Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
bora 2007

14 yıl önce - Cmt 24 Şub 2007, 01:19

bence çok güzel olurdu ama şu 20 yıl içinde şehrin altyapısını düzeltmekten 50 yıl önce yapılması gereken kavşakları yapmaktan belediyeye fırsat kalırsa neden olmasın

yusuf ülkü
13 yıl önce - Cum 16 Ksm 2007, 19:23

ya herkez manzaradan bahsediyo sacma bence öncelik ulaşım sorunu deil mi? arkadaşlar Bursa çok hızlı bir şekilde gelişen bir şehir. 5 sene uğramayanın tanıyamıyacağı bir şehir. bir metropol.illaki eksikleri olucak.normal bişey artık.belki o manzarayı havadan gören yöneticilerde utanırda bi girişim yaparlar. kimbilir belkide tekrar yeşillenme konusunda öncü bi proje olur galiba? belki? sanırım?(çok iyimserim galiba )

Akın Kurtoğlu

12 yıl önce - Cmt 12 Nis 2008, 05:30

Bir aralar Çekirge'den Uludağ'a alternatif yoldan bir teleferik düşünülüyordu. Bu proje ne oldu?

Akın KURTOĞLU

umutberk
12 yıl önce - Pzr 11 May 2008, 14:26

Benim düşüncem şu (belki uçuk bi proje ama paylaşmak istedim);

Önce kültürparktan veya Altıparmakta'ki ssk binasından ,sonrada kent meydanından Tophaneye teleferik yapılacak daha sonra Tophane'den Teferrüç'e bir teleferik hattı yapılacak Tophane üç hat arasında aktarma noktası olacak.Bu sayede hem Uludağ'a çıkmak kolaylaşıcak hemde Bursa havadan rahatça seyredilebilecek.

batuhanbursa
12 yıl önce - Pts 12 May 2008, 20:04

[quote]Benim düşüncem şu (belki uçuk bi proje ama paylaşmak istedim);

Önce kültürparktan veya Altıparmakta'ki ssk binasından ,sonrada kent meydanından Tophaneye teleferik yapılacak daha sonra Tophane'den Teferrüç'e bir teleferik hattı yapılacak Tophane üç hat arasında aktarma noktası olacak.Bu sayede hem Uludağ'a çıkmak kolaylaşıcak hemde Bursa havadan rahatça seyredilebilecek
Alıntı:

Düşününce çok güzel gözüküyor ama bu projenin gerçekleştirilmesi neredeyse imkansız.

sayfa 2
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara