Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2549
A.B.ÜNVER
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 09:15

Bu kadar eksikle verilen mücadeleyi, vazgeçmeyişlerini kutluyorum. İnşallah zamanla daha iyi oyun sergiler hale gelecek takımımız.

Kanfory Sylla
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 11:49

Alıntı:
Son maçlarda gördük ki bu takımı yavaşlatan, özlediğimiz hızlı çıkışları engelleyen futbolcu faysal fajr.

Son zamanlarda gördüğüm en kötü yorum. Kusura bakmayın.

Fatih C1
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 12:05

Alıntı:
Son zamanlarda gördüğüm en kötü yorum. Kusura bakmayın.

Maçları izlerken biraz bu adamın sahada ne yaptığına dikkat et. Çok geride oyun kuruyor.

Karakas Mehmet

1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 13:41

Avrupa Ligi I Grubu dördüncü maçında Karabağ'ı deplasmanda 3-2 yenen DG Sivasspor, UEFA'nın da dikkatini çekti.

Sivasspor, Türkiye'nin ardından UEFA'nın da gündemine oturdu. UEFA'nın resmi sosyal medya hesabından, Karabağ maçında 3-2 galip gelen kırmızı-beyazlıların gol sevinci fotoğrafları paylaşıldı.

Yapılan paylaşımda ayrıca şu ifadelere yer verildi:

“Sivasspor, Karabağ karşısında 3-2 yendi. Umudu canlı tutmak için beş gollü gerilimi Sivasspor kazandı.”

Numankaya
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 15:01

Bu takım topu rakibe verip top peşinde koşturacak kadar genç değil. Top rakipte fazla kalırsa en son ligde Karagümrük maçında yaşadığımız 75. dakika sendromuna yakalanırız. O dakikaya kadar oynayan mücadele edebilen takımın o anda enerjisi biterse elindeki maçı bile kaptırabilirsin. Ortasahalar hızlı geçilir sonrada kalende golü görürsün.

Fajr bu takımı dinlendiren, topları olumlu kullanan ne zaman yana ne zaman öne vereceğini bilen önemli bir oyuncu.

Geçen sezon mert hakan ve Fatih gibi ne hücumu ne de savunmayı beceremeyen maloşlara futbol dersi verecek kapasitede.

Bu sene takımımızın şanssızlığı böyle oyuncuların boş tribünlere oynaması oldu. Bütün takımlar boş tribünlere oynuyor ancak sivasspor taraftarı geçen sezon gerek iç saha maçları gerekse deplasman maçlarında taraftarı ile birlikte bambaşka bir ruhla oynuyordu. İnşallah durumlar duzelirde eski günlere döneriz.

Ben bu takımın çok kaliteli ayaklara sahip olduğunu düşünüyorum sadece bazı mevkilerde yetersiz ve yaşlı oyuncularımız var bu sorunu da devre arasında çözerler inşallah...

a1sivasspor mysoul
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 22:15

Hakan Arslan bizim efsanemizdir. Bugün Uefa kupasinda oynuyorsak Hakan Arslan kardeşimizin katkıları çok çok büyük olmuştur. Hakan Arslan bir Türk oyuncu olarak sonsuza kadar efsanemiz olarak kalacaktır.
Selam ve hürmetlerimle.

En son a1sivasspor mysoul tarafından Cmt 28 Ksm 2020, 05:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Fatih Sivrikaya
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 23:35
...

Mert hakan demiş. Hakan aslanla ilgili yorum yok sanki.

Numankaya
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 00:37

Hakan Arslan ile ilgili ben kötü bir yorumda hiçbir zaman bulunmadım değerli yiğido kardeşim. Hakan Arslan geldiği günden bu yana karakteri ve insanlığının yanısıra geliştirdiği oyununu da bu özelliklerine ekleyerek takımdaki tüm oyunculara her zaman örnek olmuştur. Ağır eleştiri götürecek bir adam değildir kendisi...

eyup58
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 00:45

Ziraat Türkiye Kupasında Sivasspor 5.turda Giresunspor ile eşleşti..Giresunsporu 2 yıl önce yarım devre sivassporda ilk hocalık deneyimini yaşayan Hakan KELEŞ çalıştırıyor..Giresunspor bu yıl TFF de başarılı sonuçlar alıyor..Sivassporun bu maçta çok dikkatli oynamsı gerekiyor..5.tur maçları 15-16-17 Aralıkta oynanacak..Giresunspor maçı Sivas'ta oynanacak..Sivasspor Muhsin Ertuğral döneminde de kupada Giresunsprla eşleşmiş zorlu geçen maçı 4-3 kazanarak bir üst tura çıkmıştı..O maçı eski 4 Eylül Stadında tribünde izlemiştim..O maçta eski oyuncumuz Pedriel sivasspora 2 gol atmıştı..Pedriel o maçtaki oyunuyla beğenilmşl;ertesi yılda 3 yıllığına sivasspor ile anlaşmıştı..Umarım sivasspır turu geçen takım olur..

talha58
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 01:02

O sene kupadaki Giresunspor maçında ben de vardım. Vip tribünündeydik. Bizim Agbetu yanı sıra yeni trasnfer olmuş Elrio gibi isimleri ilk kez seyretmiştik sanırım. Takım gerçekten de hiç ümit vermiyordu. Aubey diye çok ağır bir stoper de gelmişti. Zor da olsa kümede kalmıştık galiba Mesut Bakkal geldikten sonra aldığımız beraberliklerle. O günleri hatırladıkça taraftarımızın da özellikle gençlerin de biraz soğukkanlı olmasını bekliyorum şahsen. Bazen çok fevri ve gereksiz tepkiler gösteren taraftarlarımız var.

Açıkçası kupa maçlarını, kupa eşleşmesini falan çok önemsemiyorum. Hakan Keleş, Tolgahan ve Traore gibi kadromuzda yer almış isimlerle karşılaşmak adına güzel olur. Ayrıca ben de Giresun ilinde olduğum için o yönden de güzel. Ama Sivasspor'un kupayı tamamen hazırlık maçı gibi görmesi lazım bence.

Şu ana kadar 10 dakikadan fazla süre alamamış oyuncularla çıksın yeterki elensek de üzülmem. Ama Eren Şahin, Atakan, Mikail, Muhammet Can, Samet, Safa falan bunları görelim tek isteğim bu. Geçen Sivas Belediyespor'un Fb ile maçında Furkan Sağman ve Volkan Eğri'yi gördük. Furkan takımın en iyisiydi belki ama Rıza hocaya da hak verdim en azından. İyice pişmesi ve gücünü arttırması gerektiğini gördük. Diğer gençleri de şimdiden görelim.

Bizim için olmazsa olmaz olan hedef Süper Lig. Şu anda en önemli maçımız Göztepe maçı. Ligde puanlar toplayarak rakiplere gözdağı vermek ve güven toplamak lazım. Tamamen konsantre olmalıyız. Villareal maçından bile önemli bence.

sayfa 2549
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET