Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
29.11.2020 Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi
« önceki   123 ... 678 ... 444546   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 7

Derbiyi hangi takım kazanır?
Fenerbahçe 33.7%  33.7%  [33]
Berabere 16.3%  16.3%  [16]
Beşiktaş 50.0%  50.0%  [49]
Toplam Oy : 98

Haldun Turan

1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 00:28

Fitili ateşlersen olaya gireriz )

Söylediklerin aklımızın bir köşesinde kalsın sağol ))

efe3464
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 00:28

Çekirdek yeme ya çok yağlı. Hele o dudakları mahvetmesi. Aman aman 7 yıl önce bıraktım çekirdeği. Ayıp olmasın diye arada misafirlikte 3-4 tane yiyorum o kadar. Karaciğeri mahvediyor aşırı yağlı. Leblebi en şahanesi. Yağ yok göm gitsin.

Haldun Turan

1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 00:29

Yakın arkadaşım Beşiktaşlı zaten bir kaç kez papaz olduk ama çok eskiden artık o yılları aştık ))

Beşiktaş maçları derbi değildir lafını kıllığına yazdım ayrıca )

Tabiki derbidir ama Galatasaray-Fenerbahçe maçları en önde gelir.

AnL_95
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 00:31

Konu ne ara bize geldi ya? Bizimle olayın alakası yok arkadaşlar. Şu Fenerlilerin bizi düşman görüp işlerine geldiğinde GS-FB rekabetine sahip çıkıp aklınca diğer takımlara nispet yapmalarını da hiç tutarlı bulmuyorum. Bizim büyüklüğümüzü kabul etmiş oluyorlar istemeden de olsa.

Amaan neyse çekirdek kolamı alıp izleyeceğim PAZAR.

En son AnL_95 tarafından Cmt 28 Ksm 2020, 00:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Haldun Turan

1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 00:31

Anıl yarın akşam çaylar Rize'den dermiyiz ? )

AnL_95
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 00:32

O takımdan medet umacak kadar da olmayın abi futboldan anlamayan kasaplardan medet ummaktır bu yani? Kim sakatlansın istiyorsanız onu da açık açık yazın. Düşmanlığı daha net görelim.

2 senede 3 oyuncumuz sakatlandı ben gülünecek bir şey göremiyorum. Geçen sene dönen hakem destekli tiyatro şovunu da herkes gördü.

En son AnL_95 tarafından Cmt 28 Ksm 2020, 02:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Haldun Turan

1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 00:34

Çok tatlı sevecen kelimeleri Rize için mi dedin ?

Galatasaray kiminle oynuyorsa o takım çelmelesin derim takım ismi hiç fark etmez Anıl )

Çaylar Rizeden demek istiyoruz doğal olarak

FB-BJK derbisi öncesi 2 takımın işine gelir bu )

Çay fotoğraflarım bolca mevcutdur sitemizde )

AnL_95
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 00:36

Daha ağırlarını da derim site müsade etmiyor. Burda olay yenmek yenilmek değil. Sakatlıksız da yenilebiliriz hiç problem değil. Yeterki herkes sapasağlam olsun. Bizim oyuncularımız sakatlanınca da böyle seviniyorsunuz demek. Ben dahil hiçbir Galatasaraylı malum r ile başlayan futbol TERÖRİSTİ takım ile ilgili yapılan esprileri hoş karşılamaz ve bunun altındaki hoş olmayan niyeti bilir. Muslera sakatlandığımda samimiyetsizce geçmiş olsun demek yerine ne kadar sevindiğinizi belli eden mesajlar atsaydınız keşke. Hoş antudaki dengesizler onu da yaptı. Bu hareketler her camianın karakterini gösterir. Yazık.

En son AnL_95 tarafından Cmt 28 Ksm 2020, 02:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Haldun Turan

1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 00:38

Vallahi bilmiyorum ama Metehanın Samatta'nın sakatlanma haberini öğrendikten sonra geçmiş olsun diye yazıp yanına gülücük logosunu koyduğunu çok iyi biliyorum

Kendisine yakışan bu çünkü ama bende gerekli tepkiyi işi gırgıra vurarak gösterdim lig başlığında

Çaylar Rize'den demek dileriz bizlere yarın akşam nasip olur

AnL_95
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 00:41

Tamam abi yarın Diagne sakatlandı diyelim allah korusun yada Donk sen de yap aynısını ödeşmiş olursunuz. Biz R ile başlayan futbol teröristleri konusunda mizah kaldıracak durumda değiliz. Bizim orda geçen sene yaşadığımız hışmın sizin otobüsünüzün kurşunlanmasından farkı yok yani anlayacağınız dilde anlatırsam. Ben bunun mizahını yapıyor muyum? Asla yapmam.

En son AnL_95 tarafından Cmt 28 Ksm 2020, 02:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 7
« önceki   123 ... 678 ... 444546   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET