar durursun .

murad22
3 hafta önce - Pts 22 Mar 2021, 17:17

Tribündeki 40 bin kişinin teknik adam oldugu klüp tabiki başarılı olamaz. Bence teknik adam olmasın tribündeki seyirci versin taktiği.Komedi filmi gibi türkiyede futbol,seyirci teknik adama akıl veriyor,dik oyna,yandan gitme ortadan git gülsekmi aglasakmı

Cenk Gültekin
site denetçisi

3 hafta önce - Çrş 24 Mar 2021, 23:47

Muslera’dan Uğurcan’a tebrik..

Burçak Sağlam

2 hafta önce - Cmt 27 Mar 2021, 14:45

(+)

Uzungöl

sayfa 930
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET