Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 220
serkan_life
1 ay önce - Çrş 03 Mar 2021, 19:11

Klasik trabzonlu "uy memleketim benim" "trabzon gibisi yok" gibi laflarla trabzonu bütün şehirlerin üzerinde tutar.Sürekli trabzon muhabbeti açıp,herkesin trabzonu yada kültürünü bilmesini ister.Ama ne hikmetse yarısından çoğu trabzonda yaşamaz Samsunla trabzonu kıyaslarlar sürekli.Samsunu beğenmezler.Ama kalkıp gitmezler memleketlerine.Biraz mevki sahibi olsalar her yeri TS,61,bordo-mavi gibi şeylerle doldururlar.

Alıntı:
futbolda neyiniz var vurdunuzmu trabzondan ses çıkacakmış

Bu konuda haklısın evet.Samsundan üstün olduğunuz tek alan futbol.Samsun süperlige çıkıyor.iyi bir yapılanması var ve bir aksilik yaşamazsa büyük hedefler var.Şuan belki bir tek futbol konusunda rahatsınız ama samsunspor yukarılara oynamaya başlarsa siz onun da kibrini yaparsınız.

Suatç55
1 ay önce - Çrş 03 Mar 2021, 21:39

Şehrin birçok noktası kırmızı-beyaz'a bürünmeye başladı.

(+)

smtcglr

1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 07:45

Güzel maç olacak bol gollü olur diye bekliyorum yenersek rahatlarız çünkü Giresun puan kaybedecek

samet13579
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 22:13

Bu sonuca hiç şaşırmadim. Haftalardir kötü oynuyoruz. Kazanmamiz bizi aldattı. Hiç bir maçı domine ederek kazanmadik. Yine de büyük bir şansa sahibiz süper lig için. Üçüncü ile aramızda 3 puan var. Moralimizi bozmayip kendimize çeki düzen vermeliyiz.

Ihmar
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 23:41

Alıntı:
Adana Demirspor bu hafta Samsun’u parçalar, tabii son dakika şansı olmasa, şaka şaka son dakika bile Samsunspor’u kurtaramayacak, çekirge bir zıplar iki zıplar üçüncüsünde kıçının üstüne düşer.

mesajı beğendiniz mi?: ★-4

Öncelikle beş gün önce attığım mesaj burada dursun istedim, bazı Samsunspor’lu arkadaşlar bozulmuştular yazdıklarıma, ama görünen köy kılavuz istemez, Samsunspor haftalardır şansın yardımıyla öyle veya böyle son dakika golleriyle kazanıyordu, Adanademirspor ileri uç elemanları buldukları şansları değerlendirebilseydiler bugün en az 5-0 biterdi maç, Samsunspor bir tek gol pozisyonu bile yok, Samsunspor’un 50 puan toplayabilmesi mucize birşey.

Ahmed Bayezid
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 00:25

Samsunspor un tek gol pozisyonu yokmuş. Maçı gözünle izle gözünle.Adana Demir iyi oynadı haketti ama yok 5 olurmuş 6 olurmuş geçicen onları.Adana Demir zaten 2 maça çok hırslı çıkıyor bir Adana derbisi diğeri Samsunspor maçları.Bugün Adana Demir in kazanmasında Samsunspor un kötü oynaması daha yardımcı olmuştur. Yoksa daha Altay ı yenemiyosun açılış maçında abuk subuk puanlar kaybediyorsun geliyorsun burda duyar kasıyosun.Gecicen o işleri Samsunspor şu an en önemli 5 maçından 2 sini oynadı 1 beraberlik 1 mağlubiyet aldı. Önündeki 3 maçtan en az 2 galibiyet alsa yine önü açık Şampiyon olacak.Adana Demir de yine şansını play off ta denesin.

yusufyucel82
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 02:00

Kendi kendimizi zora soktuk ve telafisi olmayan bir süreçteyiz. Bir mağlubiyet daha alırsak son haftaya kadar kabus görür, kaderimizi İstanbulspor'un malubiyetine bırakmış oluruz. Rakibimizin bir istanbul takımı olması iyi olmadı. Son haftalarda avantajı ele geçiren de onu kaybetmemek için herşeyi yapacaktır. Bizimle oynayan ertesi hafta istanbulspor'la oynayacak. Ligin dibi yavaş yavaş belli oluyor. Ankara ve Eskişehir düştü gibi. Akhisarın da işi zor. Önümüzdeki üç hafta altınordu, giresun ve tuzla maçlarından sonra kalan altı hafta bence sıralama değişmez. Zira kalan maçlar ya playoff ümidi kalmayan ya da düşmeyi garantileyen takımlarla olucak. ligin son üç haftasına girildi diye düşünüyorum. altınordu, giresun ve tuzla üçü de iddiası olan takımlar. yendiğimiz takım iddiasını sürdürebilmek için istanbula ektra motive çıkacaktır. bu da bizim işimize gelir. tersine yenilirsek bu da istanbulsporu ektra motive edicektir. önümüzdeki üç haftada maçlarımızı alırsak rakiplerin gardı düşer, şampiyon da olabiliriz bir malubiyetle ikinciliği de kaptırabiliriz ve kaptırırsak tekrar almamız mucizelere kalır. fikstüre baktığımda Giresun, Samsun, İstanbul'un şampiyon olma ya da playoffa kalma ihtimalini eşit görüyorum. Zira birbirleriyle 6 puanlık maçlar oynayacaklar.

Ahmed Bayezid
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 03:22

Dediklerine katılıyorum . Fakat şu varki Samsunspor devre arasında süper lig ten transferler yaptı.Geçen sene ki kadronun yarısını yolladı başkan.Çünkü o kadro o lig için kurulmuştu.Bu kadro da süper lig e çıkmak için kuruldu.Şampiyon olduğumuz takdirde yine seneye muhtemelen yarısı gidecektir ve süper lig için bir kadro kurulacaktır.Dolayısıyla gelen futbolcular takım şampiyon diye bakıyorlar ve laubali oynuyorlar.
Diyorlar ki kaç haftadır Samsun top oynamıyor.
O iş öyle değil işte . Madem oynamıyor bu kadar puanı oynamıyarak mı topladı?
Takımda laubalilik var geriye düşsekte maçı çeviririz gözüyle bakıyorlar aşırı bir özgüven patlaması var.
Bu aşırı özgüven şimdiye kadar gelebildi.
Fakat şimdi esas kaliteyi gösterme vakti.
Futbolcular da bunu çok iyi biliyor.
Bu Adana Demir mağlubiyeti bir yandan iyi oldu kendilerine gelirler artık son 9 maç dediğin gibi.
Yüksel başkan Bursaspor maçından sonra bi ayar vermişti yetmemiş demekki. Bu sefer dozu biraz daha arttırması lazım.
Samsunspor play-off la uğraşmadan süper lige yükselecek kalitede bir takımdır .

yusufyucel82
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 16:30

Şampiyon kadroyla çok oynanmasını futbolculara biraz vefasızlık olarak görüyorum. yani futbolcu canını dişine takmış fedakarlık göstermiş takımı şampiyon yapmış, kendince bir takım kariyer planı var süperligde kendini gösterip değerini arttırmak istiyor diyelim. sen adamı gönderiyorsun. bence belirli sözler verildiyse tutulması lazım. diğer taraftan tabi ki kariyerinin sonuna gelmiş, kariyer hedefi olmayan, şampiyonlukta yedek olarak dahi olsun payı olmayan oyuncularla, ya da sözleşmesi bitip de başka bir kulüple anlaşan oyuncularla yollar ayrılabilir yani ayrılacaktır. Mesela Tomane den kalan maçlarda verim alınamazsa gönder gitsin. Yine yabancılardan da verim alınamayanlar gönderilip başka süper lig ve Avrupa tecrübesi olan yabancılar denenebilir. bunun dışında kulüp başarılı olan bir kadroda oyuncunun istemesi hariç çok fazla revizyona gitmemeli, en azından yarım sezon şans tanımalı diye düşünüyorum. Ayrıca 1. ligi şampiyon bitirmiş bir takım her halde süperligde orta sıralara oynar diye düşünüyorum. Samsunspor süper lige çıkınca ki inşaallah çıkacak, kısa ve orta vadede hedefini süper lig şampiyonluğu olarak değil, Avrupa kupalarına katılmak, kurumsal yapısını sağlamlaştırıp altyapı projelerini tamamlamak olarak belirlemeli. Super lig şampiyonluğu uzun vadeli hedef olmalı. Kısa vadede gelen başarı kalıcı değildir.

Ahmed Bayezid
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 17:04

Giresunspor un bugün yenileceğine pek ihtimal vermiyordum ama takımlar Şampiyonluğu birbirlerine altın tepside sunmaya başladılarsa ,
1. Lig de ekşın dönemi başladı demektir😁
Hayırlı olsun.

sayfa 220
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET