Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 21
serkan33

1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 19:29

Alıntı:
Diğer bir dükkanada özcanlar geliyor

Özcanlar geliyorsa buradan bir cacık olmaz anladım ben!Bende markalı şeyler bekliyordum, adamlar Özcanlar kuruyemişle anlaşmış, at çöpe at gitsin

Umutsl
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 19:54

Özcanlar kuruyemişin güzel bir logo ve tabelası olsa belki kurtarabilir 🤪

Rasit3381
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 23:31

Tam ben yazacaktım bir arkadaş yazmis fa emlak sökerken gördüm ulan yazık ya AVM en gözde mağazası giristeki dukkandir
İşte kibir adamı böyle yapar
Biz uluslararası mağaza izin vereceğiz açmak için falan filan
Özcan görünce ha dedim uluslararsı çerezci de geldi

Yanına uluslararası birde kokerecci ve tantunici de açılınca Mersin'e tam değer katmış olacak demi kapitall3r
Mersin kaderi olmuş tantunici çerezci bence kokareccide gelmezse ayıp olur

Uluslararası capital çerez

Uluslararası capital kokoreç iiyi gider

Anladınız mı şimdi Mersin'e değer mi katıyor bu adamlar 2 veya 3 yıl önce bitirmwsi gereken projeyi uyuz uyuz yaparken zaten eline yüzüne bulastirdiklari belliydi

Neyse akşam eve giderken biraz çerez alayım uluslararası gezmistir belki çerez

Mustafa Bkrc

1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 23:44

O konumda ne bekliyordun???
Orası boş dursa daha mı iyi?? Kuruyemişçi haram mı veya garip birşey mi?? Şehre kattığı estetiğe ne diyeceksin? Şehrin apartman silüetinden kurtulması için böyle yapılar şart ve bu bina gerçekten göz alıcı oldu.
Alıntı:
Mersin kaderi olmuş tantunici çerezci bence kokareccide gelmezse ayıp olur

Tantunici ,tantuni Mersinin lezzeti olduğu için kaderi olmuş olabilir mi acaba! O zaman bütün tantunicileri starbucks yapalım Mersinin meşhur yemeğine de very berry muffin deriz
Ayrıca zaten saçmalamışsın.Mersindeki markalar nüfusu çok daha fazla illerde bile yok.Daha geçen sadece istanbulda olan 2 marka geldi

Umutsl
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 01:21

Yapanların emeğine sağlık tabi diyecek bişeyimiz yok. Oraya iki kule dikmek yürek ister. Her baba yiğidin harcı değil. Özcanlar kuruyemiş yerine ben de koton , kahve dünyası , veya tanınmış bir baklavacı gibi marka dükkânlar olsun isterdim. Tabi kuruyemişçi de suç işlemiyor oraya açınca. Hayırlı olsun demek düşer bize

sercanmer
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 01:47

Eskisinden iyidir. Ayrıca, eldeki malzeme bu. Özcanlar kuruyemiş te dandik değil, gayet kaliteli.

serkan33

1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 01:58

Toroslar ilçesine marka gelmesini beklemek saçmalıktı zaten, Özcanlar’ın yanına Oğuzlar Ucuzluk Pazarı’da açıldı mı enfes olur birbirini tamamlar, hatta onun da yanına Köryusuf baharat da geldi mi proje tam uçuşa geçer

Rasit3381
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 07:29

Kuruyemiş haram diye kimse birşey demedi ama sence öyle bir yapıya kuruyemisci yerine şöyle d's damat , Kiğılı,ne bileyim en azından TÜRKİYE geneli yaygın bir marka gelmeli degilmiydi kuruyemisci gider müstakil bir yerde de açarsın

Yani demekki ilgilenen marka yok ki en güzel konuma sahip yeri kuruyemisciye vermek zorunda kalmışlar
tabi sahibi için hayırlı olsun
Saçmalama mevzusuna gelince görünen köy klavuz istemez sen büyük bir proje yap cerezciyle başla emin ol burayı yapan ilk başladıkları artislikle Özcan'ı buranın 5 km yakınından gecirmezlerdi ama demekki ilgi yok ulusal firmalardan ki mecbur vermişler

Tabi uyuz uyuz 3 seneden beri yapacağına hemen bitirseydin veya şimdi en azından hemen diğer kuleleride camlamaya başla bitsin dışarıdan artık inşaat havası kalmasın belki talep olur

Kalın. Sağlıcakla

aykutsan
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 18:21

Özcanlar çok gereksiz yere açmış.Adam kalksın ofisinden gidip çerezmi alsın.gider açılırsa tabiki bi kahve zinciri kahvesini pastası
alır ofisine çıkar.

efeegeli
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 23:20

Böyle olacağını bekliyordum isabet de oldu. Zaten konumu gereği gelecek dükkanların kapasitesi az çok belliydi. O muhite Uluslararası marka falan açılmasını beklemiyordum. Bu arada uluslararası kahve zincirleri zaten oraya açmaz. Limanın ordaki 10 tane plazadan birisi için bile açılmayan kahve zinciri şu konumdaki proje için gelip de şube açmaz. Yerel şubeler açılabilirdi.
Arabağa'da az kafa olsaydı da Cafe konseptinde büyüyüp şubeleşseydi...

sayfa 21
« önceki   123 ... 2021222324   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET