Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
ismail özçelik
2 ay önce - Pts 04 Oca 2021, 14:09

Bu başlıkta yazdıklarımı yapmaya çalışırdım.

Beklentilerim hedeflerim olurdu. Aynı zamanda gelişen teknoloji ve günümüz şartlarına uygun teknolojik yatırımları da şehre kazandırırdım.

Linki düzelttim. Böylece tek seferde diğer projelerde okunabilir.

En son ismail özçelik tarafından Pts 04 Oca 2021, 14:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Sultankent
2 ay önce - Pts 04 Oca 2021, 14:31

Sivas için olmazsa olmaz projeler ki çoğu az maliyeti ve görsel kalite zenginlik katacak projeler. Ama gel gelelim uygulamaya. Saatin ters yöne doğru gittiği şehirde ileri ye doğru cağ attiracak bir vizyon sahibi başa gelmez ki.

Gerecekten çok verimli kullanışlı ve gerekli projeler. Tebrik ederim
Ama üzerinden 10 yıl az bir zaman değil.

10 senede en az Sivas %30 fazlaya çıkabilirdi.
Halbuki 2010 da merkez köyler ile birlikte 354.000 den
Ulasilan 2020 yılı 381.000 cıkmış yani %10 artmış.

kötüsü %20 artsa idi 420.000 olurdu ki.
Biz en kötüsünü yaşadık %10 arttı.

.

sultanşehir
2 ay önce - Pts 04 Oca 2021, 15:20

Sosyal medyadan laf kalabalığı yapardim.
Esnafla çay icip yemek saatinde etliekmek gömerdim
Maçlara gidip, kaşgolumu de takip çayimla maç keyfî yapardim
Yazin paşabahçe mesire yerinde hemsehrilerimle buluşup kofte yiyen hemsehrilerimle hasbihal ederim
Programlar icin sık sık ankaraya istanbula gidip oradaki dostlarımla hasbihal ederdim
21 yy dünyasında, sosyal belediyeciliği ,birine birşey vermek olarak algılayıp yardim esnasinda alan el ile ,veren el(yanı kendimi) gülümseyerek fotoğraf çekinerek, yapıyoruz biz bu işi!! derdim
Ne yaptık kısmını ,laf kalabalığı ile geçiştirerek ,ne yapacağız kismini acak ecek le geçiştirirdim
Yol yapmak yerine yola ağaç dikmeyi, alt geçit üst geçit yapip trafiği rahatlatmak yerine osmanli tuğralı ışıklandırma yapıp halkın ecdat sevgisini okşardım
Seçim zamani halkin dini milli duygularını da olaya katip Seçmenin tercihini bizden yana olmasıni sağlar, ki bundada cok zorlamazdım .Diğer dönemler için umut dağıtmaya devam ederdim

MSTF58
2 ay önce - Pts 04 Oca 2021, 16:08

MesajTarih: Pts 04 Oca 2021 16:07 Mesaj konusu:
Belediyenin resmî Twitter sayfasına bakıyordum az önce ayın 28 inde eski Başbakanımız Binali Yıldırım gelmiş belediye makamına sonraki gün yine milletvekilleri ve karayolları bölge müdürü gelmiş ziyarette bulunmuş belediye makamına. İnsan taş olsa çatlar ziyaret ziyaret de gelenlerle Sivas’ı hiçmi konuşmadınız mesela : karayolları bölge müdürüne bu kuzey çevre yolu ne oldu halk merak ediyor bi açıklama yapalımmı diye neden sorulmuyor yada sayın vekiller Sivas’ın bekleyen projeleri ve birikmiş problemlerin çözümü için bir mikrofon bulup niye millete anlatmıyorlar

Sultankent
2 ay önce - Pts 04 Oca 2021, 16:46

Sivasda biraz olay gözü bağlılık kemikleşmiş oylar harici bir durum yok.
Ondan dolayı cepte görünen bir yer.

Buradanda hükümet yanlıları eksiyi basar Sivas icin güzel birşey yazsanda mesela birkaç kişi var bunlar burada 2 yazı ile birşey yaptıklarını sanıyorlar icraat yok Allah çalışana verir yahudide hristiyanda olsa kim aklını kullanırsa Allah tarafından emeğinin karşılığını verir.

Yapacak birşey yok Sivas böyle geldi böyle gidecek .

Sultankent
2 ay önce - Pts 04 Oca 2021, 16:57

Yanı

Karakas Mehmet

1 hafta önce - Sal 23 Şub 2021, 12:18

Kiraz Çiçeği

(+)

MTA GENEL Müdürlüğü bahcesinden
Ben belediye başkanı olsam Sivas ve Paşafabrikası yoluna; yolun her iki tarafına Çam ağacı dikeceğime Kiraz Çiçeği ağacını diker görsel şölen oluştururdum. Binlerce turist bu görsel şöleni görmek için gelirdi.

burak yilmazer58
1 hafta önce - Sal 23 Şub 2021, 14:52

Sivas sınırları içinde tu tarz şeyleri düşünebilecek tek bir yönetici bile yok maalesef.

Novaplus
1 hafta önce - Sal 23 Şub 2021, 21:51

Bence sivasin agaclandirmasi gayet guzel. Pasavahcece de cok guzel agaclar var. Daha da genişleyecek guzellesecek.sivasimiz. belediye baskanimizdan Allah razi olsun. Cok.calisiyor. yemyesil sivasimiz Allaha sukut

turan58

1 hafta önce - Sal 23 Şub 2021, 22:30

Sivas'ın en önemli agaclanmasi gereken yerleri şehrin kuzeyi Fatih mahallesinin üst taraflar çok çirkin gözüküyor Kayseri tarafından gelirken veya c üniversitesinden bakinca hiç bir tane ağaç 🌲 yoktur boz kel kel tepeler görünüyor sanırım 5000 bin ağaç dikilse on sene içinde bayağı yeşillik olur .

sayfa 7
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET