Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2780
talha58
1 ay önce - Prş 04 Mar 2021, 18:36

Maçlardan önce kulüpler bu tarz açıklamalar yaptığı zaman çok doğru bulmuyordum. Bizim kulüp de bunu yapınca doğru bulamam. Nasıl ki rakip takımların bu tarzdaki hatalarını eleştirebiliyorsam kendimizi de eleştirebilmem gerekir. Sahaya odaklanmak daha doğru olacaktır. Bu tarz söylemler bence maçı daha da zorlaştırır. İnşallah hiç hakem vs. saha dışı konuların geçmeyeceği güzel bir maç olur ve önceki gün yazdığım sebeplerden dolayı çok umutlu olmasam da puan veya puanlarla dönebiliriz. Yalnız Karagümrük maçı bizim için çok önemli olacak. Hatalı strateji yapıp da o maça yansıması olmasından da çekinirim.

cavdar5858
1 ay önce - Prş 04 Mar 2021, 19:19

Bence gayet yerli bi söylem oldu. Sus sus nereye kadar? Susunca elimize ne geçiyor? Kocaman bir hiçbir şey. Bunu sadece gs özelinde değil tüm aleyhimize olabilecek maclar için de yapılmalıdır.

Puderr58
1 ay önce - Prş 04 Mar 2021, 19:36

Alıntı:
Nasıl ki rakip takımların bu tarzdaki hatalarını eleştirebiliyorsam kendimizi de eleştirebilmem gerekir. Sahaya odaklanmak daha doğru olacaktır.

Naifin başını ezerler abi. Maalesef her yerde böyle. Sen sahaya odaklanacaksın ortadaki 'hakem' abidik gubidik sebepten penaltı verecek, kırmızı kart çıkaracak, sen maça odaklandığınla kalacaksın. En kötü vereceğimiz tepki bile tepkisizlikten iyidir.
Bir de geride kalan gs maçlarının hangisinde hakem skandal kararlar vermemiş, ben söyleyim neredeyse hiç birinde. Yani öyle ya da böyle bu adamlara hani biz de burdayız demek gerekiyor.

Puderr58
1 ay önce - Prş 04 Mar 2021, 20:40

Kaynak mı? Hemen. Kaynak Yasin Öztekin'in gs'deyken yere kendini atıp penaltı kazanması, haksız yere elenmemiz.
Kaynak, Roberto Carlos'u ağlatan hakemler.
Kaynak, şu an yorumcu olan Ayhan Akman'ın kendini yerlere atması.
Çok uzağa gitmeyelim, Saracchi'nin Emre Kılınç'a yaptığı hareket.
Kaynak çoook. Hakkımızın yendiğini görmemek için görme engelli falan olmak gerekiyor sanırım.

Hatta kendince hak, hukuk arayanlara bu fotoğrafı gösterin yeter.

Samsun davud2
1 ay önce - Prş 04 Mar 2021, 22:18

malumun ilanı olmuş.... yerinde açıklama.
edep ve hukuk çerçevesinde gayet güzel dokundurma.

kürşad58
1 ay önce - Prş 04 Mar 2021, 23:32

puder hemşerim arsız insana hicbirsey anlatamassın...bu adamlarda azıcık ar utanma olsa şampiyonluk yarışında oldukları rakiplerinin lehine verilen hatalı ve yanlış kararların kendi maçlarında da lehlerine olmasını beklemezler...kimse kusura bakmasın ama malum 3 takımın hepside aynı halt...alışmış kudurmuştan beterdir...bunlara güçlerinin tükendiği yerde hakemle kazanacakları, beleş penaltılar verileceği, ilk fırsatta rakibin eksik bırakılacağı ögretilmiş, sürekli tekrarlandığı için ezberletilmiş...aleyhlerinde bir hata yapılınca ortalık toz duman..malesef bu düzen böyle gider...

rosso58
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 22:53

Ali şasalin sozlesmesi TAM 3 Yil uzatildi
Şaka degil gercek

Numankaya
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 00:20

Bu adam üzerinden ve bunun gibi adamlar üzerinden yönetimin para tırtıkladığı kanaatindeyim...
Bu hantal un çuvalı, totosu yerçekimine yenik düşen güreşçi fizikli, kalecilikle yakından uzaktan alakası olmayan bu şahıs ile sözleşme imzalanmasının başka açıklaması yoktur!!
Hemen yarın antrenmanlara başlasam 2 aya bu adamdan iyi kaleci olurum gerçekten yazık...

Geçen hafta muammerin yokluğunda samassa dururken bu adamı tercih eden ve hatta eğer hâlâ sakat ise Muammer yarınki Galatasaray maçında da kadroya koyacağı bu un çuvalında Rıza Çalımbay nasıl birşey görüyor anlayamıyoruz...

Haa kaleye gelen ilk isabetli şutu içeri alması da cabası...

talha58
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 00:25

2024'e kadar uzatılmış. Bunun açıklamasını ben yapamıyorum. Demekki bu takımdan bir gün genç bir kaleci çıkarma ihtimalimiz mümkün olacak gibi görünmüyor. Tek bir açıklama yapılabilir gibi geliyor bana. Ali Şaşal'ın yedek kaleci olarak yerli para cinsinden maaş yükü oldukça uygundur ve belki de o yüzden uzatılmıştır. Ama bence Muammer ile uzatılmışken Ali Şaşal ile yollar ayrılıp çok iyi bir kaleci arayışına girmeliydik. Yani takıma ilk 11'de oynayacak birinci kaleci bulmalıydık ve Muammer de zaman zaman forma bulacak şekilde onu zorlamalıydı. Üçüncü kaleci ise 19-20 yaşlarında gelecek vadeden bir kaleci olmalıydı. Görünüşe göre imkan kalmadı. Kiralık gönderilen kaleci Emre Satılmış muhtemelen kiralık gönderilmeye devam edilir. Muhammet Can Tuncer de aynı şekilde seneye sözleşmesi bitiyor ve muhtemelen alt liglere gider. Ta geçen sene Samassa satılıp yukarıda belirttiğim gibi bir planlama yapılmalı demiştim. Maalesef yapılmadığı gibi zaman beni haklı çıkardı. Herhalde Samassa ile de sözleşme uzatırlarsa hiç şaşırmam.

rosso58
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 01:10

Yarinki macta herkes ziyayi muhtemel 11 de ortasahaya yazmis ama ben şöyle bir 11 bekliyorum

Samassa-Ahmet Oğuz-Camara-Uğur-Ziya-Robin-Hakan-Faycal-Gradel-Boyd-Kayode

sayfa 2780
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET