Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Suriye'yi vurduk [SİYASET]
« önceki   123 ... 146147148

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
kilitli
sayfa 148

Suriye'yi vurduk
iyi oldu 58.2%  58.2%  [231]
kotu oldu 32.0%  32.0%  [127]
ilgilenmiyorum / bilmiyorum 9.8%  9.8%  [39]
Toplam Oy : 397

Kadir2323
1 hafta önce - Çrş 13 Oca 2021, 22:38

Hangi Suriyeli yıkık dökük Suriye çöllerine gider ? Hele ki bu saatden sonra Avrupa da yakinda mülteci blofumuzu yemeyecektir artik.

Herkesin Suriye den bir kazancı oldu. Türkiye 'ye de 5 milyon Suriyeli kaldı gözüküyor şuan.

Hasan Pullu
1 hafta önce - Çrş 13 Oca 2021, 22:39

Alıntı:
O briket evler boşuna mı yapılıyor Suriye'de o zaman Hasan kardeş

mantık olmayınca tekrar 12 milyon solcuya tek tek anlat. solcuların kendi fikirleri yoktur. olay analizi yoktur. simulasyon yoktur. mantık yoktur. boş laf vardır. lafı söyler de sonunu düşünmez. sürmanşet atar, popülist söylemi sever, bol bol demogoji üzerinden siyaset yapar. sistemin binde birinin fotoğrafını çeker oradan gündem üretir.

briket evlere yerleşen yerleşir. ne kadar yerleşir? briket evlere sığacak kadar.

briket evler sorunu çözmez sen her yere briket eev doldur 5 milyonu yanyana diz. sonra bunlar açlıktan ölür. haydii bir de peşine malzeme taşı. yani burada çalışıp kazanıyorken orda briket evlerde 5 milyon kişi senden yemek bekleyecek.

peki amaç ne? niye onu tercih ediyorsun da bunu tercih etmiyorsun. ha diğer politik önerilerin varsa o önerilerinin faydalarının yanında yıktıklarını da alta listele. önerinin ne kazandıracağını anlatıp ne kaybedileceğini bize listeletme. sizin peşinizden mi koşacağız.

ORTADİREK
1 hafta önce - Çrş 13 Oca 2021, 22:46

Öyle birkaç bin konut yaparak mı bütün Suriyeli’leri yollayacaksın.
Şöyle kaba hesapla 4-5 milyon arası Suriyeli var, İzmir nüfusu kadar yani.
Bugün bir İzmir’i yeniden kurmak için ne kadar para lazımsa ona da o kadar para lazım.
Yani imkansız.
Bu saatten sonra hiçbiri gitmez.
Bayramlaşmak için ülkesine gidip tekrar ülkemize dönecek kadar rahatlar artık, aslında saçmalıktan da öte, neyse.

efe3464
1 hafta önce - Çrş 13 Oca 2021, 22:50

Sonsuza dek burada kalamazlar. Büyük tehlike. Büyük çoğunluğu gönderilecek. Paşa paşa gönderilecekler.

alican65
1 hafta önce - Çrş 13 Oca 2021, 22:52

Devran döndüğün de bir çoğu gönderilecek.Hasan Pullu o gün geldiğinde bugüne kadar yardım ettiği gibi Suudi Arabistan'daki selefi kardeşlerin yardım eder aç kalmazlar.

Yiğit3344
1 hafta önce - Çrş 13 Oca 2021, 22:53

Hayır gitmeyecekler. Buna alışın.

Hasan Pullu
1 hafta önce - Çrş 13 Oca 2021, 22:55

Alıntı:
Sonsuza dek burada kalamazlar. Büyük tehlike. Büyük çoğunluğu gönderilecek. Paşa paşa gönderilecekler.

müttefikiniz pkk lı kürtler demografik olarak daha tehlikeli . bence onlarla ittifak kurana kadar onların gönderilmesi için de kampanya yapın. solcular!

sayfa 148
« önceki   123 ... 146147148
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET