Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4

Cevizli Sucukta Lezzet Savaşları
Kahramanmaraş 32.6%  32.6%  [31]
Elazığ 30.5%  30.5%  [29]
Malatya 7.4%  7.4%  [7]
Artvin 5.3%  5.3%  [5]
Gümüşhane 8.4%  8.4%  [8]
Kayseri 5.3%  5.3%  [5]
Diğer (Belirtiniz) 10.5%  10.5%  [10]
Toplam Oy : 95

Emir ERTEN
2 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 08:12

Ara sıra bim'den alıyorum cevizli sucuk ama öyle bayılarak yemiyorum. Şöyle kaliteli cevizli sucuk bulamıyorum. Migros'ta satılanlar nasıl?

Tacettin Şenel

2 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 11:04

Alıntı:
Ara sıra bim'den alıyorum cevizli sucuk ama öyle bayılarak yemiyorum. Şöyle kaliteli cevizli sucuk bulamıyorum. Migros'ta satılanlar nasıl?

Ha Bimden almışsın Ha Migrostan ne farkeder Marketlerden alınmaz o Cevizli sucuk diye aldığın ve yediğin paketlerin içinde Hertürlü katkı maddesi var Onların faydası değil zararı olur Doğal olacak Çarşı pazarda satılıyor....

Kemaliyee
2 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 11:15

Arkadaşlar Marketlerden KESİNLİKLE ALMAYIN.Alan tanıdıklarınıza engel olun.Ha gidin hangi yöreden almak istersez oradan alın ama marketlere hayır.Son zamanlarda yöresel lezzetlerimiz ayağa düşürülmeye çalışılıyor.Marketler yüzünden adamlar maliyeti düşük olsun misali Çin malı gibi basıyor glükozu maddeyi ucuza tereyağ Cevizli sucuk (Orcik) peynir bu tarz yöresel lezzetlerimizi sağlıksız kanserojen bir hale getirip cebini düşünüyor.

Tacettin Şenel

2 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 11:31

Alıntı:
Arkadaşlar Marketlerden KESİNLİKLE ALMAYIN.Alan tanıdıklarınıza engel olun.Ha gidin hangi yöreden almak istersez oradan alın ama marketlere hayır.Son zamanlarda yöresel lezzetlerimiz ayağa düşürülmeye çalışılıyor.Marketler yüzünden adamlar maliyeti düşük olsun misali Çin malı gibi basıyor glükozu maddeyi ucuza tereyağ Cevizli sucuk (Orcik) peynir bu tarz yöresel lezzetlerimizi sağlıksız kanserojen bir hale getirip cebini düşünüyor.

Altına imzamı atarım Gidiyorlar Marketlerden alıyorlar Sonra Ceviz sucuk yediğini zannediyorlar Aslında %1 Bile Cevizli sucukla alakası yoktur olduğu gibi katkı maddesi Aramo vericilerle doldurmuşlar Cevizli sucuk diye satıyorlar Bu tarz şeyler marketlerden alınmaz......

çetin81
2 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 11:36

Alıntı:
Bu tarz şeyler marketlerden alınmaz......

Yukarı da ki üyenin bir tanesi aynen yukarıda ki cümleyi kullanmış

Paketlenmiş veya paketlenmemiş hangi ürün sağlıklı ki o da sağlıklı olsun

Her ürünün içinde katkı maddesi vardır en basitinden koruyucu vardır

Örneğin ; ekmeğe bile katılmayacak maddeler koruyorlar

Bence sadece orcik te değil her ürünü memleketten getirin yiyin ya da bildiğiniz onlıne sipariş sitelerinden sipariş edin kargo kapınıza yetirsin oturun yiyin .

Göreceksiniz ki marketten aldığınız ürünlerle getirdiğiniz ürünler arasında TAD farkı olacaktır .

Kemaliyee
2 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 16:30
Alıntıdır

35 gökhann
2 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 00:33

Alıntı:

Cevizli sucuktada mı en ucuzunu buldun

alper23

2 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 00:45

Bunlarda bizimkilerden

Elazığ cevizli sucuğu- Orciği

osman yörükoğlu
2 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 01:11

Ne zamandır yemiyorum orcikten.Elazığlı kardeşler Eskişehir'e tek sıradan 4'te birini gönderseler de tadını hatırlasam. Şaka bir yana da emeğinize sağlık orcikler sıra sıra güzel görünüyor. Görünce uzun zamadır yemediğimi farkettim.Eskiden köyde pestil yemiştim onu hatırladım.İnşallah en kısa sürede orcikten ya da pestilden yerim tatlarını özlemişim.Bereketli kazançlar Allah emeğinizi yağlı eder İnşallah.

haticekurt
1 ay önce - Pzr 29 Ksm 2020, 12:05

Atom olanı tercih sebebi, bol cevizli çok lezzetli, her akşam biraz yiyorum, doğalı almak önemli tabi

sayfa 4
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET