Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Yerli Otomobilimiz 2022'de Yollarda. TOGG
« önceki   123 ... 626364 ... 888990   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 63

Yerli Otomobil 2022'de Yola Çıkabilir mi?
Çıkar 54.4%  54.4%  [310]
Çıkamaz 30.0%  30.0%  [171]
Fikrim Yok 1.2%  1.2%  [7]
Zaman Gösterir 14.4%  14.4%  [82]
Toplam Oy : 570

zaferp

1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 22:44

Birilerine bol bol Kızılay maden suyu lazım. Hazımsızlık sorununa iyi gelir. Bu tür şahıslar kafayı bozmuş. Bu araç ile diğer büyük projeler böyle ne idüğü belirsiz olanları çıldırtmaya yetiyor. Ileride bazı bölgeler Türkiye'ye katılacak olsa bunun gibiler bu hükümete yarıyor diye. Kudururlar.
Bir de gecikti diye sırıtma ifadesi kullanıyor. Sizin gibi kudurmuş olanlara ilaç yok. Ama kötü haber sizin gibiler için sevinciniz kursağınızda kalacak. 😀

The_Turk
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 22:48

Alıntı:
Benim eleştirdiğim ve yer yer tepki gösterdiklerim somut bilgilere dayanmadan subjektif (ve duygusal temellerde) sözde desteklerin ifade edilmesi, bunu yaparkende farklı görüşte olanlara karşı saygısız ifadelerde bulunulmasıdır.

Duygusal veya subjektif olarak somut bilgilere dayanmadan insanların yorum yapması, kelime oyunları ile algı yaratmaktan iyidir.

Ethem Sancak ayrıldı dediniz ama bildiginiz halde BMC ayrılmadı demediniz.

Yapı merkezi sitesinde yok dediniz ama sizde biliyorsunuz ki böylesi özel girişimler orda yer almaz.

temmuzonur
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 23:43

Forumda konuyu farklı görüş sahibi olarakta olsa bilinçli ve saygı kriterleri dahilinde tartışan yada tartışabilen bir tek sen varsın @The_Turk. Bunun için seni takdir ettim doğrusu.
Diğerleri boş ve / veya saygısız insanlar. Akılları sıra siyasi taraf olarak karşıdakine saldırıyorlar. Alakasız bir konuda bile bunu yapıyorlar.
Böyle olunca bu konuyu bu platformda daha fazla sürdürmenin bir manası ve faydası yok. Zamana bırakmak ve gelişmeleri takip etmek en iyisi. İleride belki yeniden gündeme getiririz.
Hoşçakal @The_Turk, iyi akşamlar

Ramazan228

1 ay önce - Sal 09 Mar 2021, 16:27

Her ayın 18 inde toog twetter hesabı aylik bilgilendirme twet leri atiyor toog fabrikasının ilerleme durumu nu oradan takip edebilir siniz.

husamettin uzman
1 ay önce - Sal 09 Mar 2021, 16:34

Yani 1 sene sonra uretilip galericilere gelecek mi bu araba?
Hic sanmiyorum

Ustura Faysal
1 ay önce - Sal 09 Mar 2021, 17:00

Alıntı:
Yani 1 sene sonra uretilip galericilere gelecek mi bu araba?
Hic sanmiyorum

Bu projeyi destekleyenler için tarih çok ta önemli değil. Şahsen ben de destekleyenler arasında olarak 2023 sonunda bile çıksa yine sorun olarak görmüyorum.

Evet bir hedef verilmiş, bunun tutturulması çok güzel olurdu ama varsın bu araç yollara çıksın, isterse 2022 değil 2025'e sarksın sorun değil.

kaygusuz2007
1 ay önce - Çrş 10 Mar 2021, 09:51

İnsanlar her yıl yeni araç alıyor merak etmeyin ...

Tuna123
1 ay önce - Çrş 10 Mar 2021, 10:13

Arabanın bir an evvel yollara çıkması değil önemli olan. Asıl önemlisi piyasada anında yer kazanmasını sağlayacak olan çok iyi ve yüksek menzilli bir pille donatılmasıdır.

Marka olarak ilk izlenim yıllarca kalıcı olur. O nedenle ilk yaratacağı izlenim süper olsun.

Skoda, Seat vesaire hepsi 30 yıldır Volkswagen malı, kalitesi de çok iyidir. Ancak hala ucuz çek arabası, dandik ispanyol arabası imajından hala kurtulabilmiş değiller.

ORTADİREK
1 ay önce - Çrş 10 Mar 2021, 10:26

Şahsi fikrim TOGG için yeni fabrikayı beklemek yerine(ki süreci çok uzatan bir durum) atıl durumdaki bir fabrikada tek tük üretim yapıp aracı yeni fabrika kurulana kadar test edip eksik gediğini düzeltmek mantıklı olabilirdi.
Bu araçlar her ilde halkın yoğun olduğu bazı yerlerde sergilenip vatandaşın da görme ve test imkânı sağlanabilirdi. Hem böylece reklamı. da olmuş olurdu.
Vatandaş da araba alacağı zaman bir bilinmeze para vermezdi böylece.

kaygusuz2007
1 ay önce - Çrş 10 Mar 2021, 14:34

Alıntı:
Vatandaş da araba alacağı zaman bir bilinmeze para vermezdi böylece.

Bilinenler orada duruyor merak etme, kendince bilinmeze para vermek istemeyen (nesi bilinmiyorsa artık) bilinenlerden alır.

sayfa 63
« önceki   123 ... 626364 ... 888990   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET