Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5235
Cumali1999
1 hafta önce - Sal 23 Şub 2021, 18:51
Karlı Zeytinburnu 15.02.2021

(+)

Ferhat Şirin
1 hafta önce - Sal 23 Şub 2021, 20:38

Bugün bana sanki ilk etapta Maltepe-Ataköy yapacaklar gibi geldi. Zeytinburnu yönünde giden trende ATAKÖY, Maltepe yönünde gidende ise MALTEPE kapı üstü led tabela bilgisi vardı.

(+)

(+)

(+)

(+)

En son Ferhat Şirin tarafından Çrş 24 Şub 2021, 09:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Sinan Bilgin
1 hafta önce - Sal 23 Şub 2021, 21:06

Zaten maltepe atakoy daha mantikli olur . Atakoy pendik biraz frekansi dusurur . 3 isletme de yapilabilir , baslarda konusulan oydu

rcelal
1 hafta önce - Sal 23 Şub 2021, 23:49

Led tabelalarda zeytinburnu yazan trene denk gelen oldu mu? Belki ipucu verir ataköy için.

Berke Karaali57
1 hafta önce - Çrş 24 Şub 2021, 10:09

Hayır daha henüz görmedik. Pazartesi'yi bekleyelim derim. Kara koyun ak koyun o zaman belli olur.

Bostancı Yunus
1 hafta önce - Çrş 24 Şub 2021, 10:12

Trenin kaç dakikada geleceğini televizyonda göstermiyor. Küçükyalı, Bostancı,Sirkeci, Söğütlüçeşme,Ayrılıkçeşmesi istasyonunda (bindiğim istasyonlar yazdıklarım) göstermiyor diğer istasyonları bilmiyorum yazdıklarını.

koronapatik emre
1 hafta önce - Çrş 24 Şub 2021, 17:07

5li vagon yine baslarsa,peronun en basinda durmamali,ortalayip durmali,duracagi yerler peronda isaretlenmeli ve gelen trenin kac vagonlu oldugu dijital ekranda gösterilmeli.Koskoca peronun en basinda duruyordu,koşturmaca oluyordu.

rcelal
1 hafta önce - Çrş 24 Şub 2021, 18:02

bu zamana kadar bende led tabelada ataköy, maltepe, gebze, halkalı yazılarına denk geldim. aramızda zeytinburnu led görende olmadığına göre işletme yine 2li olacak, zeytinburnu bitişi yerine ataköy'de bitecek. mart başında belli olacaktır elbet ama geçtiğimiz 2 haftasonunda dikkatimi sefer sıklığının 3 dakikaya düşmüş olması da takip ettiğimden dolayı dikkatimi çekti.

Nuri 9238
1 hafta önce - Cum 26 Şub 2021, 19:36

Tabela konusunda bir çözüm şart. Bindiğim trende önde Maltepe, yan ledlerde Gebze yazıyordu. Ben de kararsız kalınca bindim, Maltepe'de indim. Şu an bir tren dolusu yolcu istasyonda bekliyor.

ozgurozkan34
1 hafta önce - Cmt 27 Şub 2021, 12:09

Bir haftadır Gebze - Pendik arasında da 15 dakikadan daha sık aralıklarla tren geçiyor. Galiba test yapılıyor. Son olarak bugün 5 li set de gördüm.

Ayrıca ne yaptılarsa tren daha fazla ses çıkarıyor. Önceden camlar kapalı iken trenin geçtiği pek anlaşılmazken şuan hissedilir derecede ses artışı var. Hattan mı kaynaklanıyor, trenden mı çözemedim.

sayfa 5235
ANA SAYFA -> ULAŞIM