Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı

Siteyi Nasıl Buldunuz
Beğendim 59.4%  59.4%  [19]
Beğenmedim 3.1%  3.1%  [1]
Eh İşte 34.4%  34.4%  [11]
İlgilenmiyorum 3.1%  3.1%  [1]
Toplam Oy : 32

TahirOruç
8 yıl önce - Pts 16 Tem 2012, 21:33
bursa.com.tr Hakkında


sitenin açılmasından çok gün geçmesine rağmen hala bununla ilgili bir başlık göremedim.site turizm için yapılmış galiba. 11 dilde ayrıcalık sunuyor.gerekli midir gereksiz midir? site hakkında ne düşünüyorsunuz?
http://www.bursa.com.tr


serkan salman

8 yıl önce - Pzr 22 Tem 2012, 21:30

Eksikleri var ama güzel gibi duruyor. Fırsat buldukça içeriğini incelerim.

Mert Bilman
8 yıl önce - Çrş 02 Oca 2013, 04:16

Güzel bir site fakat biraz geliştirilmesi gerek. Bilgilerin düzgün ve doğru şekilde verilmesi lazım. Korupark'a Korumax yazmışlar. Google'da bile baktım Korumax diye birşey bulamadım. Geliştirilirse ve sürekli güncel tutulursa çok ziyaretçi alacağından eminim.

Berktuğ
site denetçisi

3 hafta önce - Çrş 24 Mar 2021, 19:05

BURSA’NIN TURİZM PORTALI YAYINDA
Alıntı:
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin kültür, sanat ve turizm unsurlarının tanıtılması amacıyla geliştirilen https://www.bursa.com.tr web sitesi yeni ara yüzü, yeni içerikleri ve daha erişilebilir fonksiyonları ile güncellendi.Türkçe, İngilizce ve Korece dillerinde yayınlanan web sitesi sayesinde, Bursa’nın gezi rotaları, tarihi mekânları, müzeleri, geleneksel el sanatları, festivalleri, kültürel etkinlikleri, kültür merkezleri, sinema ve tiyatro salonları, yerel lezzetleri ve lezzet durakları, doğal güzellikleri ile termal değerleri tek bir platformda toplandı. Macera sporu aktiviteleri, piknik alanları ve parklar ile ulaşım imkânları, turizm haritaları, konaklama, rehberlik hizmetleri, turist bilgilendirme noktaları, tanıtım videoları, sanal tur uygulamaları gibi turistin doğrudan bilgi sağlayabileceği veriler de web sitesine yüklendi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı ve Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’nın girişimi ile yapılan çalışma kapsamında web sitesi, kentin tanıtımı ve turizme odaklandı. Yapılan çalışma ile 660 sayfa yeni içerik, 2.791 adet fotoğraf, 17 farklı tanıtım filmi, 2 farklı kategoride 13 farklı kültür, tarih ve doğa rotası, 21 farklı kategoride Bursa’nın tarihi, kültürel ve doğal alanlarının tanıtımının yapıldığı 515 farklı mekân, 117 farklı içerikten oluşan geleneksel el sanatları, yerel lezzetler, festivaller ve etkinliklerin tanıtımının yapıldığı içerikler ile 15 farklı konuda doğrudan turistin Bursa’daki seyahatini kolaylaştırmaya yönelik hazırlanan içerikler www.bursa.com.tr web sitesi ile kullanımına sunuldu.

Web sitesinin mobil uygulamasının da geliştirilmesine yönelik çalışmalarını sürdüren Bursa Büyükşehir Belediyesi, web sitesi ve mobil uygulamanın farklı dillerde de kullanımına olanak sağlayacak altyapıyı hazırlıyor.


Kaynak: https://www.bursa.bel.tr/haber/bursanin-turizm-po ...inda-29891

Site bünyesinde epey bilgiler barındırmakta...ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet