Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Misafir 3b9

2 yıl önce - Prş 28 Hzr 2018, 12:34

Hızlı Kartuş - Hızlı Sistem Bilgisayar firmamız 2009 yılında faaliyetine başlamış olup müşteri portföyünde bulunan yurtiçi ve yurtdışı 500den fazla kurumsal firma ve 1000'i aşkın bayi kanalı ile Türkiye'nin kartuş ve toner alanında önde gelen güvenilir şirketlerinden biridir.
Kurulduğu günden itibaren hergün büyüyen firmamızın başarısını; müşteri odaklı hizmet anlayışımız, kullanıcı ve bayilerimizin taleplerine hızlı cevap vermemizi sağlayan güçlü stoğumuz ve vizyonumuza borçluyuz.
Sahip olduğumuz 5000'den fazla ürün çeşidi ve 50.000'in üzerinde aktif stok ile yurtiçinde ve yurtdışında birçok ihtiyaca çözüm üretiyoruz.
Türkiye'deki kartuş ve toner pazarının farklı bir segmentinde hizmet veren firmamız, eski tarihli kartuş ve tonerlerin satışının yanısıra bunların alımını da yapmaktadır. Aynı zamanda bu tarz ürünlerin ithalat ve ihracatını yapmaktayız.
Aktif stoğumuzdaki ürünlerimizde, liste fiyatlarından özel iskontolarla ürün satmaktayız ve bu sayede müşterilerimizin çıktı maliyetini ciddi oranda düşürmekteyiz.
Dinamik, bilgili ve müşteri memnuniyeti odaklı güçlü kadromuzla beraber sizlere hizmet vermekte olan firmamız, araç filomuz ile de sevkiyat bazında müşterilerimizin her türlü ihtiyacını hızlı ve zamanında karşılamaktadır.
Özel fiyat talepleriniz, veya satmayı düşündüğünüz ürünler varsa aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Uğuray
site denetçisi

2 yıl önce - Prş 28 Hzr 2018, 12:49

Aşağıdaki bilgiler bana özelden yazın.

mahmut11
1 yıl önce - Prş 13 Hzr 2019, 22:10

Arkadaşlar,

Şimdi benim BİM'den aldığım bir yazıcı var.. RICOH SP100...Gayet güzel çıktı veriyor. Ancak, bir sorunu var, toner bitti.

İzmir Buca'da toner dolumu için 50 TL istiyorlar.. O parayı vermem ben.. İnternetten baktım, tüpteki siyah yazıcı tozları 20-25 TL..

Tonerin dolumu da kolay, tıpası var açıp döküyorsun.

YouTubedan videosunu da izledim.
Ama kuruması vs. gerekiyor mu onu bilmiyorum..

ahmetsever
1 yıl önce - Prş 13 Hzr 2019, 22:33

Alıntı:
Ama kuruması vs. gerekiyor mu onu bilmiyorum..

Tonerler toz şeklindedir kuruma falan gerekmez, lakin bazı tonerlerin üzerinde chip bulunur, bu chip'in değişmesi veya resetlenmesi gerekir, senin tonerinde böyle bir durum yok gözüküyor o nedenle uygun toneri bulursan doldurabilirsin

Hakan_ank89
1 ay önce - Pts 25 Oca 2021, 16:44

2007 yılından beri aynı laser yazıcıyı kullanıyorum, tonerlerini güvendiğim ve işini iyi yapan bir yerde doldurtuyorum. Adamlar bu konuda usta oldukları için 14 senedir hiç problem yaşamadım. Gerekli temizliği ve kaliteli malzeme ile dolum işlemini titizlikle yapıyorlar. Yazıcının marka/modeline göre çip varsa çipin de resetlenmesi gerekiyor. Tüm bu prosedür eksiksiz yapıldığında yazıcınızı güvenle ve eski kalitesinde kullanmaya devam ediyorsunuz.

Önemli olan yukarıda da belirttiğim gibi bu işin ustasını bulmak. Aksi takdirde yeniden dolum sonrası silik baskı ya da fazla püskürtme gibi tuhaf durumlar oluşuyor.

Orijinal toner fiyatları da zaten cihaz fiyatına eşit fiyatta, bu nedenle orijinal toner kullanmak mantıksız.

sayfa 4
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET