Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
29.11.2020 Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi
« önceki   12345 ... 444546   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 4

Derbiyi hangi takım kazanır?
Fenerbahçe 33.7%  33.7%  [33]
Berabere 16.3%  16.3%  [16]
Beşiktaş 50.0%  50.0%  [49]
Toplam Oy : 98

Mahir Civelek
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 23:52

Şimdiden adil bir maç olmasını diliyorum. Hem Fenerbahçe hem Beşiktaş son maçlarında iyi bir oyun ortaya koydular. Her iki takımın da önemli oyuncuları ve eksikleri var. Seyirci olup olmamasının pek bir şey değiştirmeyeceğini düşünüyorum. İki takıma da başarılar diliyorum. Hiçbir zaman Fenerbahçe'ye karşı bir nefret beslemedim. Kazanırlarsa tebrik ederim.

Benim tahminim ya 1-1 ya 2-1 (hangi taraf alır bilemiyorum.)

efe3464
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 23:55

Yahu Haldun Negredo'nun 77 cm geriden gelip attığı gol ofsayt gerekçesi ile iptal edilmedi mi 2017'de? Bu futbol dışı bir müdahale değil miydi? Geçen sezon hakemin gözleri önünde forma çekmeler, ayağa darbeler penaltı değil miydi? Sataşıyorsun diyorsun da gerçekleri söylüyorum. Alışmışsınız her gerçeği söyleyene sataşma demeye.

Haldun Turan

1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 23:55

Başakşehiri de sahadan silmediniz

Doğru tespit yapacaksın maçı izledim

Devre olurken kornerden gol attınız ve adamlar beraberlik için yüklenirken kontradan 2.golü attınız

2.yarının başında Dembaba salak gibi kale önünde golü kaçırmasa 2-1 oluyordu ondan sonra kıçınız tutuşmaya başlayacaktı sonra da direkten dönen topları var

Çok rahat 2-2 olacaktı maç

Mehmet Topala dua edin aptal gibi penaltı yaptırdı da 3-0 oldu.

Ona rağmen 10 kişilik takım size 2 gol attı

3-1 iken Visca nın 2 şutunu Utku çıkardı bir şutları daha var

Sizin sadece Lajic denen adamınızın yumuşak dokuntuğu top var

Adamlar size 2.golü biraz erken atsa 3 ü de yerdiniz

Haldun Turan

1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 23:57

Sataşan senin kulübün

Kulübünün paylaşımını yaparsan bende kulübümüzün cevabını buraya koyarım ne oldu canın mı sıkıldı ?

15 sene oldu arkadaş 15 sene

Galatasarayın da 18 sene mi neydi?

Git önce bu kadar uzun dönemdir bizi yenemeyen takımını sorgula

15 sene ne ya

Fenerbahçe sizi İnönü de kaç defa yendi sayayım mı

Haydi gel beraber sayalım

Var mısın?

Mete ÖZTÜRK

1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 23:58

efe3463 demiş ki:
Algının ne olduğunu çok iyi biliriz. Hakemler kayırmayınca Fenerbahçe'nin derbi kazandığını göremiyoruz. Geçen yıl derbide hakem dürüst yönetim ortaya koyunca Galatasaray yıllar sonra kazanmıştı. Şimdi seyirci de yok, hakem baskı altında kalamayacak. Bakalım VAR nasıl bir performans sergileyecek. Yoksa her zaman olduğu gibi Fenerbahçe gol atmakta zorlanırsa bir penaltı mı çalacak.

efe3464, önce başkanınız sonra twitter'ı devreye sokup kazanamayacağınızı bile bile hakemleri baskı altına almak tam da size göre lakin sizde biliyorsunuz ki kaçış yok, makus talihiniz bu inleyen nağmelerrrrr

Haldun Turan

1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 00:00

Başkanları da konuştu zaten Mete

Kimse Fenerbahçeyi şampiyon ilan etmedi en azından biz taraftarlar asla öyle bir kibirliliğe sahip değiliz

Maksatlı işler peşinde koşan medyanın bir kanadı böyle diyorsa diyordur bizi bağlamaz

Konya bile geldi yendi ama nasıl yendi gördük

Buz gibi golümüz heba edildi de öyle yenmek için şans yakaladı

Çıkarsanız aslanlar gibi yenersiniz şaibesiz futbol olarak yenersiniz biz de insan gibi kutlarız

Ucuz algılara gerek yok.

efe3464
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 00:00

Hadi silmedik ama ilk yarıda topa hakim olan ve bol pozisyon bulan taraf kimdi?

2 gol yedik ama hepsi takımın yorulup temposu düşünce geldi. İlk 70 dakika Başakşehir pozisyon bulmakta bile zorlandı.

Peki siz? Şu ana kadar hangi zor takımla oynadınız da kendinizi şampiyon ilan ettiniz? Galatasaray ile 0-0 berabere kaldınız. Konyaspor biraz zorladı kendi evinizde süper denilen takım dağıldı.

efe3464
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 00:01

Dünya Fenerbahçeliler Günü'nündeki mağlubiyeti unutmayın. Makus tarihiniz bu. Kaçarınız yok.

Haldun Turan

1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 00:02

Hala kendinizi şampiyon ilan ettiniz diyorsun

Sen okulanları anlayamayacak kadar sığ bir taraftar olamazsın değil mi Efe?

İnönüde aldığınız Fenerbahçe yenilgilerini araştırmaya başla haydi

Alex ne çok severdi sizi değil mi ?

Mahir Civelek
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 00:03

Ama sonrasında Gençlerbirliği'ne karşı iyi oynayarak kazandılar. Biz ise yenebileceğimiz maçı az daha veriyorduk. Öne geçtiğimiz zaman çok rahat oynuyoruz. Başakşehir maçında sadece ilk yarıdaki performansımızı beğendim. Bu arada Perotti'nin bu maç da bize karşı gol atacağını düşünüyorum. Çok teknik bir oyuncu.

sayfa 4
« önceki   12345 ... 444546   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET