Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ belediyesi 2019-2024 dönemi projeleri ve yapılan çalışmalaralışmalar
« önceki   123 ... 5051525354   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 51
Ercan23331
1 ay önce - Prş 04 Mar 2021, 15:44

[/quote]Diğerine Kuzey Otoyolu diyecekler demek ki
[quote]

Muhtemelen öyle derler😊


hazarkentli
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 00:55

Kanal Fırat da Prof Dr İsmail Aytaç konuşuyor, Belediye Başkanı iyi bir dinleyici icraata gelince iş yok, neyi götürsek hele bir kalsın diyor. Harput Mücahit Yanılmaz döneminde çok ihmal edilmişti vekil yardımcısı gibi dolaşan bu Başkan da belli ki faydalı olamayacak, Kudeb 2005 de hayata geçecekti. Elazığ da 2014 yılında kuruldu. 6 yılda defineci gibi tarihi eseri kazıp bırakmaktan başka bir şey yapmadı.

Elazığ Belediyesinin bu ay meclis oturumundan Keban yolu güneyinde İmar planında 12 metre genişlik öngörülen yolun 10 metreye indirilmesi, Aşağı Demirtaşta 980 m2 park alanın park alanı olmaktan çıkarılması, Belediyede öyle bir kadro oluşmuş ki Başkan değişiyor uygulama değişmiyor.


Bahrielz
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 08:01

Gençlerin abisi, 5. adam Şahin Şerifoğulları. tarihçi, sporcu ve işadamı. Aslında Elazığ'ın sorunlarını çözmek için hertürlü fasıfa da sahip ama neden bu kadar pasif kaldı? Şimdiye kadar yapılan işlere bakınca Otobüs terminali hariç diğer işlerin pek de memleketin sorunlarına çözüm ürettiğini söyleyemeyiz. Ayrıca belediye bütçesinin çoğunun öncelikli olarak yine bina işlerine harcanması bana pek manidar geliyor. Bana göre şu iki önerim gerçekleşirse Elazığ Belediyesi düzelir. 1. si Belediyedeki bütün çakılı kadrolar sözleşmeli kadrolarla ve Elazığ'lı olmayan çalışanlarla değişmeli maaşlar performansa göre belirlenmeli 2. si bütçe her iki ayda tarafsız uzmanlar tarafından denetlenmeli israfa ve zarara yol açanlar en ağır şekilde cezalandırılmalı yani şeffaf ve hesap verilebilir bir sisteme geçilmeli.

Veli232323
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 10:24

Bahri kardeş iyi demişsin de.diyanette bile torpil söylentiler var.nasil düzelecek bu işler.memurlar net haberlerine bile çıkmış diyabette mülakat ta ciddi torpil söylentileri var. Allah sonumuzu hayır etsin.

Kursad Demirel

1 ay önce - Pzr 21 Mar 2021, 15:20

Asprinin orda hem üniversiteye giderken hemde dönüşte yol aşırı bozuk merak ettiğim nokta belediye çalışanları bu yollardan hiç gecmiyormu duzeltmek için neyi bekliyorlar Elazığ'da arabalarda alt düzen kalmadi Elazığ in her noktasında yol bozuk Malatya caddesinden tutun cevreyoluna kadar Belediye sınıfta kaldı bu noktada


(+)
(+)
vehbiwow
1 ay önce - Pzr 21 Mar 2021, 16:49

O ızgara yıllardır o durumda.Aynı şekil çaydaçıra kavşağından zübeyde hanım caddesine girişte sağ şeritte yol aniden 50 cm alçalıyor. 5 yıldır o durumda düzelten yok.
Bizde asfalt yama ekibi oluşturmak bile zor gelirken, diğer şehirler ızgara, logar kapağı ekipleri kurmuşlar ve kapakları asfalta sıfır düzenliyorlar.

Bizim belediye böyle gelmiş böyle gider.Şuan şehrin %90 asfaltı berbat durumda. Araç zıplamadan hiçbir yoldan geçemezsiniz. Varsa düz bir yol söyleyin.
50 sene önce imara açılan yollarda, yağmur suyu alt yapısı yoktu.Şuan bu durumdan çok şikayetçiyiz.
Yıl oldu 2021. Yeni yol imara açılıyor, yine yağmur suyu alt yapısı veya diğer hiçbir altyapı yapılmadan sadece göstermelik 3 cm asfalt seriliyor. O asfalt da en fazla 6 ay sonra dağılıyor.

Çaydaçıra mahallesinin yollarının büyük kısmı birkaç sene içinde açıldı. Gidin bakın hiçbirinde yağmur mazgalı veya diğer alt yapılar yok.

Diğer belediyeler yol yaparken önce alt yapıyı yaparlar, sonra yol yaparlar ama bizde tam tersi.

Elazığın alt yapısının yenilenmesi, daha sonrada üst yapının yenilenmesi şuan belediye imkanlarıyla imkansız durumda. Her gelen başkan bir kısmını yapsaydı şuan sıkıntı yoktu ancak öyle olmadı. Tüm şehrin yollarının asfaltının yenilenmesi gerekiyor. Çok büyük bütçe getekli o da yok.
Çevremizdeki şehirlere göre çok geri kaldık.


alperenfatih
1 ay önce - Pzr 21 Mar 2021, 17:58

Aspirin in oraya mesire den inerken sağ şeritteki sanırım doğalgaz döşenen kesimdeki asfalt da yer yer çökmüş ve tehlike oluşturuyor.

vehbiwow
1 ay önce - Pzr 21 Mar 2021, 18:23

Alıntı:
Aspirin in oraya mesire den inerken sağ şeritteki sanırım doğalgaz döşenen kesimdeki asfalt da yer yer çökmüş ve tehlike oluşturuyor.


Sol da öyle sağ da öyle. Gençlik merkezi için doğalgaz çekildi daha sonra sıkıştırma yapılmadan asfalt döküldü. Yapılan yamaların hepsi çöktü.
(+)


(+)


hakan023
3 hafta önce - Prş 01 Nis 2021, 14:56

Fırat Üniversitesi Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ile birlikte TEKNOFEST, FÜSEM(Meslek içi Eğitim) ve Prof Dr. Necmettin Erbakan-Alparslan Türkeş Bulvarlarında yapacağımız yol genişletme çalışmaları ile ilgili protokol anlaşmalarımızı imzaladık.

Şehrimiz için hayırlı olsun...

Facebook /Elazığ Belediyesi


Ercan23331
3 hafta önce - Prş 01 Nis 2021, 15:42

Necmettin Erbakan bulvarı bildiğim kadarıyla 6 şeritli yol daha da genisletecekler misayfa 51
« önceki   123 ... 5051525354   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET