Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2025
MeteHan!
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 09:25

Benim nazarımda Chp, Hdp gibi bölücü emellerin odağı haline gelen bir parti oldu.

Hatta chp, hdp'den daha tehlikeli, çünkü chp'nin elinin altında harika bir Atatürk maskesi/malzemesi var. Atatürk dedikten sonra akan sular duruyor seçmeninde, sonra:

hdp ile anayasa yap
Cizre raporu ile askeri suçla
Hdp ile seçim ittifakı ve ortak mitingler yap
Her evden 1 oy hdpye diyerek, hdpyi meclise sok
Demirtaş için özgürlük de
Kayyumlara karşı hdp beledilerine sahip çık, Diyarbakır'da hdplilerin yanına koş
Sınırımızda pkk olsun daha iyidir de
Pkk/ypgye ya terör örgütü deme
Afirne girme, Libyada ne işimiz var de

Seçmen için bunlar bir anda anlamını yitiriyor. Yeter ki chpli siyasi Atatürk desin.

Atatürk böylece chplilerin haince siyasetlerine alet ettikleri bir maskeye dönüştü.

Dilerim seçmenleri buna dur der ve karşı çıkar, yoksa her şey için çok geç olacak, hdpliler, tunceliler, dhkpcliler komple elinizden alacak partiyi ve o zaman kurtaramayacaksınız da, yeni parti kurmak zorunda kalacaksınız, Muharrem bu işi anladığı için kollarını sıvadı ama seçmende öylesine bir Erdoğan düşmanlığı var ki, Muharrem'e partiyi kurma, oyları bölme diyor. Hdplileşen partiye yine tek laf yok.

Böyle olunca yavaş yavaş bir kısım chpli seçmenin anladığı, yakın zamanda çoğunun idrak edeceği ama artık her şey için çok geç olan acı bir gerçekle yüzleşecekler

Ugi Öz

1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 23:46

CHP suan PKK / HDP‘den bi farki yok. Hersey ortada kimse burda bu Parti Atatürkcü yok Vatansever partisi demesin.. Terörist sevici partisi... zamaninda gizli gizli Teröristlerin cenazelerine katilirlardi simdi gizli diye birsey kalmadi ve meydanlarda ayni gemideyiz diye söyliyorlar, demirtasin siyaset cizgisini begeniyorlar, beraber iyi salliyorlar, Pilav dagitiyorlar, her aileden bi emanet oy veriyorlar, ypg‘ye terörist diyemiyorlar vs. Icimizdeki hakiki hainler bunlar, daha dogrusu icimizdeki kahpe.

En son Ugi Öz tarafından Cum 27 Ksm 2020, 23:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Can5502
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 23:47

@Ugi öz sonuna kadar katlıyorum. Ben Hdpkkdan farklı görmüyorum

osman yörükoğlu
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 00:11

Erdoğan düşmanlığından Türkiye düşmanı oldu çoğu
hep Avrupa'yı övmeler Türkiye'yi gavur'a kötülemeler gavur'dan medet beklemeler.Vatanseverler harici ülkeye düşman olan gerisi haritadan yer beğenip gitse keşke.

Meçhul Adanalı
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 03:02

Kılıçdaroğlu yatırımcıların Türkiye’ye gelmemesi için bir kaç aydan beri adeta yırtınıyor, Katar’ın Türkiye’ye ciddi şekilde yatırım yapması Kılıçdaroğlu ve avanesinin planlarını alt üst etti, ekonomiye tamamen bel bağlamıştılar oysa.

Ugi Öz

1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 04:14

Ugi Öz

1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 13:50

Devleti soydular, soyup sogana cevirdiler diyenler. Bu CHP belediyelerin kasasindan milyonlari götürdüler bide bunlar devletin basina gecse ne olur kim bilir, devlet diye birsey kalmaz. Bu Eko bile milyar lira borc aldigi gibi ve bu paranin nereye gittigi belli degil...

myilmaz06
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 13:52

Şişli, Ataşehir, Çankaya gibi ilçeler cabası

ali dostbey
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 14:06

Bu videoyu dinlemenizi tafsiye ediyorum.
K.K'nın Alaattin Çakıcı'ya olan çıkışının arkasındaki plan ve amaç nedir.
K.Kılıçdaroğlu'nu kimler kullanıp kimler yönlendiriyor!

Ugi Öz

1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 16:26

sayfa 2025
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET