Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 420
salihhr
1 ay önce - Prş 21 Oca 2021, 00:48

Puanım 8.5/10
Güzel bir suç ve gerilim filmi tavsiye edilir

ali dostbey
1 ay önce - Prş 21 Oca 2021, 00:58

Çok değişik bir bilimkurgu filmi, izlenebilecek filmler arasında. Fazla spoiler vermek istemiyorum

Puanım: 6.5/10

Hamza Halit
1 ay önce - Pzr 24 Oca 2021, 16:01

Savaşın Gölgesinde

5/10

Film İspanya iç savaşını ünlü bir İspanyol yazarın gözünden anlatıyor. Yakıp yıkan Cumhuriyetçilere karşı cuntanın yanında yer alıyor. Sonlara doğru çark ediyor. Film biraz sıkıcı. Çünkü savaşa dair pek fazla anlatı yok. Sadece savaşın başı var.

Hamza Halit
1 ay önce - Pts 25 Oca 2021, 15:38

Clara

2/10

Kafayı fermi paradoksu, drake denklemi ile bozmuş kitapsız bir adam var. Yaşamın olduğu bir gezegeni bulma meselesini takıntı haline getirmiş. Sevgilisi ölmeden önce sihir gibi bir şey yapıp gezegeni nerede bulacağını gösteriyor. Kadın ölüyor. Adam kadının gösterdiği yerde gezegeni buluyor. Sevgilisi o gezegenden şahsa istek parça (Bob Dylan-Girl From The North Country) yolluyor. Neresinden tutsan saçma ve zaman kaybı.

Hakan_ank89
1 ay önce - Pts 25 Oca 2021, 15:54

Serinin 2. filmini daha yeni izledim, ilk filmdeki gibi yüksek aksiyon dolu, çok sürükleyici bir film.

Filmde önceki filmde oluşan husumet sebebiyle İstanbul'daki seyahatleri esnasında Bryan ve ailesi kaçırılmak isteniyor. Kaçırmak isteyenler ise Fransa'da insan ticareti yapan Arnavut çeteler. Amaçları Bryan'dan öc almak. Fakat işler planladıkları gibi gitmiyor.

Puanım: 8/10 (Tarafsız puanım)

Türkiye'yi kötü gösterdikleri için taraflı puanım ise : 6/10

İstanbullular 2012 yılında adete 1900'lü yıllardaymış gibi gösterilmiş sürekli, normal kıyafetli hiç kimse neredeyse kadraja girmemiş.

Polis arabaları da bu işten nasibini almış. Hacı Murat'lar ile yapılan kovalamacalar beni oldukça güldürdü.

Batı'nın Türkiye'yi yurt dışına bu şekilde göstermeye çalışmasına artık alıştık, keşke filmde Galata köprüsünde dolaşan develeri de koysalardı, biz hala develerle ticaret yapıyoruz.

Not: Taken 2 filmini izlemeden önce serinin ilk filmi olan Taken filmini mutlaka izlemeniz gerekmektedir.

Hamza Halit
1 ay önce - Sal 26 Oca 2021, 21:34

Ex Machina

5/10

Doğrusu Imdb puanı yüksek ve bilim kurgu kategorisinde diye izledim. Dünyanın en büyük arama motorunun sahibi yapay zeka üzerine çalışıyor ve bilinçli bir robot geliştirmek için uğraşıyor. Bir yazılımcı çalışanını kullanarak robotu test ediyor. Westworld adlı dizinin kalıbından pek de çıkamadığı için düşük puan verdim.

Haldun Turan

1 ay önce - Çrş 27 Oca 2021, 01:44

11

3 yıl önce sinemalarımızda gösterime giren bu Türk korkusu film de maalesef çöp.

Puanım 1

Otoskopi rahatsızlığını anlatmaya çalışmışlar ama çok basit olmuş yine.

Beceremiyorlar korku filmi yapmayı.

Hasan Karacadağ'a bir daha asla laf söylememek gerekiyor.

Bu çöp film You Tube'da var

Gokhan Bayraktar

1 ay önce - Çrş 27 Oca 2021, 02:22

American Animals

Kara komedi ancak gerçekten yaşanmış bir hırsızlığı konu alan bir filmdi. Belgesel film/drama niteliğinde. Yaşanan olayin gercek kahramanları ve ailelerinin film icinde yorum yaptığı bir yapıt. Bana göre sade, sürükleyici ve başarılı bir filmdi. Sinematografisi de cok iyiydi.

8/10

Ülkücü Teoman
1 ay önce - Çrş 27 Oca 2021, 03:35
Bugün izlediğim 2 filmlik seri

Bu seri batık hazine avcılarının başına gelen talihsizliklerle ilgili, dünyada okyanuslarda 6 milyar dolar değerinde batık hazineler varmış.
Açıkçası bu seri beni dalış sporuna meraklandırdı

İlk filmde bahamalarda bir çiftin batık gemi hazinesi ararken uyuşturucu dolu uçak enkazı bulması ve işlerin karışması konu ediliyor.

İkinci filmde oyuncular ve mekan farklı, bu sefer hawaiide yine başka bir hazine avcısı çiftin, nükleer Silah parçalarını istemeden bulmaları için kiralanmalarıyla ortalık karışıyor

En son Ülkücü Teoman tarafından Çrş 27 Oca 2021, 16:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

alperen 465

1 ay önce - Çrş 27 Oca 2021, 08:56

8

~caner~

sayfa 420
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET