Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5985
sarko
1 hafta önce - Sal 23 Şub 2021, 17:12

araba boş çıkıyor kalkış yerleri Adapazarı izmit sabah arabası dediğim saatler saat 8 9 10 dönüşte gece bursadan 2030 2100 2200 gibi saatler son durağı izmit Adapazarı olanlarda aynı şekilde davranıyor geçen yaz kamil koç tan bursa m.kemalpaşa bileti aldım bursa çevreyolunun ortasında host başladı bağırmaya bu araç otobandan gider demeye hosta sordum bu bileti neden satıyorsunuz diye arabada tek siz eskiyoldan gitmek istiyorsunuz dedi bereket son anda eski yola indi dönüşte bursadan izmite pamukkaleden aldım bileti mesaj geldi trafik yoğunluğu 20 dakika gecikme araç geldi 30 dakika geç perona sonra perondan çıktı ikram bölümüne bir de orada 20 dakika gitti 48 j plaklı bir man dı hiç zaman mevfumu diye bir şey yoktu

ugur4407
1 hafta önce - Sal 23 Şub 2021, 19:31

malatya zafer filosunda 2017 model 44 DB 544 plakalı tourısmo-16 efe tur filosuna dahil olmuştur

Burak3462
1 hafta önce - Sal 23 Şub 2021, 19:54

Pamukkale'nin İstanbul'dan Ayvalık Dikili Bergama sırasına günde 5 sefer dönüşünde ise 6 sefer gözüküyor. Kamil Koç'a baktığımda sadece 1 seferi gözüküyor. Pamukkale bazen paket bazende yarısından çoğunu dolduruyor. Sadece bu sırada Kamil Koç'un tek sefer yapmasını anlamadım. Hani covid kış sezonu diye mi bilmiyorum ama bence yolcu çıkıyor.

Bahadır dumlu41

1 hafta önce - Sal 23 Şub 2021, 21:52

İstanbul Ankara ve izmir ve bursa illerini bir kenara bırakıp
Ülkenin 1999 yılın da hizmete giren otogarı şahsi ve perona giren otobüs personelin tabiri ile izmit şehirlerarası terminali.
Hatta daha sonra çoğu ilde aşağı yukarı model olarak kullanıldı.

Bahadır dumlu41

1 hafta önce - Sal 23 Şub 2021, 21:56

Adapazarı İzmit Bursa iskametinde
Bence
Ya sabah vib turizm İzmir Arabası
Yada en sağlamı
Narlıca ötekiler gibi garaj garaj girip çıkmaz .
2 saatlik süren bir yolculukta burada ikram olayı bence gereksiz .
Muavinin ikramı dağıtıp yolcunun ikramı bitirene kadar araç varış noktasına varır .

Ahmet Safa Mutlu
1 hafta önce - Çrş 24 Şub 2021, 00:01

Malatya Zafer Rize hattında ilave seferler açmıştır.
25.02.2021 ; 22.30 & 23.00 Malatya - Rize

ugur4407
1 hafta önce - Çrş 24 Şub 2021, 00:56

EGE Seyehat 01.03.2021 tarihinden itibaren tekrar hizmette..

Kırk Yıllık Yolcu
1 hafta önce - Çrş 24 Şub 2021, 02:11

Denizli otogarı : Buranın ayrı bir yeri var benim için, askerliğimi orda yapmıştım, daha sonraları da işlerim nedeniyle en çok kullandığım otogarlardan biri oldu. Taşınacağını düşünmüştüm, ama eskisini aynı yerde yenilediler. Şehir merkezinde kalması yolcu ulaşımı için avantaj, fakat otobüslerin giriş çıkışında sıkıntı yaşanıyor.
Benim açımdan öncelikle bir otogara ulaşım kolay ve ekonomik olmalı. Kafeterya- lokanta hizmetleri bir tık pahalı olacaktır, ama kazık da olmamalı. Tuvaletler de dahil temizlik noksansız uygulanmalı.
Ayrıca, yolcuyu doğrudan ilgilendirmese bile, burada toplu taşıma ve nihayetinde "kamu hizmeti" görüldüğü dikkate alınarak, belediyeler buraları hizmet amaçlı ve maliyetine işletmeli. Her türlü maliyet en sonunda yolcuya yansımakla beraber ara darbeleriyle yazıhaneciyi de vurur otobüsçüyü de.
Esenler otogarı çok dağınık, İzmir ise nedendir anlayamadım çok eskimiş, bakımsız geliyor bana. Bursa ve Ankara en derli toplu gördüğüm büyük otogarlar. Bursa, ayrıca geceleri en hareketli ve ışıklı olan otogar bildiklerim içinde. Erzurum ise, şehirden çok uzak, geçen sene "Havuz" dan otogara taksiye 60-TL ödemiştik. Değişmediyse vadideki Artvin otogarının uzaklığı da çok fazla ama orası için başka seçenek zor

Nuri 9238
1 hafta önce - Çrş 24 Şub 2021, 03:27

Alıntı:
Benim açımdan öncelikle bir otogara ulaşım kolay ve ekonomik olmalı.

Şu anda Denizli'de hiçbir firmanın servisi yok. Denizli Ulaşım'ın enteresan sistemi dolayısıyla da haftaiçi akşam 9'dan sonra ve haftasonları otogara uğrayan/otogardan kalkan otobüs ya da dolmuş yok. İnsanlara tek alternatif olarak taksiyi bırakıyorlar. En azından otogar kalkışlı belli başlı mahallelere uğrayan otobüs hattı olsa bu bile kafi. Zaten çoğu hat seyrek sıklıkla çalışıyor. Bir de saat 9'dan sonra Denizli'ye ayak basan yolcu afallıyor.

Boran Çakır
1 hafta önce - Çrş 24 Şub 2021, 10:51

Alıntı:
Ekrem İmamoğlu esenleri bir hayli düzeltmiş cevre düzenlemesi yeni asfalt temizliği felan eski haline göre harikulade olmuş koskoca bir metropole yakışmayan bir otogar olsada bu tarz dokunuşlar şart

Dokunuşlar görüntüde, eskisinden iyi evet ama sorunlar çözülmüş değil. Dışarıdan profil iyi gözüksede içinde değişen birşey yok...

sayfa 5985
ANA SAYFA -> ULAŞIM