Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 14
koseoglu korhan

2 hafta önce - Pzr 14 Şub 2021, 16:41

Alıntı:
Hayaller "megabüs", gerçekler "metrobüse ihtiyaç var"...

Ne oldu hani metrobüs kötü idi, her yere metro yapacaktı?
Hani yurtdışına gidip bir dolu "kaynak buldum" diye tören yapmıştı?
Ne oldu o paralar?

Bu adamdan bir cacık olmaz.
İki sene nasıl boşa geçtiyse, üç senesi daha öyle geçecek.
Ortada hiçbir icraat yok.


İyi de, Megabüs projesi Metrobüs'ü iptal etmiyor ki, yeni bir proje olarak yapılacak. Sizin konuşmalarınızda hep yıkıcı eleştiriler var. Bir tane yapıcı eleştirinizi görmedim. "Bu bahçe benim, istediğimi yaparım." vizyonunuzda takılıyorsunuz. Eleştiri güzel bir şey, ama yapıcı olması kaydıyla. Bu salgın döneminde bile başlatılan ve hizmete alınan projeler oldu. Bakanlık tarafından yönetilen projeler, açılış tarihlerini çoktan geçti bile. Mesela bu konuda da bir eleştiriniz olacak mı? Ortalık zaten yeteri kadar gergin. Bu dönemde hepimizin yapıcı şeylere ihtiyacı var, yıkıcı şeylere değil.


KadirKavri
2 hafta önce - Pzr 14 Şub 2021, 18:53

Aynı sorun Ankara da yaşamıştı ve yanılmıyorsam 10 ay sonra izin gelmişti.Meclisin oybirliği ile karar verdiği bir yetkinin onay süresi bu kadar uzun sürmesi doğru değil

Burç

2 hafta önce - Pzr 14 Şub 2021, 19:58
belediye iflas, otobüs alacak parası kalmadı


Belediyeyi batırdı, borç batağına soktu, belediyeye otobüs almak için bile ulaşım bakanlığının kapısını çalmak zorunda kalıyor. İki senede İstanbul belediyesi iflas etti.

sefer bayraktar

2 hafta önce - Pzr 14 Şub 2021, 20:43

yeni yapılmış kaldırımları söküp tekrar yapıyorlar,,,
K.Çekmecede 3 sene önce yapılmış kaldırımları söktüler yeniden yaptılar,,,
Allah çarpar adamı..
buyrun burada.......bu kaldırım istasyon yapılırken yapıldı daha 3 sene olmadı.....yenisini farklı taştan yaptılar,,,,,,eskileri toplayıp moloz kamyonlarına yüklediler.... el insaf..


(+)
(+)


deger35
1 hafta önce - Cmt 20 Şub 2021, 23:09reşitözen
1 hafta önce - Pzr 21 Şub 2021, 12:03

İki foto arasındaki farkı görmek lazım.
Belki aynı tip taşların devamını bulamamışlardır.
Büyükşehir tarafından mı yapıldı?


hakanaydın
1 hafta önce - Sal 23 Şub 2021, 17:24

bu adam milletin ağzına pislese alkışlıyacak bi zihniyet var. Ne bekliyorsunuz taş söker taş dizer. Başkanıma yakışır şak şak şak şak

uesendag
1 hafta önce - Sal 23 Şub 2021, 17:54

İmamoğlu meraklısı değilim ama muhtemelen orada bir araç park edecek yer ihtiyacı doğmuş ve belediye oraya düzenleme yapmış. Bunda eleştirilecek, hakaret edecek bir durum yok.

Allah rahmet eylesin aramızdan ayrıldı ama, 2 taşın maliyeti yerine esas hurdaya giden Phileas ların hesabını sormak bence daha mantıklı. Eski yönetime bunları neden aldın diye, yeni yönetime bunları neden tamir ettirip kullanmıyorsun diye hesap sormak lazım.


En son uesendag tarafından Sal 23 Şub 2021, 18:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


engincl

1 hafta önce - Sal 23 Şub 2021, 18:06

Alıntı:
yeni yapılmış kaldırımları söküp tekrar yapıyorlar,,,

1-Öncelikle resimleri yanlış başlığa yüklemişsiniz. Metrobüs başlığı ile bu resimlerin ilgisi ne?
2-Fotoğraflarınızı dikkatli inceleyiniz. İkinci resim Marmaray istasyonu yanındaki kaldırımın ilk hali. İlk resim ise yeni hali. İki resim arasında kaldırımların sökülmesinden çok başka bir fark var.
3- Yeni düzenlemede İstasyon yanındaki kaldırım epey genişletilmiş, parklanma engellenmiş ve devamında hat boyunca kaldırım yapılmış.Tren hatttı boyunca daha önce kaldırım yok. Sökülen kaldırım ise çok az bir şey ve abartılacak bir durum yok. Muhtemelen yeni eklerle uyumlu olması için sökülmüş.
4- Fotoğrafları dikkatlice inceleyince aradaki bariz fark anlaşıyor.

Partisi ne olursa olsun her Belediye Başkanı ve yaptığı işler eleştirilebilir ve yanlış yaptığında ayrım yapmadan mutlaka eleştirilmelidir. Ama abartmadan. Eleştiri haklı ve seviyeli olursa eleştiri olur ve amacına ulaşır.sayfa 14
« önceki   123 ... 121314
ANA SAYFA -> ULAŞIM