Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 401
Murat Ds
1 ay önce - Pts 25 Oca 2021, 15:35

Mehmet Akyüz ile yollar ayrıldı.

Mustafabey 01

1 ay önce - Pts 25 Oca 2021, 17:10

İsabetli bir karar olmuş, nasıl golcuysa boş kaleye gol atamıyor, Bursa maçında kaçırdıklarını atsa belkide galip gelirdik onun yüzünden takım 10 kişi oynuyordu iyi bir golcü alınırsa umutlar devam eder yoksa bu senede boşa gider, işe yaramaz yaşlı ahı gitmiş vahı kalmış futbolcular yerine Yunus gibi gençler gelse daha iyi olur, Bursa bizden iyi oynamadı ama hepsi yerli ve genç oldukları için iyi mücadele ettiler ve kazandılar diğer takımlar ada örnek olsun, çok para verince iyi futbolcu alınmıyor. Takım ruhu ve birlik beraberlik olmadan başarı da gelmez şampiyonada olunmaz.

kebabman_sefik AKKURT

1 ay önce - Pts 25 Oca 2021, 23:00

Son 1 haftada kendi yazdıklarımdan özetler
Alıntı:
Bu yenilgiden ders çıkarıp taktiksel değişimi yapmalıyız.
ANCAK stres altındayken hep yanlış hamleleri yapma , yanlış kararları alma gibi bir zaafımız var.

Alıntı:
Kimleeeer geldi,kimleeeer gitti .

Alıntı:
Eğer taktiksel degişikliğe gitmeyeceksek yeni santrofor ne yapabilir? Kendisini ispatlamış , belkide bu ligin en tecrübeli , en çok koşan santroforunu ıskartaya çıkarmış olacagız .
Hep başkalarını suçlayarak buralara geldik ,aynı yöntemle devam edersek aynı sonuçlara ulaşırız.

Alıntı:
Neyse 21 senedir yazıyorum , çiziyorum .Herkes kendi çizgisinde devam ediyor .

Alıntı:
Ben Mehmet Akyüz olsam şimdiye isyan bayragını çeker, bu taktikle ben oynamam derdim.
Hem her rakip atagında , kornerde vsr de kalenin önüne kadar geleceksin, defans yapacaksın sonra kontraya çıkınca rakip kale önünde ilk önce sen olacaksın. Çok yorucu bir görev . Bu ligin en iyi golcülerinden birisi olan Mehmet'ten verim alabilmemiz için taktiksel degişiklige gitmemiz gerekiyor.

Alıntı:
Mehmet'i bitirmek yerine tabiri caizsa O'na kanki bulmalıyız. Koşu yaptıgı yere paslar atabilecek , destek verebilecek , pas alıp verecek , gözü kapalı birbirlerinin nerede oldugunu bilecek bir ikili yaratmalıyız.
Yaratamazsak herkese yazık olur.

Stres altında bir yanlış karar daha verildi.
Gelip gidenler listesine Mehmet Akyüz de eklendi. Pote'ye uygulanan bezdirme politikasının aynısı Akyüz'e de uygulandı. Yere düştügünde hemen kalkmasaydı biz o gölü yemezdik bahanesiyle Pote gönderildi , Bursa maçında o golü atsaydı kazanırdık atmadı diyerek bahane uyduruldu .
M.Akyüz kariyeri boyunca inanılmaz goller kaçırdı ama kaçırdıklarından çok daha fazla mükemmel goller attı. Kontraatak futboluna dönüp bu oyuncudan verim almak yerine , Avrupa liginden santrafor almak , Erzurum'dan Şişmanoğlu transferini gündeme getirmek tercih edildi.

Vallahi bravo , bunları göremeyip bu ortamın baş mimarını alkışlayanlarımız hala var. Gözünüzaydın Mehmet ayrılmak istedi bende müsaade ettim diye mesaj atan bir başkan . Suçu da taraftara atmış Müdahale ettigi takımda işler yolunda gitmeyince suçu hocaya atan mimar.
TFF başkanlara teknik direktörlük yetkisi verse ne güzel olur , hiç olmazsa hatalarını hocaların üstüne atamazlar.

Alkışlarla ögütmeye,tüketmeye devam ediyoruz.

Hep hocalar beceriksiz ,hep futbolcular beceriksiz. Hep başkası hatalı ,hep başkası beceriksiz.

Bu kadar hocanın ,bu kadar futbolcunun hatalı, beceriksiz ,iş bilmez olma ihtimali var mıdır? Elbette yoktur.

Ve çok uzun olmayan bir gelecekte ,işler biraz daha karmaşıklaşınca yeteri biliyorsanız yeter , ben gidiyorum , paramı verin dedigi güne hazırlık yapın.

ads 1940
1 ay önce - Sal 26 Oca 2021, 00:47

ADS bu günleri Nilay Ateşoğullarını engelleyerek hak etti.

Ve bu kulüp bir şahsın oyuncağı değil artık bu işi daha fazla uzatmamak lazım ne olacaksa bir an önce olsun.

#muratsancakistifa

Eeee Sancakcılar sesiniz çıkmaz oldu? hani ilk yıl bizi Süperlige çıkaracaktı? Hatay'a uzatmalarda attık uzatmalarda yedik elendik çıkamadık sonraki sezon Traore yüzünden çıkamadık Play off da penaltıları atamadık yine çıkamadık bu sezon da çıkamadık sayın hani TS maçından sonra takım oturmuştu? hani tek suçlu Ümit Özat ve Erkan Zengin ve de Volkan Şen di noldu?

Aldığı çoğu topçu içi geçmiş başarıya doymuş boş beleş futbolcu bunlardan bir halt olmaz zaten o adam bunları bilerek aldı para kendi cebinden çıksa böyle mi kadro kurulur? esas gitmesi gereken Murat Sancaktır ve şunu da söyleyeyim o transflerleri kendi cebinden yapmadı Anderson, Lanzafame, Zubas vs bunların hepsi transfer faciası kulüp borçlandırıldı gittiği zaman ardında enkaz bırakacak belkide bu kulüp kapatılacak.

Migsan
1 ay önce - Sal 26 Oca 2021, 02:04

Malesef 2 yil öncesinde yapilan hatali menejer tercihleri demirsporun aleyhine oldu. Alınan onlarca yabancı yerli isim kadrodayken yarı maliyetimizdeki takımlar super lige çıktıysa demekki bu takım teknik anlamda hic iyi yonetilemedi. Hakan Kutlu,Yilmaz vural,Umit Ozat,Cuneyt Dumlupinar,Umit ozat ve yine Cuneyt Dumlupinar. Başkan evet iyi niyetli ama yönetim konusunda zayıf ve malesef taraftarla topçuyla arasında bir mesafesi olmalı. Her mactan sonra furya kopuyor vay efendim o gitsin vay efendim bu bitmis. Bu muhabbetkere kulak asarsa takimda adam kalmayacak.

kebabman_sefik AKKURT

1 ay önce - Sal 26 Oca 2021, 02:13

Alıntı:
bu kulüp bir şahsın oyuncağı değil artık bu işi daha fazla uzatmamak lazım ne olacaksa bir an önce olsun.

#muratsancakistifa

istifa sesleri belkide tam bizim başkanın olmasını istedigi ortam , belkide bu nedenle yok yaa artık bunu da yapmaz denilen şeyleri yapıyor işini bu kadar kolaylaştırma yerine bir arkadaşını bulsun sonra gitsin Arkadaşıyla aralarında hesaplaşsınlar
yeni stadın en kırmızı koltugunu da kendisine tahsis etsinler. ben bir haftadır öylesine yazıyorum ,istifa , şu veya bu için zaman ayırmam. Ne halleri varsa görsünler. Benimkisi taraftar nezdinde ufaktan dertleşme

Migsan
1 ay önce - Sal 26 Oca 2021, 03:14

Mehmet Akyuz beceriksiz bir futbolcu değildi. Takımda mehmet uslu,erkan ve volkan ile çok iyi anlaşıyorlardı sahada. Onların fişi çekilince akyüzünde performansına yansıdı.

Murat Ds
1 ay önce - Sal 26 Oca 2021, 03:26

Bence Mehmet Akyüz takımda bir gelecek olmadığını gördü. Başkan bir çok projesini askıya aldı. Belkide gitmenin ilk sinyalleri.

Murat Ds
1 ay önce - Çrş 27 Oca 2021, 00:13

Alıntı:
Bence Mehmet Akyüz takımda bir gelecek olmadığını gördü. Başkan bir çok projesini askıya aldı. Belkide gitmenin ilk sinyalleri.

Dün böyle yazmıştım. Başkan istifa etti.

Adanalı haso
1 ay önce - Çrş 27 Oca 2021, 00:37

Alıntı:
Dün böyle yazmıştım. Başkan istifa etti.

Tebrik ediyorum sonunda Başkanı gönderdiniz, yerine gelecek Başkan İnşallah Demirspor’u küme düşürmez, nitekim Murat Sancak’ın Demirspor’a harcadığı parayı Adana’da Demirspor’a harcayacak babayiğit yok, onu gitmesini isteyen arkadaşlar artık aralarında para toplayıp Demirspor’a bağışlayabilirler, adam Adanalı olmamasına rağmen parasından fedakarlık yapıp kulübe harcadı, peki o kadar para kazanan oyuncuların hiçmi kabahati yok.

sayfa 401
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET