Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2060
Yakup

1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 11:48

Alıntı:

Vakaların arttığı Gaziantep’te korkutan görüntü Koronaya rağmen 200 metrelik PTT kuyruğu

2020’nin dijital dünyasinda Türkiyede böyle kuyruk görmek beni hayrete düsürüyor...

Fatura yatirilacaksa niye internetten veya cepten yatirmiyorlar hayret ediyorum..

Biraz kendinize geliniz..

leventky
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 11:54

Alıntı:
2020’nin dijital dünyasinda Türkiyede böyle kuyruk görmek beni hayrete düsürüyor...

Niye hayrete düşürüyor, ben bundan yıllar yıllar önce Uğur Dündar'ın proğramında izlediğin bir gizli kamera kaydını hiç unutmadım.
Araba hayat kadınının yanına yaklaşıyordu, kadın arabanın içindeki bey'e AİDS'li olduğunu söylüyordu, adam "bize birşey olmaz" diyordu. Biz böyle bir toplumuz işte!

furkan36
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 11:54

Türkiye dijital ama halk değil.

Kim bilir kaç milyon kişi telefon kullanamıyor.

Mert Koçakoğlu
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 11:55

Linç girişimi yaşandı Türkiye'de çok sayıda korona döneminde bile. Suçluyu nasıl olsa polis halledecek zaten lince ne gerek var?

Haber siteleri de linç girişiminde sosyal mesafe hiçe sayıldı yazamıyor!

Genellikle tacizciler linç ediliyor ülkemizde tamam adam namussuzun şerefsizin teki ama salgın döneminde neden bunu yaparak kendilerinizi riske atıyorsunuz?

Ustura Faysal
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 12:22

Alıntı:
Fatura yatirilacaksa niye internetten veya cepten yatirmiyorlar hayret ediyorum..

Biraz kendinize geliniz..

Biraz kendine gel Jakob.

PTT'den sadece fatura mı yatırılıyor 😅

Kargodan tut, para havalesine kadar, kredi çekme işlemlerine kadar, hatta maaş çekme işlemlerine kadar PTT'den yapabiliyorsun.

PTT'de fatura ödeme dönemi bitti gibi bir şey zaten, o işler için her köşe başında fatura ödeme merkezleri var.

Oradaki suçlu vatandaş değil. Pandemi nedeniyle küçük şubeleri kapatan, büyük şubelerde de eleman kısıtlamasına giden PTT'dir.

Mesela İstanbul'u bilmezsin, binlerce iş yerinin olduğu Giyimkent-Tekstilkent bölgesinin tek PTT şubesi pandemi kısıtlamaları çerçevesinde 6 aydır kapalı. Esenler merkez PTT'ye gidiyorsun eskiden 10 gişe çalışırken şimdi 5-6 gişe çalışıyor. Turgutreis PTT'ye gidiyorsun adam tek çalıştığı için öğleden sonra kargo almıyor, kapısında da 100m kuyruk 😅

Yahu sen devletin koskoca kurumusun, zaten yoğunsun, senin şube kapatmak, eleman dinlendirmek gibi bir ihtiyacın yok ki. Tam kapasite hizmet vermen lazım.

Alıntı:
Araba hayat kadınının yanına yaklaşıyordu, kadın arabanın içindeki bey'e AİDS'li olduğunu söylüyordu, adam "bize birşey olmaz" diyordu. Biz böyle bir toplumuz işte!

İyi de adam doğru söylüyor. Önlemini alırsan bir şey olmaz. 1 liralık lastik parçasına bakıyor olay 😅

hasana23
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 12:26

Alıntı:
Oradaki suçlu vatandaş değil. Pandemi nedeniyle küçük şubeleri kapatan, büyük şubelerde de eleman kısıtlamasına giden PTT'dir.

Haklısınız ama toplu taşıma araçları da yetersiz.
Seferler azaltıldı. İnsanlar kapalı ortamda dip dibe seyahat ediyor.

leventky
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 12:28

Bu bankaları da anlamak zor. Dışarıya milleti ip gibi diziyorlar. Pandemi öncesi 5 gişe çalışırken şimdi düşmüşler 2 gişeye bir de açılış 09:30 dışarıda onlarca insan güya bunun adı pandemi önlemiymiş. Kardeşim gişeleri izole et, hızlandır işi.

hasana23
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 12:34

Alıntı:
Bu bankaları da anlamak zor. Dışarıya milleti ip gibi diziyorlar. Pandemi öncesi 5 gişe çalışırken şimdi düşmüşler 2 gişeye bir de açılış 09:30 dışarıda onlarca insan güya bunun adı pandemi önlemiymiş. Kardeşim gişeleri izole et, hızlandır işi.

Şubenin tamamen kapanmasından iyidir.
Şubede 1 pozitif vaka çıksa diğer kişilerde karantinaya alınır. Böyle daha mı iyi

OkanY
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 12:56

Bütün dünyada sayıların çarpıtılıp abartılı şekilde çok yüksek gösterildiğini düşünüyorum. DSÖ ülkeleri böyle yapmaya teşvik ediyor. Sayıyı yüksek gösterirseniz daha fazla aşı veririz diyor.

Bu kirli senaryoyu uygulayanların Allah belasını versin tez zamanda.

Tuncer894
1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 16:26

Alıntı:
Türkiye dijital ama halk değil.

Kim bilir kaç milyon kişi telefon kullanamıyor.

Eskidendi o.

sayfa 2060
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET