Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 19
it308351
1 ay önce - Çrş 25 Ksm 2020, 13:21

Alıntı:
Şuan Acemler kavşağı o kadar komik olmaya başladı ki; kavşak lupunun içinde kavşak var. Işıkları ortadan kaldırmak için yapılan köprülü kavşakta trafik ışığı var. Evet yanlış okumadınız köprülü kavşakta trafik ışığı bulunmakta.

Aslında temel problemler belli, Acemlerdeki yükü kaldırmak için Acemler'den dağılabilecek alternatif yolları restore etmeli ya da yeni güzergahlar açmalı. Şişmeler ancak bu şekilde hafifletilir.

İlave şeritler sadece günü kurtarmak amaçlı olur.

Efe Elaldı

1 ay önce - Çrş 25 Ksm 2020, 15:40

(+)

Burdaki çalışma tamamlanmış daha ellemezler bunlar burayı

Ferhat1688
1 ay önce - Çrş 25 Ksm 2020, 15:42

Alıntı:
Burdaki çalışma tamamlanmış daha ellemezler bunlar burayı

Acemler kavşağını çözmüşler, daha da trafik olmaz burada

UfukRaifoğlu
1 ay önce - Çrş 25 Ksm 2020, 16:01

Kavsak lupunda olan sıkışıklığı anayola çektiler yapılan şey bu.

Berktuğ
site denetçisi

1 ay önce - Çrş 25 Ksm 2020, 23:18

mustafaguler demiş ki:
Ek şerit falan hikaye. Hele hele Acemler'den Küçük Sanayi'ye kadar ek şerit hayal. Ek şerit gibi yol genişletme yapılacaksa önce Acemler-Kent Meydanı arasına yapmalılar.

O dediğinin yapılabilmesi için Acemler-Merinos arası Bursaray'ın yer altına alınması gibi bir proje şart hatta böyle bir durumda bölgede 5X5 şeritli yol bile mümkün.

mustafaguler demiş ki:
Acemler'i baz alarak; güneyde Dikkaldırım caddesi genişletilmeli, Hat caddesi tamamlanmalı, kavşak lupunda ki kavşak ortadan kaldırılmalı.

Genişletmeyi geçtim mevcut Dikkaldırım'da araç parklanması yasaklanmadı. Hat Caddesi'ni Hayran Caddesine bağlanmasına ihtiyacı var, kamulaştırmalarla da bu mümkün ama yapılacağına ihtimal vermiyorum.

mustafaguler demiş ki:
Batıda; Stadyum bağlantı yollarından Mudanya yönüne ve Soğukkuyu'ya geçiş şart. Hürriyet-FSM arası özellikle Hürriyet içi şerit genişletilmesi gerekir.

Mart 2019 seçimlerindeki Stadyum-Soğukkuyu Yunuseli bağlantısı mevcut projeler arasında ama yapılır mı bilemiyorum. Hürriyet içi genişletme şart hatta orada bazı kurumlar istinat duvarlarını geriye almışlardı ancak yol kenarı park olmuş maalesef

mustafaguler demiş ki:
Kuzeyde; yakın çevre yolu olarak tabir ettiğimiz 11 Eylül Bulvarının projesi olan ama bir türlü hayat geçemeyen Ata Bulvarı'na bağlanması şart.

Onu 50 sefer bilenler hepimiz söyledi abi ama bir adım göremedik. En fazla Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı oluştu o bölgede.

mustafaguler demiş ki:
Doğuda; Sırameşeler ile Kükürtlü'yü birbirine bağlayacak yeni bir kavşak yapılmalı.

Recep Altepe döneminde Sıcaksu'ya ilk önce tüp geçit sonra viyadük yapılacaktı ancak Alinur Aktaş göreve gelir gelmez projeyi iptal etti.

Bu dönemde ben dediklerimize yapacak bir girişim, uğraş ve kapasite göremiyorum açıkçası.

Efe Elaldı

1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 12:54

Acemler üst geçidiyle ilgili proje hazırlanıyormuş.İlerleyen zamanda inşallah yenisi yapılıp şerit dahada uzatılcaktır.

jasminn
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 17:57

tahmin etmiştim yazmıştım burda da.

Efe Elaldı

1 ay önce - Pts 30 Ksm 2020, 18:11

Hayran caddesiyle ilgili bir ihale yapacaklarını söyledi yine başkan bir tünel yapılması düşünülüyor hayran caddesini acemlere bağlamak için nasıl bir proje düşünülüyor tam çözemedim bu ayın sonuna doğru ihalenin yapılınca projede gösterilir umarım.

mhozcilenk
1 ay önce - Pts 30 Ksm 2020, 19:11

Hayran Caddesi tüp geçitle Oğulu Caddesine bağlanacak diyordu ama proje hakkında ben de bir çıkarımda bulunamadım. Acaba liselerin altından mı bir yol yapılacak. Bir de Kükürtlü Caddesinin Hayran Caddesine bağlanması lazım belki bu tüp geçiti yaparlarsa Kükürtlü ve Oğulu caddesini bağlayarak çözebilirler

Efe Elaldı

1 ay önce - Prş 10 Arl 2020, 22:12

Alıntı:
üst geçit kaldırılıp 100-150 metre kadar daha en az olarak uzatılmalıydı 5.şerit ki araçlar hızlanıp 4. şeride rahatça katılabilsin bu şekilde huni etkisi yaratıp yine tıkanma yaşanacak.

Daha önce yukarıda bahsettiğim olayın fotoğrafını belediyemiz dronla çekmiş Üst geçidi genişletin şeridi 100 metre uzatın sorunu bitirn sayın büyükşehir belediyesi

(+)

sayfa 19
« önceki   123 ... 18192021   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara