Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2063
aynştayn ragıp
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 21:15

Bugünde sokağa çıkma yasağı yok,geçen hafta cumartesi akşamı 20 ile 8 arası ve pazar akşamı 20 ile 5 arası uygulanmıştı.Cumayı cumartesiye bağlayan gün haftasonu sayılmıyor,sayılmalımı?

Ustura Faysal
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 01:33

Haberlerde izledim. Semptom gösteren kadının birisi test yaptırıyor ve negatif çıkıyor. Negatif çıktığı için de düğününü yapıyor. Fakat düğünden sonra fenalaşarak hastaneye kaldırılıyor ve covid19'dan vefat ediyor.

Böyle bir durumda hasta ve vaka sayısı ne kadar güvenilir.? Daha önce de benim ofisimde bir eleman 3 kez üst üste test yaptırmış, 2'si negatif 1'i pozitif çıkmıştı.

35 gökhann
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 11:43

hasana23
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 11:54

Alıntı:
Haberlerde izledim. Semptom gösteren kadının birisi test yaptırıyor ve negatif çıkıyor. Negatif çıktığı için de düğününü yapıyor. Fakat düğünden sonra fenalaşarak hastaneye kaldırılıyor ve covid19'dan vefat ediyor.

Böyle bir durumda hasta ve vaka sayısı ne kadar güvenilir.? Daha önce de benim ofisimde bir eleman 3 kez üst üste test yaptırmış, 2'si negatif 1'i pozitif çıkmıştı.

Hasta ve vaka sayıları ile uğraşmak yerine bireysel tedbirleri alıp işimiz yoksa gereksiz yere dışarı çıkmayalım. Evimize yakın marketten alışveriş yapalım. Ailede pozitif varsa toplam vaka sayısı 1000 olmuş 30 bin olmuş önemi kalmıyor.

UĞURÖZ
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 13:25

Harun Buz
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 15:01

Ordu'da hastanelerin otopark ve yemekhaneleri yoğun bakıma dönüştürülüyor
Ordu’da koronavirüs vaka sayılarındaki artış nedeniyle hastanelerin prefabrik binalarındaki polikliniklerin kapatılmasına, otopark, yemekhane ve ek binaların da yoğun bakım servisine dönüştürülmesine karar verildi. Kentte ayrıca acil olmayan cerrahi işlemlere ara verilecek, ameliyathaneler yalnızca acil cerrahi girişimler yapılacak şekilde düzenlenecek.
Haber7

Cemoli D18
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 15:35

Vatandaş gönüllü olarak elinden geldiğince karantinada kalmalı.
Herkes bunu gücü nispetinde yaparsa başarıya ulaşılır.

erdall erdall
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 16:29

İngiliz merkezli Astra Zeneca aşısı %70 başarılıyız demişti.
Yani demek istemiştiki biz hava atmıyoruz bizim aşımız daha iyi ! Fakat.
Aşı 55 yaş altı kişilere uygulandığında etkisi %90 olduğu görülmüş.! Yersen tabi ama 55 yaş üstü kişilerde bu oran %62 imiş

Deneme tahtası lazım ingiliz aşıcılara varmı tahta?

Tacettin Şenel

1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 16:38

Alıntı:
Deneme tahtası lazım ingiliz aşıcılara varmı tahta?

Var Silivri F tipi kapalı cezaevindekiler üzerinde test edilebilir Aslında Devletimiz test amaçlı bu aşı uygulamalarını Mahkumlar üzerinde uygulasa daha iyi olur.....

halit2834
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 17:01

Yoğun bakımlar çok ciddi alarm veriyor.

https://www.mynet.com/ordu-da-alarm-acil-durum-di ...0106659824

sayfa 2063
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET