Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursaray Odunluk İstasyonu inşaatı
« önceki   123 ... 272829303132   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
sayfa 28
Efe Elaldı

1 ay önce - Çrş 25 Ksm 2020, 15:46

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

İnşaat iyi bir hızla devam ediyor.yerlerine koyulan perde kolonlar kalıplanmaya baslanmış.son kalan beton blokların son kesimleri yapılıyor.En önemli gelişme köprü altında duvarı kesmeye basladılar.Yıl sonu kesme işleminin bitmesini beklerken kasım sonunda neredeyse işi bitirmiş olacaklar.Köprü ayaklarinın orda devam eden perde duvar işide bitirilmiş

En son Efe Elaldı tarafından Çrş 25 Ksm 2020, 17:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

burakxd383
1 ay önce - Çrş 25 Ksm 2020, 17:08

Perde kolonların yanına merdivenler mi gelecek

Efe Elaldı

1 ay önce - Çrş 25 Ksm 2020, 17:14

Alıntı:
Perde kolonların yanına merdivenler mi gelecek

Evt iceri doğru hem normal merdiven hemde yürüyen merdiven yapilacak ayrica bu perde kolonlar tavanı oluşturacak kirislerin bir bölümünüde tutacaklar

Efe Elaldı

1 ay önce - Prş 26 Ksm 2020, 22:02

Bugün parkora tarafında kalan kesilmiş 20-25 bloğu daha vinç yardımıyla yerlerinden aldılar.son 10-15 blok kaldı artık mediana tarafında başlayan inşaat parkora tarafından devam edecek.Ay sonu duvarın yarattığı sıkıntı bitmiş oluyor ve kaba inşaatı tüm istasyonda izleyeceğiz.

Gokhan nnnnnn

1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 16:31

Mevcut yerden bugün metroyla geçtim çalışmalar titizlikle devam ediyordu

Efe Elaldı

1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 20:45

Biraz önce istasyondaydım 3-4 adet alınmamış blok kalmış köprü altındaki duvarı küçük parçalar halinde kesip alıyorlar.Medicana tarafındaki kalıplanan kolonlar betonlanmış.Aralık sonu inşaat işini iyice kolaylayacaklarını düşünüyorum.Hatta biraz iyi çalışmayla peronun kaba inşaatını rahatlıkla bitirebilirler.

burakxd383
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 20:49

o köprüyü biraz ileriye yapma şansları yok galiba

Efe Elaldı

1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 21:32

Alıntı:
o köprüyü biraz ileriye yapma şansları yok galiba

Köprülük bir durum yok peronlar için kesilen duvar kaldırıldıktan sonra yeteri kadar genişlik var köprü zamanında yapılırken bu göz önüne alınmış zannedersem şimdi tek bakacağımız iş peron inşaatı.

Efe Elaldı

1 ay önce - Pts 30 Ksm 2020, 15:44

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

MG karot firması beton delme kesme işlerinı yapıyor firma yetkilisiyle görüştüm.15 güne cıkarız köprü altından dedi isler çok iyi giyor

(+)

(+)

Köprü altında el yordamiyla alınıyor duvar ufak parçalar halinde sadece dis kisimda kalan bolumlerde vinç devreye giriyor. medicana tarafında kolonları kaliplama işlemi yapılıyor.

(+)

Kobracı
1 ay önce - Pts 30 Ksm 2020, 18:18

1 ve 2. Resimlerdeki kalıplanan kısım peronda kalmıyor mu? Duvar ile sarı çizgi arasında ne kadar mesafe kalacak?

sayfa 28
« önceki   123 ... 272829303132   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara