Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Giresun Yeni Stad Projesi (Çotanak Spor Kompleksi)
« önceki   123 ... 949596   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 95
Fahrettin M
1 ay önce - Pts 25 Oca 2021, 09:44

Hayırlı olsun komşuya, güzel olmuş stadınız.

BJK 5106
1 ay önce - Pts 25 Oca 2021, 16:36

Alıntı:
Bana da bu çok mantıksız geliyor . Keşke her stad ta deplasman tribünü kamera açısında olsa tribüncü olan insanlar en az maç kadar tribünleri de takip etmek ister. Sonuçta bu rekabet sadece sahada değil tribünde de olan bir şey.Keşke tff bütün stadyumlar için mecburi kılsa bu olayı.En çok izlenen ingiltere ligine ,Almanya liğine bakın hemen hemen hepsinde deplasman tribünü gözle görülür yerdedir.

Bu açıdan haklısınız ama olayın bir de Türkiye'ye has yönü var.

Yani deplasman seyircisi ilgisi kısaca. Bazı köklü takımlarınki müstesna genelinde düşük olmakta. Bu da o bölümün sırıtmasına yol açmakta. Bir de üzerine ekstra güvenlik imalatları iyice nahoş görünüm oluşturabilmekte.

Olayın bu yönü göz önüne alınınca Abdullah'ın yorumu çok da yanlış değil.

Tabi bu konuda sırf görsellik değil yapısal hususiyetler de etken olabilmekte.

Kimi statta ev sahibi takım taraftarıyla çakışma olasılığı, bununla bağlantılı stadın çevresel şartları,yine protokol kısmına ve localara fazla temaslılık olmaması düşüncesi gibi. Bunlar da gözetilerek bazılarında ana kamera açısındaki maraton kısmında olması tercih edilebiliyor.

BJK 5106
1 ay önce - Pts 25 Oca 2021, 22:38

Yapım sürecine dair video

Kel Aliço
1 ay önce - Prş 28 Oca 2021, 23:27

Çok şık ve harika bir stadyum olmuş, Giresun'a hayırlı olsun. Çimlerle ilgili problemde muhakkak çözülür.

Tek takıldığım nokta kale arkasındaki file oldu. Bildiğin futbol kalesindeki fileyi koymuşlar. O fileyi takan veya taktıran kişi hiç mi maç izlemedi, veya hiç mi başka şehirde maça gitmedi. Bu işin oluru incecik gri veya siyah ağ takarsın, belli olmaz. Bu kadar basit bir şeyi nasıl yapamamışlar hayret!

miracle55
1 ay önce - Cmt 06 Şub 2021, 11:06

Giresun şanslı imiş mütahit konusunda. Bu videoyu giresunlu mütahitler izlesin stad nasıl yapılırmıs görsün.

BJK 5106
4 hafta önce - Pzr 07 Şub 2021, 22:28

Giresunspor'un Bursaspor maçı antrenmanından birkaç kare.

(+)

(+)

(+)

(+)

Alıntı:Giresunspor

(+)

Alıntı: proconyapimimarlik

Can Kenan
3 hafta önce - Sal 09 Şub 2021, 20:38

Tv'den izlemesi güzel bir stadyum

Efe Elmalıı
3 hafta önce - Sal 09 Şub 2021, 21:08

Maç içerisinde dikkat ettim kenarlar ve kalenin ön tarafları çim yeşilliği gitmeye başlamış yakında çamurda oynarız

drummer man Cihan
3 hafta önce - Çrş 10 Şub 2021, 19:00

Harika olmuş stadyum. Zemininden tut kamera açısına kadar çok beğendim umarım Süper Lige gelir Giresunspor, bir Trabzonlu olarak çok isterim.

Serhan Özbayram

3 hafta önce - Cum 12 Şub 2021, 07:34

TV'den izlediğimde sanki yeterli ışık yokmuş gibi geldi bana, kale arkası ve köşe tarafları hic ışık yok gibi...

sayfa 95
« önceki   123 ... 949596   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET