Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Büyükşehir Belediyesi Projeleri
« önceki   123 ... 585960   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 59

İzmir Büyükşehir Belediyesi' nden memnun musunuz ?
evet , memnunum 49.5%  49.5%  [198]
hayır , memnun değilim 50.5%  50.5%  [202]
Toplam Oy : 400

cnk1470
2 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 11:32

Alıntı:
ülkenin en pahalı suyu ve ulaşımını kullanıyoruz

yok o konuda istanbulun hakkını yiyemem bir aktarmaya 6 liraya yakın para veriyorsun
İzmir en pahalı ulaşım falan değil su konusunu bilmem ama

hasana23
2 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 11:38

Ulaşım konusunda mesafeye göre en pahalı il bence Eskişehir.
Eskart : 3.00 TL
Tek kullanımlık bilet 4.00 TL
Mesafeler ise çok kısa ayrıca bir çok yere 2 otobüs ile gidiliyor ( otobüsten otobüse aktarma yok )

cnk1470
2 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 11:45

İstanbul tek aktarma 6 tl ediyo bence çok pahalı öğrencide pahalı istanbulda izmirde bindiğin otobüs eskiyse inip arkadaki yeniye binebiliyorsun (öğrenciysen)

Tacettin Şenel

2 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 12:01

Bütüngün Bisiklet tepesinde geziyor Kalkta sokakları temizle Heryer leş gibi Ulaşım desen ayrı bir rezalet Büyükşehirin 12 Milyardan fazla borcu varmış sabah gazetede okudum Harcamalar Tavan ama ortada gözle görülür elle tutulur bir yatırım yok Benim anlamadığımda bu zaten Eh ortada birşey yatırım yok Soyuyorlarsa bilemem ama yaptıkları birşey yok Bu Kadar Borç nerden Nereye Harcıyorsun parayı belli değil Zamlar geliyor hemde gümbür gümbür......

Levopront35
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 22:31
Karar meclisten geçti: İzmir Büyükşehir Belediye binası yıkılıyor!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in depremde hasar alan Büyükşehir Belediyesi hizmet binasının yıkılması önerisi Büyükşehir meclisinde kabul edildi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde konuşan Başkan Tunç Soyer, depremde hasar alan Büyükşehir binası ile ilgili olarak hazırlanan raporu açıkladı. Hasar alan binanın yıkılması gerektiğini belirten Soyer, konuyu meclise taşıdı.

Mecliste grupları bulunan CHP, AK Parti, İYİ Parti ve MHP'nin tam desteği ile binanın yıkılması karara bağlandı.

SOYER: KENT MEYDANI İLE BÜTÜNLEŞECEK

Soyer, bina için hafif hasarı raporu verildiğini belirterek “Bizim belediye binamız ile ilgili bir inceleme raporu yapılmış ve binamız hafif hasarlı çıkmış. Yapının kullanımı ancak güçlendirme yapılırsa mümkün denilmiş raporda. Kendi fikrimi söylemek gerekirse binayı yıkalım diyorum. Burayı kent meydanına katalım diyorum. Bunu yaparken, İl Özel İdaresi'nin binasını el birliği ile almamız lazım. Orada meclis salonumuzda var. Bu dönem yıkım dönemi olacak, yıkacağız. O binayı birlikte kullanabilirsek bizi rahatlatır. Binayı yıktığımız konuda anlaşıyoruz ve orayı kentin meydanına katıyoruz” dedi” dedi.
Kaynak:Reklam_link

Canerizm
1 ay önce - Cmt 12 Arl 2020, 01:03

Kemalpaşa Ulucakta çekilmiş bir fotoğraf
Büyükşehir bu yolları ne zaman düzeltmeyi düşünüyor acaba

(+)

Burç

1 ay önce - Pzr 13 Arl 2020, 11:56

refik7070
1 ay önce - Prş 24 Arl 2020, 23:46

İzmir gene şaşırtmadı bizi. Valimize bu densizliğe dur dediği için teşekkür ederim

Tacettin Şenel

4 hafta önce - Pts 28 Arl 2020, 14:52

Burç bey evladım Yazık Günah yahu bu heykelin sırasımı daha 2 ay evvel büyük bir deprem yaşadık Ölen ve yaralanan vatandaşlarımız oldu Devletimiz Milletimiz Tüm vatandaşlarımız Türkiyenin dört bir yanından geldiler Seferber oldular herkesten hepsinden Allah razı olsun Hala daha Hasar tespit ve Yıkım çalışmaları sürüyor hala daha evsiz kalan eşinin dostunun akrabasının yanında kalan yurttaşlarımız varken bu heykelin zamanı ve sırasımıydı Vallahide billahide bunların yatacak yeri yok Zaten heryer heykel dolu heykellerle doldurdular İzmiri her adım başında her köşede heykel var.....

Yusufkoca
2 hafta önce - Pts 11 Oca 2021, 12:50

https://m.sabah.com.tr/gundem/2021/01/10/tunc-soy ...-verdi/amp

Plan proje tıkır tıkır işliyor, tıpkı 100 önceki gibi (!) İzmir belediyesi çalışıyor (!)

İşgalcileri def ettik çok şükür. Fakat şakşakçıları hala iş başında.!!

sayfa 59
« önceki   123 ... 585960   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet