Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 18
Korkuteli
7 ay önce - Cum 11 Eyl 2020, 09:44

Alıntı:
Gerçekten bu konuda bu kadar hassas iseniz neden İyi Parti'nin Demirtaş'ı evine kahvaltıya davet etmesine bir yorum yapmadınız?

CHP'nin yediği haltlara lanet olsun. Ama bu durum Perinçek'i temize çıkarmadığı gibi , bu karanlık adamın neden korunup kollandığını da açıklamaz

Ali clarkkent
1 ay önce - Cum 26 Şub 2021, 12:47

Ben bu Doğu Perinçek'e hayret ediyorum. Söylemleri hep hükümet destekli. 15 temmuz darbe girişiminde hükümete destek veren tek solcu parti. Neden cumhur ittifakında yer almıyor. Çok ilginç.

Aşağıdaki haberde de hukukçu olduğunu söyleyen (aslında gugukçu) kadını yerin dibine sokmuş. Adam lafını sakınmıyor hiç. Beni bile korkuttu.

Bu haber: https://www.ensonhaber.com/gundem/dogu-perincek-m ...ef-duyarim

Bu da videosu: https://videonuz.ensonhaber.com/izle/dogu-perince ...ef-duyarim

Mert Ortakçıer
1 ay önce - Cum 26 Şub 2021, 12:48

Alıntı:
Neden cumhur ittifakında yer almıyor.

0,1 ile faydası değil zararı olur

altay_tr
1 ay önce - Cum 26 Şub 2021, 12:49

0.2 oyla girse ne olur girmese ne olur ittifaka Avrasyacı düşünce bence yanlış. Adam neredeyse Rusya veya Çin'in eyaleti olalım diyecek

celasun xin zhao
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 01:06

zamaninda ergenekondan iceri aldilar diye sanmayin fetonun dusmani veya ondan farkli bir merkeze bagli. pkklI ahmet sik ta ergenekondan iceri alinmisti, sirf nedimi kolacan etsin diye. o zamanlar bunun da vardi kolacan ettigi birileri. maskesi cok katlidir. simdilerde para akitiliyor. dikkat edin sonra kandirildik olmasin.

hazarkentli
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 01:07

Doğu Perinçek kimdir? El Cevap ÇİN Devletinin Türkiye mümesilidir.

ccahit
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 01:51

Perinçek nedir ne değildir bilmiyorum ama yeni gördüğüm bir adam var akp den belediye başkanı olmuş sonra SP ye geçmiş şimdi her paylaşımında HDP li isimleri övüyor CHP den alıntılar yapıyor Erdoğan gözünde şeytan olmuş. Böyle tipleri görünce Perinçek net bir adam olarak aklıma yatıyor.
Dönmüyor dolaşmiyor yeri belli ...

Dervişoglu
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 17:36

Perinçeki aklım almıyor, daha geçtimiz senelerde pkk kampında aponun resmi tören gibi karşılaması aklıma geliyor,şimdi kominist rejim yada esintisi ülkeler ile aramizda köprü gibi durmak istiyor,devletçi ulusalcı çizgide gidiyor yani ne olduğunu çözemedik...

hazarkentli
1 ay önce - Çrş 10 Mar 2021, 19:32

Perinçek neyse Bahçeli ve Ümit Özdağ da aynı, muhtemelen bir sonraki seçimde üçü biribiri ile yarışır.

sayfa 18
« önceki   123 ... 161718
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET