Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
cihan mercan

9 yıl önce - Pts 09 May 2011, 14:37

Çanakkalede calışan özel arabalı gemiler onlardan birkaçını kiralama yada satın almayla bu yönde bir çalışmada yapa bilirler yada ihaleye açıp bu şirketler gire bilir diye düşünüyorum yani ?

ÖRNEK : http://www.alinteri17.com/

Bu tarz gemilerle araç taşıma ola bilir

Süha
9 yıl önce - Pts 09 May 2011, 14:39

2017'de köprü olunca körfeze eldeki araba vapurları aktatılabilir...

serkan çınar
9 yıl önce - Pts 09 May 2011, 14:44

Köprü olunca arabalı vapura ihtiyaç kalmaz.Boşuna deniz trafiği yoğunluğu olur.
Beni kafamdaki proje Körfez köprüsünden sonra İzmit körfezine 2. asma köprü projesi değirmendere-Tütünçiftlik arasına İzmit körfez köprüsü İstanbul'a gelen araçların İzmit körfezini dolanmamasına hizmet ederken bu 2. köprü de İzmit kent merkezine hizmet eder.

Coşkun Yıldızeli

9 yıl önce - Cum 20 May 2011, 19:26

Ağzına sağlık Serkan ağabey benim aklımada gelmişti bu.Haklısın ama maliyetli olacağı için bu bir hayal.Olsa çok iyi olur o zaman İzmit bölgesindeki bütün ilçelerin birbirine entegrasyonu artar.Merkez ilçe İzmitin üstündeki gereksiz trafik yüküde atılmış olur.

UYGAREKİNCİ

9 yıl önce - Cum 20 May 2011, 21:35

Dostlar bence izmit körfezinde Gestaş ın batıracagı Cemalettin erem ve ecebat ı deneme amaçlı çalışsın eger ki memnun kalınırsa ido nun veya gestaş ın filoya veda ettirecegi vapurlarla yeni bir güzergah oluşturulmuş olur teklif benden yorum wowlar sizden

cihan mercan

9 yıl önce - Pzr 10 Tem 2011, 18:32

Arabalı vapur için rampa yada uygun iskele varmı hali hazırda acaba ?

Misafir 68a

6 yıl önce - Prş 15 Oca 2015, 22:25

Izmitten tekirdağa arabalı vapur var mı? Istanbul trafiğine hiç girmeden tekirdağa ulaşmak oradan da edirne veya Kırklareli'ne varmak hayal gibi...

cihan mercan

3 ay önce - Pzr 29 Ksm 2020, 00:27

Keşke Kocaeli deniz tasimaciliginda bira daha aktif olsa ve yolcu taşımacılığı yanına birde arabalı yolcu gemilerinden alım belirli guzargahlari yapıp hizmete açsa iki yakayı birbirine bağlar yada hem yolcu hem araç taşımacılığını özel sektöre devretsin yada ortak olsun yazık valla okadar yolcu ve ara karadan karaya iki yaka birbirine baglaniyor

sayfa 2
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara