Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 20
Hamza Halit
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 16:57

Bir sürü sms geliyor. In Street, Flo, Uspolo, Altınyıldız. %60-70-80 indirim diye yarışıyorlar. Birini bile açıp okumadım. Ekranda göründüğü kadar. Aşıcılar gibi biri %90 başarı diyor diğeri %94,5 bir başkası %95.

tarık33
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 17:04

işin özü,:sen çok tüket ben daha çok kazanayım

UĞURÖZ
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 17:47
İndirim gününde AVM'lerde kuyruk oluştu.

Yakup

1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 17:47

Bir de para yok diyorlar..

Atabey212
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 01:30

Türkiye'de parasızlık yok avmler tıklım tıklım dolu geçen gün PS 5 çıktı yok sattı... Bu ülkenin kaymağını yiyen bir kitle var o kitlede yukarda kuyrukta bekleyenler işte bunlara mikrofon uzatsak millet aç der, işsizlik var der, ekonomi kötü der, hükümet kötü der, derde der...

Fatih Şen

1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 02:16

Bakış açınızı değiştirin,insanlar neden indirim kovalıyor diye.

Parası olsa her zaman alabilir.

Birde yani ne var AVM'lere gitmişse insanlar ? Kıyafet,ayakkabı almasınlar mı ?

Çıplak mı dolaşsın vatandaş ?

Bu arada Playstation 5 yok satmış felan,kaç tane gelmiş 100.000 tane mi gelmişte mi yok satmış ?

Ayrıca ek vergiyi kaldıracak mı hükümet göreceğiz.500 dolarlık PS5 Ülkemizde 8000+ üzeri fiyattan satılıyor.

İnsanlar karaborsada satıyor belki haberiniz vardır gelen çok az sayıda ürünü alıp 2 katına ilan açıyorlar.

İnsanlar teknolojik ürün almasın,avm'ye gitip kıyafet almasın,tatile gitmesin.

Pardon nedir bu kafa ? Ne istiyorsunuz ?

mahmut11
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 02:27

Bakış açımı değiştirmeye zorluyorum.
Ama gene anlamak mümkün değil. Bu indirimlerden bir şeyler toplayanın ihtiyacı yoktur, çünkü ortada indirim yok. 100 tl lik kazağa 125 yazıp sonra üzerine çızıktırıp 99,99 yazmanın indirim tarafı yok..

Bir de işi "çıplak mı dolaşsın millet" diyerek lumpenproleteryan bir acitasyon yapmayınız.

Gokhan Bayraktar

1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 02:33

Ülkemizi bilmiyorum da burada gecen hafta baktigim 129 sterlinlik (dis fircasi) urun, yarindan itibaren 69'a düştü! Bu urun cok fazla satilan bir urun degildi. Genelde pek fazla ragbet gormeyen urun ve markalar indirime gidiyor. IPhone ya da Samsung'un son serisini normal fiyatindan ya 5 ya da 10 sterlin dusuk satiliyor..

En son Gokhan Bayraktar tarafından Cmt 28 Ksm 2020, 06:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

mahmut11
1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 02:35

Stok eritmek için kullanılan bir sistem olması çok muhtemel.

Fatih Şen

1 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 02:36

Dostum her vatandaşta alışveriş bilinçi yeteri kadar yok,indirim var diyip kalabalık oluşturmalarına hak vermiyorum.

Lakin insanları hor görmenize gerek yok.

Öyle bir algı yapıyorsunuz ki sanki vatandaş Bebekte ultra lüks yerlerin önünde sıra oluşturmuş gibi.

Altı üstü Lcw,de facto giyiniyor millet...

Sizin bu sözleriniz semt pazarında domates biber almaya çıkan vatandaşa bakıp aaa ekonomi çok iyi demeye benziyor.

Ben akşam o haberi izledim kuyruk olan bir avm'de.

Herkes kışlık kıyafet derdindeydi,ucuza buluruz belki diye geldik dedi.

Dediğim gibi parası olan her vakit gider alır,kimse ucuz ürün bulmak için sıra bekleme meraklısı değil.

Bir kötü ayakkabı 250 liradan başlarsa herkes indirim kovalar bu ülkede...

sayfa 20
« önceki   123 ... 192021   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET