Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 416
gökhan gülşin

1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 21:00

Samsunspor 0 - ADS 2 Maç sonucu

Resul GUL

1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 21:21

Adanademirspor u tebrik ediyorum.. Deplasmanda çok iyi bir sonuç..

Ihmar
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 00:00

İlk defa Adanademirspor’u bu kadar coşkulu oynarken gördüm, birçok Süperlig maçından bile daha kaliteli bir oyun seyrettik bugün, Adanademirspor bulduğu pozisyonları gol yapabilseydi maç en az 6-0 bitmişti, Samsunspor’un bir tek gol pozisyonu bile yoktu, Samet Aybaba sezon başı takımın başında olsaydı Adanademirspor şimdi en az 55 puanla lider durumdaydı.

mikail55
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 00:17

Tebrikler ads hak ettiniz ve 3 puani aldiniz..
Bugün Samsunu her takim yenerdi Sanki.
Haftaya sizeden beraberlik istiyorum

AYDINDH

1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 00:51

Alıntı:
Gözlemlediğim kadarıyla sanki şehrin yüzde seksenlik kısmı Demirsporu destekliyor. Tabi ne kadarı bu takımları 1. takımı olarak destekliyor onu bilemem

Yüzde seksen olası değil bence. Her ne kadar takımseverler arasında tatlı bir rekabet olsa da Adanalı her iki takımını da bağrına basıp dış takımlara karşı Adana takımlarını destekler diye düşünüyorum. En azından bizim zamanımızda öyleydi.
Örneğin ben Adanaspor sempatisi ile büyümüş biriyim. 1975-1976 sezonunda henüz bir lise talebesi iken Adana Demirspor Fenerbahçe maçında, Demirspor'un her golünde zıplayıp sevinç gösterisi yapmıştım. Normalinde futbol bağımlısı biri değilim aslında ve çoğu zaman umursamam.

Bu arada tebrikler Adanademirspor

Emir ERTEN
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 01:30

Ben de vakti zamanında sokakta top oynuyordum. Bizim akrabalar "Haydi maça gidiyoruz, sen de gel" dediler. Asma köprüden yayan 5 Ocak stadına gittik. Maç Adana demirspor'un maçıydı. Ads Bb.Ankaraspor'u 3-1 yenmişti bu maçta. Yaklaşık 20 sene öncesiydi.

kebabman_sefik AKKURT

1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 01:31

Samsunspor defansı çok acemi gözüktü ve bu defans ile bu Samsunspor bu kadar puanı nasıl toplamış diye düşünmeden edemedim.
Samet hocanın ufak dokunuşları etkisini göstermeye başlamış , futbolcu davranışları samimi gözüktü.
Bir iki noktada ufak dokunuşlar hala gerekiyor, arkadaşından pas almak için çabalamayan ,arkadaşının rakip arasında kalmasına seyirci kalan bir iki mevkimiz hala mevcut.
Umarım galibiyetlerimiz devam eder ,hocanın eli güçlenir.

Murat Ds
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 21:09

Demirspor tribünlerinin sevilen ismi ve 3k erkek kuaförünün sahibi Ayhan Yüce abimizi kaybetmişiz. Mekanı cennet olsun. Çok iyi Demirsporluydu.

(+)

Ahmet YAMÇA

1 ay önce - Pts 08 Mar 2021, 18:10

İnna Lillahi Ve İnna İleyhi Raciun
Allah rahmet eylesin
mekanı cennet olsun

01 yakup
1 ay önce - Cmt 13 Mar 2021, 21:18

Adana Demirspor İstanbulspor u 2-0 yenerek 3.sıraya yerleşti ve lider Giresunspor ile puan farkını da 5 e indirdi tebrikler Adana Demirspor....

sayfa 416
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET