Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 492
mustafa230
1 ay önce - Çrş 03 Mar 2021, 20:22

En unutulmaz maç Torku maçıydı. Uzatma da Göksu nün goluyle yer yerinden oynadı. İnanılmaz bir atmosfer vardı. Ben stadi Mardin macindan sonra ilk kez bu kadar kalabalık gördüm. Bir daha görür muyuz bilemiyorum. Sağolsun yöneticiler şehri taraftarı kulüpten maçtan soğuttu.

guray23
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 13:45

Malum herkes zeminden dertli bu aralar. Elazığ gibi kışı sert geçen iller maalesef daha şanssız bu zemin olayında. Elimizde imkan varken stadyumun çatısının mutlaka şeffaf güneş geçiren bir tarzda yapılması gerekiyor. Avrupa'da birçok örneği var. Erzurum'da yanlış bilmiyorsam çatı sistemini böyle yaptı çünkü zemin güneş almıyor ve çim yetişmiyor, buz vs. oluyor. yaparken mutlaka göz önünde bulundurulması gereken bir konu yoksa yıllar sonra kavuşacağımız stadyumda zeminden yana dert yanar dururuz.

(+)

Mehmet Alp Yıldız
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 22:02

Stat bittiğinde çoğu Elazığlı memnun olmayacak mimarisinden. Köşelerin boşluğu, kapalı tribünün diğer tribünlere olan oranı ve boyutu, yeraltı otoparkının olmaması, stat çatı yüksekliğinin tribünlerin 3 te 1’i kadar yükseklikte olması stada “ öylesine yapılmış” havası katacak.

En başta doğal “kutu gibi” dediğimiz bir bütünlüğü olmayacak stadın.

Rapid Wien’in Allianz Stadion’ u 24 bin kişilik ve köşelerinde güvenlik çıkışı olmasına rağmen tribünleri muazzam bütünlükte. Ayrica çatısı tribünlerin yarısı yüksekliğinde de değil, olması gerektiği gibi tribün bitiminden hemen sonra başlıyor . Diğer konulara girmiyorum bile...

Ozkan oz
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 01:23

Mehmet bey bu yazdıklarınızın çoğu göztepe stadında da mevcut o stadın çatısı 3 de 1 ide değil tribün kadar , ancak göztepe stadı çok çok beğeniliyor bende elazığda yapılan staddan gayet memnunum türkiye şartlarına özellikle yeni yapılan stadlar içinde bence en güzeli daha iyisi kesinlikle olabilirdi ama bence güzel 👍

can1967
1 ay önce - Pts 08 Mar 2021, 00:46

Çatı ve dış cephe montajı tamamlansın o zaman daha net yorum yapabiliriz

h4runtly
1 ay önce - Sal 09 Mar 2021, 13:30

Ben stadyumu beğeniyorum. Gerçekten son stadyumlardan 1 Giresun 2 Elazığ'ın stadyumu çok iyi.

Umarım Elazığspor'la beraber Süper Lig'te de oynarız.

Chapo23
1 ay önce - Sal 09 Mar 2021, 14:13

Elazığ Yeni Şehir Stadyumunda Çalışmalar Devam Ediyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kontrol Mühendisleri, Elazığ Emniyet Müdür Yardımcısı Birol Terzi ve Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ile Spor Şube Müdürü Alaaddin Özdemir stadyumu ziyaret ederek çalışmaları yerinde incelediler.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren Stadyumda devam eden çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

EREN: BETONERME İŞİ YÜZDE 100 TAMAMLANDI
Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, " Stadyumun Kuzey cephesinde dış cephe prekast kaplama işlerine başlandı. Betonerme işi yüzde 100 tamamlandı. Çelik işinin ise yüzde 80’i tamamlandı. Toplamda 52 olan makaslardan şuanda 7 tanesinin montajı yapılmış durumda önümüzdeki hafta içerisinde makaslardan 10 tanesinin daha montajının yapılması planlanıyor. Duvar işlerinin ise stadyumda yüzde 80’i, spor salonunda ise yüzde 95’i tamamlandı. Önümüzdeki hafta spor salonun duvar işlerinin de tamamının bitirilmesi planlanıyor." dedi.

(+)

(+)

(+)

(+)

can1967
1 ay önce - Prş 11 Mar 2021, 14:55

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

still23
1 ay önce - Prş 11 Mar 2021, 20:21

Çok güzel oluyor işler hızlandıkça. Çatı koltuk çimler bittimi görüntü olarak mükemmel bir eser çıkacak ortaya. Baskı ambians olarak türkiyenin en iyi stadyumu olacak bence.

Ozkan oz
1 ay önce - Prş 11 Mar 2021, 20:29

Türkiyenin en iyisi <3 çokk beğeniyorum kendine has bir stad burayı cehenemme çeviririz

sayfa 492
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET