Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
savaşşentürk
11 yıl önce - Cmt 05 Arl 2009, 00:37

Zaten insan ölünce önlem alınıyor çok geç kalınmış önlem.

Fatih
11 yıl önce - Cmt 05 Arl 2009, 00:44

Türkiyede araç sürücülerinin 85% i trafik canavarı ve gerçekten trafik canavarı diye bir yaratığın var olduğuna inanıyor. hiç kimse içindeki canavarın farkında bile değil.
daha döner kavşakta doğru sıralamayı yapana rastlamadım, on iki senelik şoförüm. yaya geçitinde yayaya yol verenede rastlamadım, trafik polisleri dahil hiçkimsenin trafiğin ne olduğu hakkında zerre kadar fikri yok. kimse kuralları bilmiyor, bilsede uygulamıyor.
bu kazalar gayet normal. bu kadar canavara rağmen az bile sayılır hatta.

ERCAN AKGÜNGÖR

11 yıl önce - Cmt 05 Arl 2009, 08:55

Küçük Sanayi kavşağı yapılırken masrafarı kısmak için bazı eksiklikleri olduğunu düşünüyorum. Kavşak, bazı arkadaşların da belirttiği gibi 4 şeritli olmalıydı ve Bursaray altgeçitleride buna uygun olarak en az bir şerit içeriye taşınmalıydı. Kavşak yapılırken dökme beton kullandıkları için şimdi genişletmek isteseler herhalde yıkıp genişletmek zorunda kalacaklar. Halbuki günü kurtarmak yerine geleceği düşünüp kavşak düzenlemesini buna göre yapmış olsalardı bu sorunlar daha az olacaktı.
Bazı arkadaşlarında dediği gibi sabit, kameralı radar buradaki sorunu kısa sürede çözebilir. Zaten Bursaray C1 etabı bittiğinde trafiğin biraz daha azalacağını düşünüyorum.

UfukRaifoğlu
3 ay önce - Pts 30 Ksm 2020, 11:06

Bu başlığa uzun süredir yazılmamış. Bu kavşaktan 7-8 senedir her gün geçen biri olarak, özellikle son iki senedir bu kavşak net biçimde miadını doldurmuştur.
Acilen buranın üç seride çıkarılması gerekmektedir. Buranın sıkışıklığı, trafiği bazen acıbadem kavşağına kadar etkilemektedir.
Gül kavşağı geçildikten sonra trafik rahat bir şekilde ilerlemektedir. Sorun daha fazla büyümeden acilen önlem alınmalıdır.

Berktuğ
site denetçisi

3 ay önce - Pts 30 Ksm 2020, 11:55

UfukRaifoğlu demiş ki:
Bu başlığa uzun süredir yazılmamış. Bu kavşaktan 7-8 senedir her gün geçen biri olarak, özellikle son iki senedir bu kavşak net biçimde miadını doldurmuştur.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=7951590#7951590
Burada anlatmıştım Altınşehir-Hipodrom yönünden gelen trafiği batçığa vermeden batçığın sağ yanına alt veya üst geçit yapılarak İzmir Yoluna dahil edildiğinde bu sorun çözülerek trafikte huni etkisi çözülecektir. Batçık zaten 3 şerit olduğu için yola da rahat uyumludur.

UfukRaifoğlu
5 gün önce - Çrş 03 Mar 2021, 18:41

Son zamanlarda burada trafik iyice arttı. Belediyenin acilen önlem alması lazım.

Efe Elaldı

5 gün önce - Çrş 03 Mar 2021, 22:08

Adamlara başvuruyu yapıyoruz yapılması gereken projeyi resimli şekilde gösteriyoruz söyledikleri şey hep aynı etüt-proje çalışmaları devam ediyor yazıp yolluyorlar umurlarında değil gidip önceliği olmayan akıllı kavşakları yapıp iş yapıyormuş gibi görünüyorlar asıl öncelikli projelerin maaliyetleri yüksek tabi.Koskoca bursa büyükşehir belediyesi 4 yıldır birtane köprülü kavşak projesi yapmadı bu yönetim kadrosuyla maalesef bu kadar.

it308351
19 saat önce - 14:33 (dün)

Normalde Özlüce-Küçük sanayi arası trafik olmazdı. Artık belediyemiz sağ olsun burada da trafik var sabahları. Sebebi nedir çözemedim? Artık yolun yetersiz gelmesi mi?

mhozcilenk
18 saat önce - 14:53 (dün)

Aşırı masrafa girmelerine gerek yok sadece duvarı 1 şerit geri alıp yola katılan şeridi iptal etcekler. Zaten ordan yola katılan araç sayısı çok az. Dönecek araçlar diğer 3 yoncayı kullanıp yine aynı yere çıkabilir. 3 5 aracın 3 yoncayla uğraşması, tüm trafiğin sırf bu kavşak yüzünden fsm metrosuna kadar tıkanmasından daha adil bence. Vaktinde 4 şerit yapmadılar alt geçidi şimdi böyle saçma şeylerle uğraşıyoruz

sayfa 5
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara