Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Misafir 1a0

3 yıl önce - Çrş 12 Nis 2017, 18:22

Bu tunel projesi iptal olup viyadüğe dönüştü galiba...

Dr.Levent
3 yıl önce - Prş 13 Nis 2017, 14:04

evet başkan son açıklamalarında burası için viyadük olarak bahsetmiş...

Misafir 476

3 yıl önce - Prş 07 Arl 2017, 20:03

tüp geçit olarak başlayan ve sonrasında viyadüğe dönüşen proje iptal olmuş. diğer iptal edilen projeler neyse ama bu viyadük bence şehri bütünleştirecek iyi bir fikirdi...UfukRaifoğlu
3 yıl önce - Prş 07 Arl 2017, 21:32

Yakın çevre yolu adliye civarına viyadük yapılmalı.

Cüneyt5316

3 yıl önce - Prş 07 Arl 2017, 22:47

Evet artık orayada viyadük şart oldu. U dönüşü için lambalarda beklemeyle akşamları balıklı kavşağına (İstanbul caddesindeki) kadar tıkanmaya sebep oluyor.

Berktuğ
site denetçisi

3 yıl önce - Cum 08 Arl 2017, 11:23

Alıntı:
Kükürtlü – Sıcaksu bağlantı viyadüğü ve Yıldırım Şükraniye viyadüğü projelerinin de iptal edildiğini duyuran Başkan Aktaş, S plaka satışlarının da durduğunu açıkladı.

Kaynak: https://www.bursa.bel.tr/baskan-aktas--yol-harita ...ber/24997/

Viyadük projesi de iptal edildi arkadaşlar.


Cüneyt5316

3 yıl önce - Cmt 09 Arl 2017, 01:12

Takıldığım nokta şu, “ S plaka satışının durdurulması”. Bu çok saçma bir karar olmuş...

hakanda
3 yıl önce - Pts 11 Arl 2017, 09:55

Alıntı:
Takıldığım nokta şu, “ S plaka satışının durdurulması”. Bu çok saçma bir karar olmuş...
Konu başlıkla uyumlu değil biliyorum fakat buna yorum yapmak istedim. Bursa Büyükşehir ve İlçe Belediyeleri, uzun zamandır borçları kapatmak uğruna sürekli servis plakası satarak şehre ihanet etmişlerdir. Trafik sorunu olan bu kente, daha fazla lastik tekerlekli araç eklemek mantıksızdır. Borçları ödemek, günü kurtarmak için plaka satarak para kazandığını sanan belediyeciler, oluşan trafik problemini çözmek için çok daha fazlasını harcıyorlar. Mevcut plaka satışlarından kaynaklanan sorunları çözmek an itibariyle imkansız hale geldi. Ayrıca kalifiye olmayan servis şöförlerinin, zamana karşı yarış stresiyle kuralsız araç kullanmaları hepimizin hayatını tehlikeye atıyor.
Özetle, alınan en doğru karardır.


Berktuğ
site denetçisi

1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 13:07

SICAKSU YONCA KAVŞAĞI

Aslında Kükürtlü-Sırameşeler aksında bu başlıkta daha önce gündeme gelen kavşakta Tüpgeçit-Viyadük gibi durumlara gerek kalmayan sadece Sırameşeler tarafında mavi kesik çizgilerle belirttiğim yerler belki de daha dar olacak şekilde kamulaştırma yapılıp, kırmızı kesik çizgilerle aynı kirişte araç ve yayaların kullanacağı üstgeçit, sarı çizgilerle bağlantı yolları inşa edilerek bu sorun aşılabilir. Bu durumda mevcut yaya geçidi haliyle sökülecektir.

Bu kavşak inşaatı sonrası başta Acemler olmak üzere Merinos Kavşağı, Altıparmak ve Çelikpalas Kavşağında rahatlama sağlanarak özellikle Ankara ve İstanbul yönünden gelenler Kükürtlüye gitmek için Merinos Kavşağını, Sırameşeler yönünden çıkan araçlar ise Acemler Kavşağını kullanmadan ama Çelikpalas üzerinden ama Merinos üzerinden Altıparmak ve Heykel'e ulaşabilecek. Aynı zamanda da Kükürtlü ve Sırameşeler mahalleleri de birbirine eskisi gibi bağlanacak.

sayfa 2
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara