Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 16
Misafir 8c0

5 yıl önce - Sal 10 Şub 2015, 22:42

meydanın içinde bulunan sinema salonları yıkıldı ve yerine düğün salonları yapılıyor

yavuzkanat

4 yıl önce - Sal 22 Mar 2016, 16:11


(+)


06br07
4 yıl önce - Cum 16 Arl 2016, 18:36

Şimdi burada güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum evime de yakın çok hoş bir yer

osman ottoman
1 yıl önce - Cmt 26 Oca 2019, 23:14

yenimahalle belediyesi bu arsayı çok rahatlıkla milyonlarca liralık rant sağlayabilirdi ama tamamen vatandaş odaklı bir merkez haline getirdi.Batıkent'e katma değer kattı.İnsanlar artık kızılay'a bahçeli'ye gitmeye gerek duymadan buradaki kafelerde vakit geçiriyor.Bankalar,süpermarket,kütüphane,tiyatro salonu,nikah dairesi,vergi dairesi ve otopark bulunduran çok amaçlı bir merkez yenimahalle belediyesini bu konuda tebrik ediyoruz.

Batıkentli İbo
1 hafta önce - Cmt 09 Oca 2021, 12:24

Meydanın merkezine Fethi Başkan yenileme çalışması yapıyor. Şuan çalışmalar devam ediyor. Kışın çalışmanın yapılması daha iyi oldu çünkü yazın gençler meydanı dolduruyor.
Alıntı:
Yenimahalle Belediyesi, Batıkent Meydan AVM önünde yeniden projelendirdiği etkinlik alanı için ilk kazmayı vurdu.

Yaz aylarında yoğun kullanılan bölgede vatandaşları rahatsız etmek istemeyen belediye ekipleri, havaların soğumasıyla birlikte çalışmalara başladı. 7’den 70’e tüm vatandaşların buluşma noktası olacak alan, ilkbaharda yeni yüzüyle misafirlerini ağırlamaya tekrar başlayacak. Toplam 7 bin metrekare alan üzerinde yeniden düzenlenmeye başlanan Meydan AVM etkinlik alanında; konser ve tören alanı, su gösterisi özelliğine sahip süs havuzu, oturma alanları ve açık hava sinema gösterim alanları olacak.

ANKARALILARIN TERCİH ETTİĞİ MERKEZ

2009’dan itibaren yapılan yatırımlar ve üretilen projeler sonrası Batıkent’in tercih edilen bir merkez haline geldiğini belirten Belediye Başkanı Fethi Yaşar şunları söyledi: “Göreve geldiğimiz sürece kadar Batıkentli aileler ve gençlerimiz ne ihtiyacı olursa Kızılay gibi merkezlere gitmesi gerekiyordu. Gençlerin sosyalleşeceği, bir araya gelip vakit geçirebileceği, eğitim, kültür gibi birçok alanda ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir merkez inşa etmek istedik ve bunu başardık. Batıkent Meydan AVM ve çevresi yalnızca ilçe sakinlerinin değil tüm Ankaralıların tercih ettiği bir merkez konumunda. Gençlerimiz gün boyunca mutlu ve güvenli bir şekilde vakit geçiriyor, sosyalleşiyor. Vatandaşlarımız için her ayrıntının düşünüldüğü alan modern yüzüyle tüm Ankaralılara uzun yıllar hizmet sunmaya devam edecek.”
sayfa 16
« önceki   123 ... 141516
ANA SAYFA -> ANKARA