Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 250
Müşteri
1 hafta önce - Pzr 21 Şub 2021, 14:15

https://m.sabah.com.tr/gundem/2021/02/20/halkin-p ...-gitti/amp

Geçenlerde Beşiktaş’ta yemek vermiş belediye bütçesinden. Bisiklet yoluna para kalmamıştır..

Hem ne yaparsa yapsın çıkıp bi hükümete sallasa üstüne bi de Atatürkçü slogan söylese peşinden giden milyonlar var ne gerek var proje üretmeye..

Müşteri
1 hafta önce - Pzr 21 Şub 2021, 15:17

Bana konu saptırılıyor diye eksi puan verenler;

Siyasi konularda mesaj hakkım olmadığı için attım. Gerçi olsaydı hem bu sayfaya hem de diğer sayfaya da yazardım. Doğruları söyleyince neden zorunuza gidiyor anlamıyorum.

Sen kalk sosyal yardımları düşür, hastane yolunu yapma hepsini geçtim en basit bisiklet yolunu yapma ama pandemi döneminde kendi partinin siyasilerine belediye bütçesinden yemek ver. Valla gidin az ötede oynayın.

engin.
1 hafta önce - Pzr 21 Şub 2021, 18:00

Alıntı:
Burada kimseye laf atmak gibi bir derdim yok ama tramvay hizmete alınalı kaç gün oldu ve henüz bisiklet yolundan eser yok. Bir bisiklet yolu yapmak bu kadar zor değil ki. Çevresel düzenlemeler kapsamında bitirilmesi planlanıyor ancak eğer bir anlaşma yoksa bu şart değil. Bu konuda daha hızlı davranmalılar.

Bisiklet yolu., Haliç sahil projesi kapsamında yapılacak olabilir. Beyaz masaya yazarak daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.

Göktürklü
1 hafta önce - Pts 22 Şub 2021, 17:03

Alıntı:
Geçenlerde Beşiktaş’ta yemek vermiş belediye bütçesinden. Bisiklet yoluna para kalmamıştır..

Hem ne yaparsa yapsın çıkıp bi hükümete sallasa üstüne bi de Atatürkçü slogan söylese peşinden giden milyonlar var ne gerek var proje üretmeye.

Paylaştığın için teşekkür ederim. Ben bir arkadaşın tavsiyesi ile belediyeye bu konuda başvurdum.
Cevap bekliyorum. O zaman anlarız

Alıntı:
Bisiklet yolu., Haliç sahil projesi kapsamında yapılacak olabilir. Beyaz masaya yazarak daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz

Öncelikle fikir için teşekkür ediyorum. Şahsen ben çevre düzenlemelerinin uzun sürmesini anlayışla karşılıyorum ancak bir bisiklet yolunu sahil projesiyle birlikte bitirilmemesini, aksine hızlıca bitirlimesini dilerdim. Ayrıca bir arkadaşın tavsiyesi ile Beyaz Masa'ya başvurmuştum. Şimdilik bir cevap bekliyorum, duruma göre cevap yazarım.

Nuri 9238
1 hafta önce - Sal 23 Şub 2021, 17:06

601 no'lu tramvay seti sanırım kazaya karıştı, Alibeyköy yönüne göre arka kısım hasar almış.

Mustafaa ahmet
1 hafta önce - Çrş 24 Şub 2021, 12:33

Bu sabah 8 gibi araba ile geçerken Cibaliye giden tramvayda yalnız 5 veya 6 yolcu vardı.
Cibaliye vardığımda ise Cibali Eminönü arasına otobüs konulduğunu ve otobüslerin birisi durakta birisi de hareket halinde olduğunu gördüm.
Tramvay yolcusunu bitirdikten sonra otobüs koydular.

technocrat
1 hafta önce - Çrş 24 Şub 2021, 15:45

Alıntı:

En azından tramvayı bir yere kadar bitirecek kadar para attırabildi, 1 sene önce o da yoktu

Bisiklet yolunun parayla ne alakası var, biraz boya ve birkaç trafik işareti ile yapılıyor.

Sorun para ise bisiklete de para bulunur.

Size kızmıyorum. gedikli muhalefet bile 50-60 yılda adam gibi muhalefet yapmayı öğrenemedi, muhalefete yeni başlayanların da saçma muhalefet yapması normal.

mehmet güngör bağ

1 hafta önce - Çrş 24 Şub 2021, 23:37

EC-1 Cibali-Eminönü ring hattında seferler başladı.

Alıntı:
T5 Alibeyköy Eminönü tramvay hattına entegre olacak şekilde EC-1 Cibali-Eminönü (ücretsiz) hattı planlanmıştır. Hattımız 24.02.2021 Çarşamba tarihinde Unkapanı Kadir Has Üniversitesi-Haliç Metro- Eminönü Kantarcılar güzergah doğrultusunda hizmet vermeye başlayacaktır.

https://iett.istanbul/tr/main/announcement/ec-1-c ...hatti/2114

sefer tarifesi:
https://iett.istanbul/tr/main/hatlar/EC1/C%C4%B0B ...klar%C4%B1

Şükrü Güllüoğlu

1 hafta önce - Cum 26 Şub 2021, 13:19

Alıntı:
Tramvay yolcusunu bitirdikten sonra otobüs koydular.

Tramvay yolcusu bedava işletme sona erdiğinde bitti sanırım

Alıntı:
EC-1 Cibali-Eminönü ring hattında seferler başladı.

Gerçekten şaka gibi. Cibali-Sirkeci olmalıydı bu ring sefer. Bu kadar şehrin gerçeklerinden uzak, arabayla işe gidip gelen, bizim yarımız kadar bile ilgisiz insanlar hayatını bu işten kazanıyor. Ülke çapında genel görünüm bu.

Ustura Faysal
1 hafta önce - Cum 26 Şub 2021, 13:41

Bu hattın Karaköy'den dolaşıp ring yapması lazım. Kantarcılar olmaz. Kantarcılar dediğin yer 7-8 dakika yürüme mesafesi zaten. Karaköy-Eminönü tarafından gidip öyle dönmesi lazım ki ise yarasın

sayfa 250
ANA SAYFA -> ULAŞIM